برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • بروز نقص فنی در دم های بوئینگ 787  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : روز دوشنبه بویینگ اعلام کرد که مجموعه دمهای بعضی از بویینگهای جدید نیاز به تعمیرات دارند و البته انها گفته اند که جای نگرانی نیست.

  بویینگ 5 فروند 787 را از سپتامیر به شرکت ژاپنی All Nippon Airways تحویل داده است.و دها فروند دیگر ساخته شده نیاز به بررسی دارند تا نقص های ساخت انها رفع گردد.

  به گفته بویینگ بازرسیها،حتی در 787 های تحویل داده شده به شرکت ژاپنی،صورت گرفت تا مشخص شود کدام یک از هواپیماها نیاز به تعمیرات دارند.
  همچنین انها گفته اند نقص فنی دمها شامل مواد پرکننده بین بدنه(پوسته) هواپیما و اجزاهایی که تحت پوشش این مواد هستند نیز میشود.

  خیلی از شرکتهای سازنده هواپیما بدنه(پوسته)هواپیما را از الومینیوم میسازند.787 اولین هواپیمایی است که پوسته ان کاملا از فیبر کربن ساخته شده است.که سبکتر،مقاوم تر و با تکولوژی پیشرفته تری نسبت به الومینیوم میباشد.

  خطوط هوایی معمولا تمایل دارند از 787 هایی با ابعاد متوسط برای پروازهای طولانی و مسیرهای بیین المللی استفاده کنند.البته مشهود است که جای هواپیمای بزرگ را پر نمیکند.
  .
  This article was originally published in forum thread: بویینگ در دم 787 نقصی را یافته است started by بهرام 0098 View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0