برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • انتشار تصاویر موشک های دوربرد سپاه در تونل های زیرزمینی

  ايروسنتر ( Aerocenter.ir ) : ظهر امروز - 22 مهر 1394 - تصاویری از مسیرهای جابجایی زیرزمینی موشک های بالستیک استراتژیک و دوربرد سپاه پاسداران از رسانه ی ملی منتشر شد.

  در این تصاویر و گزارش های منتشر شده، مشخص شده است که اکثریت قریب به وقوع پایگاه های موشکی ایران (که تقریبا در اطراف هر شهر از تقسیمات استانی حداقل یک پایگاه موشکی وجود دارد) توسط این تونل های زیر زمینی به یکدیگر متصل شده اند و مسیر های بی شماری را برای استفاده از لانچ پد های طبیعی ِ بسیار گسترده بر روی سطح زمین آماده کرده است.

  گفته می شود که این تونل های موشکی درحدود 500 متری عمق زمین و در دل کوه ها ساخته شده اند و در آن ها موشک های راهبردی سوخت جامد و سوخت ترکیبی نگهداری می شود که این امر، حفاظت اطلاعاتی تحسین برانگیزی را در مقابل پیشرفته ترین سیستم های ماهواری ای جاسوسی دشمن فراهم آورده است و همچنین در برابر حملات سنگین تهاجمی های دشمن قابلیت عملیاتی خود را حفظ می کنند.

  بنابر اظهارات سردار حاجی زاده، از سال آینده محصولات موشکی پیشرفته تر و جدیدی جایگزین موشک های پیشرفته ی فعلی خواهد شد. همچنین وی توصیف کرد که این دستاوردها صرفا گوشه ی کوچکی از توانایی های سپاه پاسداران می باشند :
  " توانایی و اقتدار ما، مانند کوه یخی است که بر آب شناور و تنها گوشه‌ای کوچک از آن روی آب عیان است. "

  و در ادامه تاکید کردند :
  " به ملت ایران قول می‌دهم که کوچکترین تهدید و ناامنی از بیرون مرزها متوجه کشور نخواهد بود و مسئولان باید با قدرت تمام مقابل نفوذ دشمنان بایستند و هیچ سستی از خود نشان ندهند. "

  در تصاویر زیر، موشک راهبردری کلاس ِ قدر به همراه ِ سکوی پرتاب متحرک آن مشاهده می شود. قدر یک سامانه ی موشکی دو مرحله ای است بطوری که در مرحله ی اول با فناوری سوخت مایع پرتاب می شود و در حین اجرای عملیات پروازی ِ خود، در مرحله ی دوم ادامه ی پرواز به سمت هدف را با فناوری سوخت جامد طی می کند.


 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0