برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

reza dezfuli

صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین

Rate this Entry
by , May 31st, 2011 at 21:22:51 (1573 ????? ??)
رئیس مرکز همکاریهای فناوری و نوآوریهای ریاست جمهوری، گسترش دیپلماسی فناوری و صادرات را از اهداف این مرکز اعلام کرد و گفت: محصولات برخی از شرکت‌های فعال در عرصه هوا و فضا به کشور چین صادر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امیری نیا در همایش تعاون و صنایع هوا و فضا با اشاره به اینکه اتحادیه هوا و فضای کشور بر پایه یک پیشنهاد در سالهای گذشته ایجاد شده است، گفت: هم اکنون این صنعت در جهان از پیشرفتهای چشمگیری برخوردار است.

رئیس مرکز همکاریهای فناوری و نوآوریهای ریاست جمهوری اظهار داشت: کشور ما نیز به دلیل وقوع جنگ پیشرفتهای خوبی در این صنعت داشته، همچنین دستاوردهای وزارت دفاع در این خصوص قابل توجه است.

امیری نیا با تاکید بر اینکه گسترش اقتصاد دانش بنیان می تواند زمینه تحقق جهاد اقتصادی باشد، ادامه داد: در حال حاضر 160 شرکت در ایران در زمینه صنعت هوا و فضا فعالیت دارند.

وی با اشاره به تحقق صادرات محصولات برخی شرکتهای فعال در عرصه هوا و فضا به کشور چین در سال گذشته، خاطر نشان کرد: گسترش دیپلماسی فناوری و صادرات فناوریهای پیشرفته از اهداف مهم در مرکز فناوری و نوآوری ریاست جمهوری است.

این مقام مسئول در ریاست جمهوری بر لزوم توسعه فعالیت در عرصه های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی اشاره کرد و بیان داشت: برای اولین بار در نوروز امسال رئیس جمهور با اعطای هدایای فناوریهای پیشرفته به روسای جمهوری کشورهای خارجی دعوت شده موافقت کرد و از این طریق، هواپیمای سبک ساخت داخل و دوربین دید در شب به عنوان هدیه اهداء شد.

امیری نیا اظهار امیدواری کرد که بخش خصوصی بتواند در زمینه حضور در صنعت هوا و فضا گامهای موثری را بردارد. البته دستیابی به مرجعیت علمی نیز در این بخش دور از دسترس نیست.

در ادامه این همایش، بهمن افتخار نیا رئیس شرکت تعاون تولیدی توزیعی صنایع هوایی و فضایی نوین ایرانیان نیز در اظهاراتی، گفت: با وجود اینکه در حال حاضر 160 شرکت در این صنعت مشغول به فعالیت هستند ولی ما به سمت ایجاد هزار و 300 شرکت در این بخش در حال حرکت هستیم.

افتخار نیا افزود: تجمیع علوم مختلف و تخصص ها از ویژگی های فعالیت در عرصه هوا و فضا است. این شرکت نیز در تولید و ساخت سامانه های هوایی و فضایی، خدمات هواپیمایی و هوانوردی و برخی دیگر از زمینه ها فعالیت دارد.

Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to اپلود سنتر اختصاصی انجمن AEROCENTER.IR Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to jetphotos Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to Airliners Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to Google Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to فارس نیوز Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to ایرنا Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to واحد مرکزی خبر Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to ماهان ایر Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to ایران ایر Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to سازمان هواپیمایی کشوری Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to فرودگاه امام حمینی (ره) Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to فرودگاه مهراباد Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to پرتال شرکت فرودگاه های کشور Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to سازمان فضایی ایران Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to سازمان صنایع هوافضا Submit "صدور تولیدات هوا و فضای ایران به چین" to America's space agency

????? ??: ??? ?? ?????? ????? ??
???? ???? ??
Uncategorized

Comments

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0