برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • 7 نقطه ای که باید توسط حزب الله موشک باران شود

  ايروسنتر ( Aerocenter.ir ) : پس از توافق هسته ای ایران با 6 قدرت جهانی، اکنون افکار عمومی جهان، اسرائیل را نشانه گرفته است. اسرائیل؛ مسئول آغاز یک رقابت هسته ای نامعلوم در منطقه ی خاورمیانه و شمال آفریقا. داستان از آنجایی شروع می شود که رژیم صهیونیستی جزو چهار گسترش دهنده ی تسلیحات اتمی بدون مجوز در جهان و دارنده ی برنامه های نظامی هسته ای، شیمیایی و بیولوژیکی می باشد و بعد از سال ها خواب غفلت در افکار جهانی، این روزها تب و تاب زیر سوال بردن اسرائیل در مجامع بین الملل به طور جدی تری به گوش می رسد. سایت های نظامی ای که هر روز فعال هستند و هیچ گونه نظارتی بر آن ها صورت نمی پذیرد و به همین دلیل راه حلی جز موشک باران و انهدام سایت ها باقی نمی ماند.


  حزب الله لبنان این روزها به تسلیحاتی نقطه زن و دور برد مسلح است و توانایی لازمه برای انهدام سایت های نظامی را دارا می باشد. بر پشت تبلیغات هدفمند اسرائیلی مبنی بر وجود سامانه های بسیار هوشمند پدافندی و ضدموشکی در سرزمین های اشغالی، اگر از بعد علمی و فنی به سامانه ها توجه کنیم، متوجه می شویم که آنطور که اسرائیلی ها می گویند، سیستم های آنان بی نقص و قدرتمند نیست و ادعاهای صهیونیست ها درباره ی سیستم های دفاعی نفوذناپذیرشان به هیچ وجه صحت ندارد.

  با وجود اینکه از لحاظ فنی و عملیاتی، اسرائیل توان حمله به ایران و توقف برنامه ی هسته ای ایران را ندارد، اما می توان به صراحت و با اطمینان گفت که اسرائیلی ها هر ساله و آن هم در هر سال به دفعات مکرر ایران را از لحاظ لفظی تهدید به حمله ی هوایی کردند، و جدا از این تکرار تهدید لفظی مکرر و بی پایانشان، طبق اطلاعات منتشر شده، اسرائیلی ها بین 4 الی 5 مرتبه قصد اجرای عملیات هوایی علیه برخی سایت های هسته ای قانونی ایران را داشتند که به دلیل اخلافات داخلی در رژیم صهیونیستی و توان بازدارندگی ایران و یا در یک مورد خاص به دلیل شکست اطلاعاتی، هر بار از تصمیم غیرخردمندانه شان منصرف شدند.

  با اینکه اسرائیل توان حمله به ایران را نداشته است، اما به دفعاتی به یک سایت هسته ای در سوریه و کارخانجات نظامی سوری حمله کرده است و همینطور به سایت هایی که بنظرش مشکوک میرسیده، در منطقه ی غرب خاورمیانه و همینطور به مناطق شرقی قاره ی آفریقا حجوم هوایی برده است.

  شاید اگر حتی از کسانی که در خیابان راه می روند، آن ها را متوقف کنید و در این باره نظرشان را جویا شوید، مطمئنا نظرشان این نخواهد بود که اسرائیل زیر بار فشارهای بین المللی خواهد رفت، همینطور این ایده را خواهند داشت که به دلیل ساختار ناعادلانه ی شورای امنیت سازمان ملل، بعید است متحدش به اسم ایالات متحده که معلوم نیست ارباب اسرائیل است و یا برده ی آن، با رای وتو ی خود بگزارد پرونده ی اسرائیل در شورای امنیت بماند و شامل بند هفت شود.
  لذا راهی جز موشک باران و بمباران سایت های غیرقانونی ای که تهدیدی برای کل جهان محسوب می شوند نمی ماند.

