برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

reza dezfuli

آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک

Rate this Entry
by , May 31st, 2011 at 21:20:07 (1346 ????? ??)
??? ??? ????? ???? ???? reza dezfuli ????? ??? ??
رئیس سازمان صنایع هوایی ایران از برآورد اولیه برنامه پنجم توسعه در زمینه سرمایه‌گذاری 1890 میلیارد تومانی بخش خصوصی در صنعت هوا و فضا، گفت: برای اجرای طرح لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک رایزنی‌هایی با برخی بانکها و بیمه‌های کشور انجام شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر منطقی در همایش مشترک تعاون و هوا و فضا با تاکید بر اینکه در سند چشم انداز کشور پیش بینی شده است که ایران به قدرت اول منطقه تبدیل شود، گفت: دستیابی به این مهم بدون توجه به فناوریهای پیشرفته ممکن نخواهد بود.

رئیس سازمان صنایع هوایی ایران اظهار داشت: هم اکنون فناوریهای پیشرفته در برخی کشورها از وزن مناسبی برخوردار است؛ با این حال ایران نسبت به برخی کشورها شرایط مناسب تری دارد.

منطقی با اشاره به اینکه ساخت هواپیما به کشور یک موقعیت منطقه ای و جهانی می دهد، تصریح کرد: خوشبختانه هم اکنون در ایران پایه های مناسبی برای توسعه صنعت هوا و فضا داریم به نحوی که از این طریق می توان 150 هزار شغل به صورت تخصصی ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه هر یک شغل مستقیم تخصصی در صنعت هوا و فضا می تواند 3.2 شغل غیرمستقیم نیز ایجاد کند، خاطر نشان کرد: در صنعت ساخت موشک ایران در حال حاضر از کشورهای قدرتمند محسوب می شود.

رئیس سازمان صنایع هوایی ایران افزود: در برخی کشورها مانند انگلیس، آلمان، ژاپن، هلند، اسپانیا، سوئد، استرالیا، چک و کانادا صنایع هوا و فضا از عناصر اصلی اقتصاد ملی محسوب می شود. در ایران نیز طرحی در قبل از انقلاب وجود داشته است که ایران را به قطب جهانی در این صنعت تبدیل کند.

به گفته منطقی، هم اکنون ایران در اورهال هواپیما می تواند قطب جهانی باشد به نحوی که در این بخش می توان زنجیره های سازندگان قطعات و زیرمجموعه های هوایی را در 4 حوزه به کمک تعاونی ها فعال کرد.

وی اظهار داشت: یکی از حمایتهای تعاون و بخش خصوصی در صنعت هوا و فضا می تواند در زمینه تامین مالی در زنجیره هوا و فضا باشد به نحوی که برای دستیابی به استانداردهای اولیه حمایت مالی نیاز است.

رئیس سازمان صنایع هوایی ایران تصریح کرد: ایجاد آزمایشگاه های مبنا برای تضمین مرغوبیت و تمرکز مجموع های هوایی در شهرک علم و فناوری و حوزه هوانوردی عمومی می تواند از زمینه های مناسب همکاری بخش تعاون با صنعت هوا و فضا قلمداد شود.

منطقی بیان داشت: هم اکنون 85 مرکز آموزش هوانوردی دارای مجوز فعالیت در کشور داریم که فعالیت ندارند، بنابراین حمایت تعاون در این بخش می تواند راهگشا باشد.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک در کشور، گفت: در این ارتباط با 2 بانک نیز صحبت شده است. البته بخش تعاون می تواند در زمینه راه اندازی آموزشهای سبک هوانوردی در شهرهای مختلف کشور از این پروژه ها حمایت کند.

وی تصریح کرد: برآورد اولیه برای رشد زمینه های همکاری با بخش خصوصی در برنامه 5 ساله پنجم توسعه نشان دهنده لزوم حمایت مالی و سرمایه گذاری 70 میلیارد تومانی این بخش در سال جاری است که این مبلغ در سال 91 معادل 210 میلیارد تومان، سال 92 معادل 370 میلیارد تومان، سال 93 معادل 460 میلیارد تومان و برای سال 94 نیز معادل 780 میلیارد تومان برآورد شده است.

Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to اپلود سنتر اختصاصی انجمن AEROCENTER.IR Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to jetphotos Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to Airliners Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to Google Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to فارس نیوز Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to ایرنا Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to واحد مرکزی خبر Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to ماهان ایر Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to ایران ایر Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to سازمان هواپیمایی کشوری Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to فرودگاه امام حمینی (ره) Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to فرودگاه مهراباد Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to پرتال شرکت فرودگاه های کشور Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to سازمان فضایی ایران Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to سازمان صنایع هوافضا Submit "آغاز رایزنی‌ها برای لیزینگ و بیمه هواپیماهای سبک" to America's space agency

????? ??: ??? ?? ?????? ????? ??
???? ???? ??
Uncategorized

Comments

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0