برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • آمادگی برای تحویل اولین A380 شرکت THAI با پایان رنگ آمیزی

  ايروسنتر(Aerocenter.ir) : اولین ایرباس A380 شرکت هواپیمایی تای ایرویز در کارگاه نقاشی ایرباس در هامبورگ آلمان رنگ آمیزی خود را به پایان رسانید. این بدین معنا است که این هواپیما وارد مرجله ی نهایی تست های زمینی و هوایی در هامبورگ خواهد شد. در طول این فاز از تست ها تمام سیستم های کابین هواپیما به طور کامل تست خواهد شد که شامل جریان هوا، تهویه مطبوع، آشپزخانه، لامپ ها، توالت ها، صندلی ها و لوازم سرگرمی خواهد بود.
  شرکت هواپیمایی THAI نهمین شرکت هوایی به کار گیرنده ی ایرباس A380 است که جمعا 6 فروند از این هواپیما را سفارش داده است. این شرکت قصد به کار گیری این هواپیما ها از مبدا بانکوک به مقاصد اروپایی را دارد.
  برگرفته از سایت ایرباس
  ترجمه شده در مرکز هوافضا و هوانوردی آیروسنتر
  This article was originally published in forum thread: آمادگی برای تحویل اولین A380 شرکت THAI با پایان رنگ آمیزی started by Mohammadme View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0