  اما آیا عملیات موشک باران توسط حزب الله اجرایی است ؟ جواب : بدون هیچگونه شکی، بله.
  برد موشک های حزب الله برای چنین عملیات هایی به 500 الی 600 کیلومتر می رسد و در برخی موارد خاص مرتبط با تسلیحات استراتژیک، برد آن به 800 کیلومتر و شاید بالاتر هم برسد. این در حالی است که فاصله ی نقاطی در جنوب لبنان که در عمق خاک آن کشور قرار دارد و مناطق مرزی محسوب نمی شود، تا دورترین نقطه در جنوبی ترین نقاط فلسطین اشغالی، به کمتر از 470 کیلومتر می رسد و این یعنی برد موشک های جدید حزب الله لبنان اشراف کامل به تمام نقاط سرزمین های اشغالی دارد.

  در ادامه، در این تاپیک از مرکز هوافضا و هوانوردی ایروسنتر 7 موقعیت هسته ای اسرائیل را برای کاربران محترم معرفی می کنیم.


  نقطه ی اول : سایت هسته ای نه گو


  سایت هسته ای نه گو موسوم به سایت دیمونا از اولین سایت های هسته ای اسرائیل بوده است. بدون هیچ گونه اغراق و بدون هیچگونه تعصبی، این مکان را می توان با عنوان مرکز فساد نام برد.

  سایت دیمونا یک مرکز تحقیقات هسته ای در حاشیه ی جنوب شرقی شهر کوچک دیمونا می باشد که راکتور آن قابلیت تولید پولوتونیوم را دارد.

  اساس تسلیحات هسته ای اسرائیل در این سایت متولد می شود و محموله های خروجی آن به سایر نقاط تحقیقاتی-نظامی-صنعتی ارسال می شود.

  انهدام این مرکز هسته ای کار ِ راکت های معمولی نیست و صرفا از عهده ی نسل جدید موشک های حزب الله با فناوری های جدید ایرانی روی آن امکان پذیر است.


  نقطه ی دوم : شهرک سنعتی-نظامی ایلابان


  تصویر بالا متعلق به یک شهرک صنعتی-نظامی در شمال سرزمین های اشغالی می باشد.

  در سوله های این شهرک به ظاهر تسلیحات متعارفی نظیر مین و یا بعضا موشک های هوا به هوا و هوا به زمین تولید می شود. اما یکی دیگر از وظایف این سایت، تولید موشک های بالستیک و همینطور بمب و کلاهک های هسته ای می باشد.

  در این مکان به وضوح تسلیحات هسته ای ساخته می شود و در زیر ِ این سایت نیز ممکن است محل نگهداری سلاح های هسته ای باشد.

  سایت ایلابان را می توان از جنوب لبنان بدون استفاده از موشک های مدرن نقطه زن نسل جدید، صرفا با شلیک رگباری راکت هایی با تایپ مولتی پاد میان برد تماما از بین برد و سپس در صورت لزوم زرادخانه ی احتمالی زیر آن را با سایر تسلیحات و استراتژی های نظامی نابود ساخت.


  نقطه ی سوم : کفر زکریا



  سایت سوم معرفی شده در این تاپیک، سایت کفر زکریا می باشد. نمیدانیم اسرائیلی ها آن را با چه نامی خطاب می کنند ولی ما به دلیل وجود این سایت در منطقه ی کفر زکریا، آن را با این نام خطاب می کنیم.

  کفر زکریا یک سایت موشکی می باشد.

  رژیم صهیونیستی با فناوری موشک های آفریقای جنوبی یک نوع موشک استراتژیک نوع ICBM دارد که برد آن تا ایالات متحده نیز می رسد. در این تصویر تاسیسات UMF را مشاهده می کنید که در درون هر سیلو، یک موشک بالستیک قاره پیما جای می گیرد و تهدیدی برای کل جهان محسوب می شود.

  اسرائیلی ها این عقیده را دارند که آن ها یا باید تا ابد در این سرزمین (سرزمین های اشغالی) که آن را سرزمین های خدادادی به قوم برگزیده ی خدا می دانند بمانند و به توسعه ی شهرک سازی های غیرقانونی خود ادامه دهند و یا در صورت نابودی این عقیده را دارند که باید کل جهان را به همراه خود نابود سازند. دیدگاهی افراطی و تهدیدآمیز حتی به دفعات خطرناک تر از دیدگاه تروریست های داعش.

  ممکن است این سایت نیز به همان دلیل ساخته شده باشد.

  نابودی این سایت زیرزمینی یک امر اجتناب ناپذیر است و در صورت شکست فشارهای جهانی ِ آینده بر رژیم صهیونیستی و عدم خلع سلاح هسته ای اسرائیل، می بایست بی درنگ بمباران و موشک باران شود.


