برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • نخستین ربات‌های سرباز و خلبان‌ در امريكا رونمایی می‌شوند

  ارتش آمریکا اعلام کرده که در آینده نزدیک از اولین نمونه ربات‌های سرباز و ربات خلبان جنگنده پیشرفته F-35 رونمایی خواهد کرد.  مسؤولان برگزاری رقابت‌های رباتیک دارپا وابسته به ارتش آمریکا اعلام کردند: ایده ساخت سربازان رباتیک با قابلیت تشخیص اهداف، شلیک و ارتباط فوق ‌سریع با مرکز در چند سال آینده به واقعیت تبدیل خواهد شد.
  ارتش آمریکا برای پیشبرد صنایع رباتیک تاکنون با چندین شرکت فعال در این زمینه قراردادهای همکاری امضاء کرده است.


  رابرت ورک، معاون وزیر دفاع آمریکا در مورد برنامه جدید ارتش اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ساخت ارتش رباتیک شامل سربازان و حتی خلبانان هوشمند و خودکار در دستور کار وزارت دفاع قرار دارد.


  وی در ادامه افزود: برای ساخت ارتش رباتیک نیاز به توسعه فناوری هوش مصنوعی برای یادگیری از انسان است. در واقع فناوری هوش مصنوعی مانند رایانه‌های امروزی به صورت کدهای از پیش تعیین شده عمل نمی‌کند، بلکه تجهیزات لازم جهت یادگیری مانند انسان در اختیار ربات قرار گرفته و عمل یادگیری و واکنش کاملا خودکار امکان‌پذیر خواهد بود.


  ورک معتقد است که یکی از نمونه‌های هوش مصنوعی مورد استفاده کنونی، کلاه ایمنی جنگنده F-35 است، به طوری‌ که خلبان به کمک آن بدون از دست دادن تمرکز در نبردهای هوایی می‌تواند اهداف در دسترس را شناسایی کرده و در وضعیت آماده شلیک قرار دهد.


  ارتش آمریکا معتقد است که جنگنده پیشرفته F-35 با تمامی امکانات الکترونیک تنها نمونه‌ای ابتدایی از هوش مصنوعی است و تولید چنین تجهیزاتی تنها جزء اولین گام‌ها برای رسیدن به هوش مصنوعی قابل اطمینان در شرایط جنگ است.
  This article was originally published in forum thread: نخستین ربات‌های سرباز و خلبان‌ در امريكا رونمایی می‌شوند started by SKY MAN View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0