برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

javadth

پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند

Rate this Entry
by , December 19th, 2015 at 16:33:12 (774 ????? ??)
پرواز به مقصد دبی و کیش از فرودگاه بین‌المللی بیرجند انجام می‌شود

پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند

خبرگزاری تسنیم: مدیر فرودگاه‌های خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این استان به ویژه شهرستان بیرجند از سابقه طولانی در زمینه فرودگاه برخوردار است، گفت: در حال حاضر در حال رایزنی برای برقراری پرواز دبی و کیش از فرودگاه بیرجند هستیم.

هادی سلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: فرودگاه‌ها در زندگی انسان‌ها به ویژه در بحث جابه‌جایی نقش بسیار زیادی دارند و خوشبختانه خراسان جنوبی در بحث ایجاد فرودگاه از سابقه زیادی برخوردار است.
وی افزود: در سال‌های گذشته اقدامات زیادی برای ارتقای برنامه‌های فرودگاه بین المللی بیرجند انجام دادیم و فرودگاه بین المللی بیرجند توانسته است از نظر سطح باند در سطح فرودگاه مشهد قرار گیرد و ما در حال حاضر در نوبت برای دریافت دستگاه ILS هستیم.
مدیر فرودگاه‌های خراسان جنوبی گفت: در بحث پروازها اگر تنها به پروازهایی که جنبه تکلیفی دارند اکتفا کنیم این ظرفیت به مرور زمان کمتر می‌شود و باید تلاش کنیم با توجه به ظرفیت‌هایی که داریم پروازها را افزایش دهیم تا در بحث گردشگری خراسان جنوبی هم رونق گیرد.
سلامی افزود: بخش خصوصی برای مقصدهای هواپیمایی جذابیت دارد که این امر سبب افزایش لگ‌های پروازی می‌شود و باید از ظرفیت بخش خصوصی برای افزایش پروازها بیشتر استفاده کنیم و شرایط سرمایه‌گذاری در بخش پرواز را فراهم سازیم.
وی اظهار داشت: با توجه به آمار مسافران خراسان جنوبی از استان‌های دیگر برای سفر به کیش به طوری که تنها ۵۷ درصد از پروازهای کرمان به کیش انجام می‌شود این نشان می‌دهد ظرفیت خوبی برای راه اندازی پرواز بیرجند به کیش وجود دارد. تور کیش

مدیر فرودگاه‌های خراسان جنوبی گفت: به طور هفتگی ۲۱۰ نفر از استان به دبی سفر می‌کنند و ما درخواست‌هایی برای پروازهای کاری و گردشگری دبی، افغانستان و کیش را داریم که تاکنون این پروازها از طریق استان‌های همجوار صورت می‌گرفته و طبق رایزنی‌های انجام شده بعد از ماه مبارک رمضان یک لگ پروازی برای خراسان جنوبی افزوده می‌شود.

سلامی افزود: رایزنی و تلاش برای راه اندازی پروازهای جدید به دو مقصد کیش و دبی در حال انجام است و این موضوع از سوی استاندار خراسان جنوبی در حال پیگیری است زیرا ظرفیت بخش خصوصی و آژانس‌های خدمات مسافرتی برای توسعه پروازهای خراسان جنوبی مورد توجه است.
وی اظهار داشت: در زمینه افزایش پروازهای اداری و گردشگری به مقصدهای جدید در خراسان جنوبی قول‌هایی داده شده است و یکی از شرکت‌ها برای ارزیابی موضوع کارشناسان بازرگانی و بازاریابی خود را به خراسان جنوبی فرستاده اما نتایج بررسی‌ها بازخورد خوبی نداشت که در این راستا بررسی‌های بیشتر در حال انجام است.

Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to اپلود سنتر اختصاصی انجمن AEROCENTER.IR Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to jetphotos Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to Airliners Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to Google Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to فارس نیوز Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to ایرنا Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to واحد مرکزی خبر Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to ماهان ایر Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to ایران ایر Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to سازمان هواپیمایی کشوری Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to فرودگاه امام حمینی (ره) Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to فرودگاه مهراباد Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to پرتال شرکت فرودگاه های کشور Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to سازمان فضایی ایران Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to سازمان صنایع هوافضا Submit "پرواز به دبی و کیش از فرودگاه بیرجند" to America's space agency

????? ??: ??? ?? ?????? ????? ??
???? ???? ??
Uncategorized

Comments

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0