  نقطه ی چهارم : مرکز R&D نهال ساریق

  نهال ساریق مرکزی مشرف بر سایت موشکی کفر زکریا می باشد.

  یک سایت تحقیق و توسعه ی تسلیحات کشتار جمعی که باید همزمان با انهدام سایت کفر زکریا، منهدم شود.

  پرسنل داخل این مرکز، دانشمندان هسته ای آمریکایی (در قالب مرسنری یا مزدور) و پژوهشگران تسلیحات کشتارجمعی اسرائیلی می باشند. اما احتمال وجود دانشمندان آفریقای جنوبی در این مرکز بالا نیست.

  بدون شک سایت نهال ساریق یکی دیگر از سایت های ترویج و تقویت فساد و افراطگرایی در سطح منطقه و تهدیدی برای کل جهان می باشد.


  نقطه ی پنجم : تاسیسات یادفات



  در یادفات تعدادی تاسیسات کنار هم دیده می شوند (قسمت پایین و سمت راست عکس) اما ممکن است در قسمت شمال غربی این مجموعه تاسیسات، یک سایت زیر زمینی نیز وجود داشته باشد. اما همین مجموعه تاسیسات یادفات مسئول مونتاژ بسیاری از قطعات سلاح های هسته ای می باشد.


  نقطه ی ششم : زرادخانه ی تیراش



  مرکز انبارسازی، ذخیره و تعمیر و نگهداری اکثریت قریب به وقوع تسلیحات هسته ای اسرائیل این منطقه می باشد.

  زرادخانه ی تیراش را تاحدودی از لحاظ فنی می توان با سایت ایلابان مقایسه کرد اما در سایت ایلابان که به عنوان نقطه ی دوم در این تاپیک معرفی شد، محلی برای تولید (و بعضا نگهداری) تسلیحات هسته ای تاکیتیکی می باشد ولی در سایت تیراش تمام تسلیحات در طبقه بندی راهبردی قرار دارند و تعداد و حجم ذخیره سازی بالاتر دارد.

  تعداد نامعلومی تسلیحات استراتژیک هسته ای، بدون هیچگونه بازرسی از سمت نهادهای جهانی، در رژیمی که متخصام بودن خود را بارها نشان داده است، در رژیمی که این روزها در بسیاری جهت کاملا ایزوله شده است، وجود دارد و بدون هیچ گونه شکی باید این مکان به طور کامل نابود شود. چه با بمباران و چه با موشک باران و سایر استراتژی های نظامی.


  نقطه ی هفتم : تاسیسات صنعنتی رافائل



  تاسیسات رافائل قبل ها توسط فدراسیون دانشمندان آمریکایی با ارائه ی مستندات، دلایل و مدارکی به مونتاژ قطعات مرتبط با سلاح اتمی متهم شده است. این تاسیسات یک تاسیسات ساخت و تولید قطعات صنعتی می باشد و همکاری مستقیمی را با رژیم صهیونیستی در تولید تسلیحات ممنوعه دارد.

  تمامی نقاط معرفی شده در این تاپیک از جمعه اهدافی هستند که می بایستی در اولین فرصت مناسب منهدم شوند. شکی نیست که قدرت های جهان در صورت انهدام این نقاط واکنش منفی جدی ای را بروز نخوهند داد، شاید خود آن ها نیز خواستار نابودی این سایت ها هستند اما بدلایل سیاسی از انجام آن عاجز هستند.

  این ها دلایلی بودند که باید پس از تقویت سریع زیرساخت ها و بازسازی قدرت اقتصادی ایران، از بودجه های چند صد میلیارد دلاری که به کشور باز می گردند مقادیری صرف تجهیز و تقویت حزب الله گردد زیرا تقویت و مسلح سازی بیشتر ِ حزب الله نسبت مستقیمی با افزایش امنیت ملی ایران و متحدین ما دارد.


  اختصاصی مرکز هوافضا و هوانوردی ایروسنتر

  ---------------
  Aerocenter.
  دوشنبه 30 شهریور 1394
  سامانه موشک های بالستیک

  7 نقطه ای که باید توسط حزب الله موشک باران شود
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر




 • پایگاه های اطلاع رسانی



 • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0