ایروسنتر,بزرگترین مرکز هوافضا و هوانوردی ایران

 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

 • .:: ایروسنتر , بزرگترین مرکز هوافضا و هوانوردی ایران ::. RSS Feed

  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : اگر از یک فرد عادی در مورد مدارهای فضایی بپرسید، دیدگاهش به احتمال زیاد خطوط بسته ی دایره ای خواهد بود که دور تا دور زمین به صورت فرضی قرار دارد و ماهواره ای را روی خود حمل می کند. ما در اینجا قصد داریم از مفهوم و طراحی خاصی از مدار ها صحبت کنیم که در زمان خود بسیار ویژه و منحصر به فرد بودند و هنوز هم از چنین مداری البته با تغییر کاربری و خارج شدن از حالت انحصاری، استفاده می شود. مداری خاص با نام مدار مولنیا ...
  ...
  نویسنده Published on December 29th, 2014 15:51:00
  1. گروه:
  2. هوانوردی غیر نظامی,
  3. خلبانی,
  4. فناوری هوافضا
  Article Preview


  به نام خداوند آسمان ها

  بدین وسیله به محضر تمامی علاقه مندان و کاربران مرکز هوافضا و هوانوردی ایروسنتر می رساند. به جهت پاس داشت و تقدیر از قعالیت های کاربران فعال و
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : شرکت های بزرگ تجاری همیشه سیاست های خاصی برای خود تعریف می کنند و در راستای الگوی رفتاری نوشته شده ی خود، سیاست های رفتاری درون سازمانی و برون سازمانی شرکت را اجرایی می کنند. هر چه یک شرکت صادقانه تر و با کیفیت تر فعالیت کند، به مرور زمان اعتبار بیشتری کسب می کند و در کمترین زمان به سطحی از مقبولیت عمومی در سطح یک کشور یا در عرصه ی بین الملل می رسد.
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : امروزه در اکثر جوامع توسعه یافته و در حال توسعه با گسترش ابزارهای مخابراتی و نقش آن ها در زندگی افراد و کمرنگ کردن نقش ِ سانسور خبری و به تبع آن کم شدن ِ قدرت ِ رهبری اذهان بر پایه ی پروپاگاندا، به مرور ِ زمان جنگ های نظامی و اعمال خشونت با استفاده از تسلیحات در حال منسوخ شدن است و عموما جنگ های امروزی بین گروه های ناآگاه و تندرو در حال انجام است.
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : جت های خصوصی و تجاری، یک بخش اصلی از یک زندگی مجلل و لوکس محسوب می شوند. صاحبان هولدینگ های بزرگ و مدیران ارشد اجرایی کمپانی های عظیم از مهمترین کاربرهای جت های تجاری هستند. نیاز مهندسین طراح و اجرایی ارشد، تاجران و مقامات به سفرهای متعدد باعث شده است تا به صنعت هوافضا جذب شوند و اعلام نیاز خود را به دست این صنعت هایتک قرار دهند. این نیاز که دامنه ی آن هر روز در بین اشخاص سرشناس جهان رو به افزایش است، باعث شده است تا پتانسیل خاصی در صنایع هوافضا در بخش جت های خصوصی و تجاری ایجاد شود.
  ...
  Article Preview  ايروسنتر : موشك سطح به سطح بالستيك فاتح 110 ، يك موشك استراتژيك كوتاه برد مي باشد كه مجهز به يك موتور سوخت جامد مركب تك مرحله اي بوده و توسط صنايع ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : صنایع هوافضای ژاپن سابقه ی فعالیتی طولانی ای دارد و می توان به اولین دستاوردهای این کشور در دوران جنگ جهانی دوم اشاره کرد. کشور ژاپن از بزرگترین پیشتازان صنعت و تجارت در آسیا و دنیا می باشد و صنایع هوافضای ژاپن نیز بطوری تحت تاثیر این موقعیت کشورش قرار گرفته است. از طرفی فعالیت های هوافضایی هر کشوری به طور مستقیم تحت الشعاع حاکمیت و دولت روی کار آمده در آن کشور می باشد و در ژاپن نیز پس از آخرین انتخابات، با روی کار آمدن یک دولت کاملا ملی گرا، تمایلات کشور ژاپن به سمت ملی بودن تولیدات هوافضایی کشورش بیشتر شده است.
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : یک UAV در مقیاس کوچک و با کاربری های تعریف شده ی ساده، نیازی به ماژول های پیچیده برای تصویر برداری ندارد، اگر یک هواپیمای بدون سرنشین باطول fuselage حدود 1 متر و وزن برخاست سبک و در مجموع کاربری ساده مثل صرفا تصویر برداری هوایی دارید، می توان یک سیستم ساده به منظور FPV پیاده کرد که در آن تصاویر با استفاده از یک سری کامپوننت ها و ماژول های ساده به یک device نظیر هندست مخابره شود.

  ...
  Article Preview

  مخازن سوخت به کار رفته در هواپیما از لحاظ تعداد و ساختمان متفاوت هستند ولی همه آنها در هر هواپیما به هم وصل می باشند که در بعضی هواپیماها مثل کنکورد برای حفظ تعادل سوخت را از مخزنی به مخزن دیگر می فرستادند. مخازن سوختی که عمدتا" در هواپیما کاربرد دارد عبارتند از :


  1. مخازن اصلی : ( Integral tanks )
  این ...

  صفحه 1 از 10 1 2 3 4 5 6 7
 
Copyright © 2007 - 2012, Aerocenter.ir. All Rights Reserved.
تمامی حقوق نزد ایروسنتر محفوظ است.
مرکز هوافضا و هوانوردی ایروسنتر