برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

amirehtsham

 1. رویاهای بچگی یام 5! ho 2-29

  by , June 17th, 2012 at 15:44:41
  سری هواپیماهای آلمانی هو در همه مدلها خیلی از زمان خودشون جلوتر بودن و بدستور ارتش نازی آلمان ساخته شدن، اما هیچوقت فرصت استفاده ازشون به هیتلر دست نداد. اما اگر فرصتشو پیدا می کرد، شک نکنین که نتیجه جنگ جهانی دوم خیلی متفاوت با نتیجه فعلیش بود. این هواپیماها متعلق به بیشتر از ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 2. رویای بچگی یام 4! dc-3

  by , June 17th, 2012 at 15:19:12
  اینم بانمکترین هواپیمایی که تا حالا دیدم! عاشقشم. مخصوصا اونایی که ایران ایر داره. راستی تو پستای آیندم عکسهای دی سی 3 های ایران ایر رو خواهم گذاشت.
  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 3. رویاهای بچگی یام 3! lockheed constellation

  by , June 17th, 2012 at 15:11:24
  این مدل هواپیمای لاکهید هم خیلی با حاله! به نظرم خیلی زیباست. البته شنیدم توی دهه 50 میلادی ایران هم از این مدل داشته! اما من فقط یه تمبر بیشتر ازش ندیدم!!!!!!!!!!!! که مال دهه 50 میلادی هست.
  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 4. رویاهای بچگی یام 2 ! Avro Vulcan Bomber

  by , June 17th, 2012 at 14:31:04
  من عاشق این بمب افکن مدل ولکان آورو هم بودم. عاشق بالاش. و اون دودکشای انتهای بالهاش. توی اینجام یه کارخونه آورو هست. دقیقا نمی دونم که توی کدوم شهره اما میدونم توی گذشته، فکر کنم دهه 70 میلادی یه هواپیمای بی نظیر داشتن، اما خودشون به خاطر ترسی که از اون هواپیما داشتن، اما به بهانه ی مشکلات اقتصادی نابودش کردن. اتفاقا یه دونشو توی موزه هوایی دیدم.
  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 5. رویای بچگی یام1 ! SR-71

  by , June 17th, 2012 at 13:53:39
  یادمه بچه که بودم عاشق یه چند مدل هواپیما و ماشین بودم. یه سری عکسو اسباب بازی هم ازشون داشتم. تصمیم گرفتم که عکساشونو واسطون بذارم. بعضیا میگن ترسناکه، اما به نظرم خیلی خوشگله. این اتفاق بعد از این افتاد که رفته بودم موزه هوایی و یه دی سی 3 رو دیدم. دوباره رویاهای بچگیم برام زنده شد. اما برای اینکه غاطی نشن، به هرکدوم یه مطلب اختصاص دادم.
  ] ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
???? 1 ?? 2 12 ??????????

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0