برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

All Blog Entries

 1. عدسی گرانشی چیست؟

  by , April 23rd, 2011 at 22:27:37
  در اواسط سال ۱۹۷۹ جسم فضايي عجيبي که اختر نماي مضاعفي بود، در صورت فلکي دب اکبر (Ursa Major) کشف شد. اين دو اختر نما در فاصله زاويه اي کوچکي از يکديگر قرار دارند که معادل است با ۵۰۰ سال نوري. اين ستاره تحت شماره «B و Q ۰۹۵۷ + ۵۶۱ A» مثبت شده است. Q مشخص کننده کويزار يا اختر نما اعداد مختصات ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 2. برنامه سپاه برای زدن کشتی های دشمن در اقیانوس هند

  by , April 23rd, 2011 at 00:59:11
  ??? ??? ????? ???? ???? SKY MAN ????? ??? ??
  فرمانده كل سپاه با بيان اينكه مقابله با تهديدات دشمن در دوردست بر عهده سپاه نيز گذاشته شده، از برنامه‌ريزي سپاه براي مقابله با شناورهاي جنگي دشمن در نقاط دوري مانند اقيانوس هند خبر داد.  سردار جعفري با اشاره به وظيفه سپاه پاسداران بنا بر اصل ۱۵۰ قانون اساسي به خبرگزاری فارس گفت: آنچه در قانون به عنوان وظيفه و رسالت سپاه آمده را مي‌توان جامع، كلي و در واقع همه جانبه قلمداد كرد.

  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 3. ایران دومین قاتل بالستیک ناوهای هواپیمابر در جهان

  by , April 18th, 2011 at 03:24:20
  ??? ??? ????? ???? ???? reza dezfuli ????? ??? ??

  آیا ناوهای هواپیمابر از بین می روند؟ بله (ایران دومین قاتل بالستیک ناوهای هواپیمابر در جهان)  شاید نخستین بار در طول جنگ اول جهانی بود که فکر فرود آوردن و به پرواز درآوردن یک هواپیما از روی یک کشتی در ذهن بسیاری از قدرتهای آن دوران شکل گرفت. اما دوران آغاز فرمان
  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 4. کاریکاتور: امنیت اسرائیل

  by , April 16th, 2011 at 11:46:39
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 5. مراحل ورود به مهمانداری ( در شرکت ماهان )

  by , April 12th, 2011 at 22:16:05
  ??? ??? ????? ???? ???? rezamirkhalafzadeh ????? ??? ??
  بعد از گذراندن مصاحبه حدود یک هفته بعد با شما تماس خواهند گرفت که برای دریافت فرم مدارک به شرکت مراجعه نمایید. در این مرحله از نظر ماهان شما استخدام و مهماندار هستید. مگر اینکه مشکل حراستی و یا مانعی از نظر پزشکی داشته باشید .
  مرحله چهارم :
  در این مرحله از شما دعوت بعمل می‌آید
  ...
  ???? ???? ??
  ???????? ??? ?????

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0