برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • تحویل دو فروند بوئینگ 787 به Japan Airlines با موتورهای جنرال الکتریک  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) :
  شرکت Japan Airlines روز دوشنبه دو فروند از هواپیماهای 787 خود را پس از یک تأخیر حدودا سه ساله تحویل گرفت. با تحویل این دو فروند 787 به شرکت JAL، مجموع تحویل بوئینگ 787 تا به امروز به عدد 7 رسید. همچنین این هواپیما اولین 787 هایی هستند که به جای موتورهای رولزرویس با موتورهای جنرال الکتریک مجهز شده اند.
  Japan Airline با اینکه 47 فروند 787 سفارش داده است و سه سال برای دریافت اولین هواپیمایش تأخیر داشته است به نظر می رسد با وجود مسائل ناشی از پیدا شدن مشکل در دم 787 باز هم باید امسال با تأخیر هواپیماهایش را دریافت کند.

  This article was originally published in forum thread: تحویل دو فروند بوئینگ 787 به Japan Airlines با موتورهای جنرال الکتریک started by Mohammadme View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0