برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

View RSS Feed

Uncategorized

Entries with no category

 1. قيمت بليت هواپيما شناور مي‌شود

  by , October 10th, 2012 at 02:42:24
  ایا تحریم ها و لغو پروازهایی مثل ایراسیا هم در قیمت بلیط ها تاثیر دارند؟ فکر میکنید تا عید قیمت ها چند درصد افزایش داشته باشه ؟؟؟ پروازهای داخلی پر رونق تر باشه یا خارجی؟؟؟
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 2. عكس هايي از هواپيماهاي جنگنده

  by , July 3rd, 2012 at 02:09:06
  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 3. پرواز موفق(سفره ماهي) اولين هواپيماي رادارگريز ايران

  by , July 3rd, 2012 at 01:35:46

  خبرگزاری فارس: امیر خلبان نصیرزاده از پرواز نمونه تحقیقاتی هواپیمای رادارگریز ایران خبر داد. نام این هواپیمای فوق مدرن "سفره ماهی " گذاشته شده است.

  امیر خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ كننده نیروی هوایی ارتش كه در حاشیه مراسم گرامیداشت بیعت تاریخی كاركنان این نیرو با امام (ره) با خبرنگار دفاعی ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 4. خارق العاده ترين مانور خلباني تاريخ + عكس

  by , June 24th, 2012 at 02:37:57
  خارق العاده ترین مانور خلبانی تاریخ + عکس

  شاید باورتان نشود اما این تصویر واقعی است که بعنوان خارق العاده ترین عکس صنایع هوانوردی دنیا در زمینه مانور هوایی مشهور شده است. در این تصویر خلبانان ژاپنی را در مانور می بینید که بطرز ماهرانه ای دو جت جنگنده کاوازاکی تی چهار را از شکم به هم چسبانده اند. سرعت این دو هواپیما متعلق به اسکادران فرشتگان آبی و پرندگان تندر هنگام اجرای مانور بیش از 1000 کیلومتر است.
  ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
 5. يه اتفاق جالب خندهدار وفكر كنم بي سابقه

  by , June 24th, 2012 at 02:05:40
  من به عنوان مهماندار در يكي از پرواز هاي زيارتي در مسير تبريز به دمشق زمان هواپيماهاي توپولوف حضور داشتم ، زمان boarding يا همون سوار شدن مسافرين سالخورده اتوبوس اول كه انصافأ كار سختي بود ان هم بعد از يه تايم طولاني بدليل كهولت سن مسافران و تعصب نشستن در كنار خانواده خود، من و ساير ...
  ???? ???? ??
  Uncategorized
???? 1 ?? 2 12 ??????????

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0