برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • درگذشت مهندس پژمان قاطع مدیر انجمن مراقبت پرواز ایروسنتر و کنترلر فرودگاه زاهدان / مجلس بزرگداشت 16 بهمن 90  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : ایروسنتر , فقدان جبران ناپذیر مهندس پژمان قاطع را به همه دوستان , همکاران و به خصوص خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای خاندان این عزیز, صبر جمیل و اجر جزیل و برای پژمان گرانقدر امرزش الهی را خواستار است .
  انشاالله حضرت احدیت روح پژمان قاطع گرانقدر را در اعلی علیین با حضرت ابا عبد الله الحسین علیه السلام ، محشور فرماید.
  برای برای شادی روحش یک صلوات و حمد قرائت کنید
  ----------
  مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـت کـه بهار فرحناک یک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.

  مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم پژمان قاطع روز پنجشنبه 29 دیماه گذشته با حضور خانواده ی محترم آن عزیز از دست رفته، خیل دوستان و همکاران و برگزار شد و پس از وداعی پرسوزو گذار تقدیم خاکش شد.

  مجلس ترحیمی نیز صبح روز جمعه با همت همکاران جامعه ی متخصصین مراقبت پرواز شیراز و همکاری آن فرودگاه در مسجد فرودگاه برگزار شد.

  غیر از دوستان و همکارانی که از اداره کنترل فضاي کشور، فرودگاه امام (ره)، زاهدان، اهواز، لامرد و فرودگاه شیراز خود را به این مراسم رسانده بودند. مسئولین زیر نیز در این مراسم حضور پیدا کردند:

  مهندس سيدي مدير کل فرودگاه هاي استان فارس
  مهندس دهقان منشادي معاون عمليا ت هوانوردي فرودگاه هاي استان فارس
  مهندس امجدي معاون عمليا ت فرودگاهي فرودگاه هاي استان فارس
  مرادي معاون اداري و پشتيباني فرودگاه هاي استان فارس
  جواد پاشايي معون برنامه ريزي اداره کل مراقبت پرواز
  زارعي مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه هاي کشور در فرودگاه هاي جنوب کشور
  سردار علوي معاون سپاه فرودگاه هاي کشور
  سرهنگ خسروی فرمانده پلیش فرودگاه شیراز وتني چند از پرسنل نظامي و انتظامي
  نمايندگان شرکت هاي مختلف هواپيمايي


  This article was originally published in forum thread: در گذشت کنترلر مراقبت پرواز فرودگاه زاهدان / مدیر انجمن مراقبت پرواز ایروسنتر started by ATR72 View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0