برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • شروع مونتاژ نهایی ایرباس 350

  ايروسنتر ( Aerocenter.ir) : هم اکنون مونتاژ نهایی ایرباس 350 در خط تولید جدید ایرباس در شهر تولوز در حال انجام است. این مهم بدین گونه به وقوع پیوست که ایرباس تصمیم گرفت که قسمت میانی بدنه که 19.7 متر است را به قسمت جلویی بدنه که 21 متر طول دارد متصل کند. اولین ایرباس 350 جهت تست های بدنه ای ساکن مورد استفاده قرار خواهد گرفت همانگونه که اولین فروند از هر هواپیمایی جهت دریافت تأییدیه پرواز باید تحت این آزمایش قرار بگیرد. این درحالی است که مونتاژ اولین ایرباس 350 برای پرواز در تابستان 2012 صورت خواهد پذیرفت.
  قسمت میانی بدنه در 4 آوریل 2012 از St Nazaire به شهر تولویز آورده شد در حالی که قسمت جلویی بدنه در تاریخ 23 دسامبر 2011 به خط تولید ایرباس تحویل داده شده بود. آلمان ارسال قسمت انتهایی بدنه را در هفته آینده انجام خواهد داد. همچنین در هفته ی آینده بال های ایرباس 350 از سایت تولید بال ایرباس در بریتانیا به فرانسه منتقل خواهد شد.
  بدنه ایرباس 350 از سه قسمت تشکیل شده است : قسمت جلویی، قسمت میانی و قسمت انتهایی. این سه قسمت در ایستگاه اصلی مونتاژ ایرباس به نام ایستگاه 50 به هم متصل خواهند شد. ارابه ی فرود دماغه هم در همین ایستگاه به بدنه متصل خواهد شد. به محض اتمام این مرحله هواپیما به ایستگاه 40 منتقل خواهد شد و در آنجا بال ها و دم به هواپیما متصل خواهد شد.


  عکس های این مونتاژ توسط سایت شرکت ایرباس منتشر شده است که در زیر می توانید اونها رو ملاحظه کنید :


  برگرفته از سایت ایرباس
  ترجمه شده در مرکز هوافضا و هوانوردی ائروسنتر

  This article was originally published in forum thread: شروع مونتاژ نهایی ایرباس 350 started by Mohammadme View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0