برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

FA.Mahan

مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )

Rate this Entry
by , April 12th, 2011 at 22:16:05 (1520 ????? ??)
??? ??? ????? ???? ???? rezamirkhalafzadeh ????? ??? ??
بعد از گذراندن مصاحبه حدود یک هفته بعد با شما تماس خواهند گرفت که برای دریافت فرم مدارک به شرکت مراجعه نمایید. در این مرحله از نظر ماهان شما استخدام و مهماندار هستید. مگر اینکه مشکل حراستی و یا مانعی از نظر پزشکی داشته باشید .
مرحله چهارم :
در این مرحله از شما دعوت بعمل می‌آید تا فرم مدارک حراست و معرفی نامه تست های مدیکال جهت مراجعه به کلینیک و آزمایشگاه و همچنین فرم بیمه تأمین اجتماعی و فرم کارگزینی و تعهد نامه را دریافت می نمایید.
فرم حراست : این مدارک جهت تأ‌یید مسایل امنیتی و معرفی شما به سازمان هواپیمایی کشوری و مراجع حفاظتی کشور دریافت و تکمیل می‌شود و باید مدارک را سریعاً به ماهان ارایه نمایید زیرا تمام مدارک در یک روز به سازمان مربوطه ارسال می‌شود و شما بدون داشتن تأ‌یید نمی‌توانید در دوره های مهمانداری شرکت نمایید.
تست مدیکال: این قسمت یکی از مهمترین بخشهای پذیرش در مهمانداری است . زیرا شرکت باید مطمئن شود که شما هیچ بیماری خاصی ندارید و آماده انجام وظایف محوله را با تمام توان دارید.
تست مدیکال شامل :
تست کامل خون : مانند اچ آی وی و کبد و … .(‌برای من که کامل یک صفحه دفترچه بیمه «تقریبا ۲۰-۳۰ آزمایش » توسط دکتر نوشته شد.)
عکس از قفسه سینه با گزارش .
تست شنوایی.
نوار قلب و مغز.
بعد از ارایه این آزمایشها به دکتر هوایی ماهان ، از شما تست بینایی انجام خواهد شد . و معاینات معمولی که جهت تأیید از سلامت شما ست انجام میشود. و برای شما کارت مدیکال صادر میشود. این کارت برای پرواز به شما مجوز میدهد.
مرحله پنجم :
شما در این مرحله قدم به آخرین قسمت از پروسه استخدام مهمانداری میگزارید .
در این مرحله شما مدارک کارگزینی و بیمه دریافت شده را به قسمت کارگزینی ارایه می نمایید. تا برای شما پرونده پرسنلی تشکلی دهند. اطلاعاتی نظیر شماره حساب بانکی جهت واریز حقوق ( برای ماهان بانک پرداخت کننده حقوق بانک سامان می‌باشد ) و فرم تکمیل شده بیمه برای سابقه کاری و دفترچه خدمات درمانی و تعهدنامه ۵ سال خدمت و دریافت سفته به مبلغ ۵ میلیون تومان و ضامن معتبر از شما دریافت میشود.
-
شما رسما به استخدام شرکت ماهان در آمدید.
شما آماده می‌شود تا برای یک دوره سه ماهه آموزشهای مهمانداری را بگذرانید تا در اصطلاح به صورت مهماندار اکتیو بشوید.

Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to اپلود سنتر اختصاصی انجمن AEROCENTER.IR Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to jetphotos Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to Airliners Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to Google Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to فارس نیوز Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to ایرنا Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to واحد مرکزی خبر Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to ماهان ایر Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to ایران ایر Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to سازمان هواپیمایی کشوری Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to فرودگاه امام حمینی (ره) Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to فرودگاه مهراباد Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to پرتال شرکت فرودگاه های کشور Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to سازمان فضایی ایران Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to سازمان صنایع هوافضا Submit "مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )" to America's space agency

????? ??: ??? ?? ?????? ????? ??
???? ???? ??
???????? ??? ?????

Comments

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0