برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • سانحه براي ايرباس 310 ماهان اير با رجيستر EP-MNP در فرودگاه استانبول / 3 دي ماه 94

  معاون شرکت هواپیمایی ماهان گفت: صبح امروز ایرباس ۳۱۰ ماهان که در پارکینگ فرودگاه استانبول توسط خلبان در حالت پارکینگ‌بریک (ترمز هواپیما) قرار گرفته بود که به علت نقص فنی، سیستم مذکور عمل نکرد و هواپیما به حرکت درآمد و منجر به برخورد آن با گاردریل اپرون شد.


  ‌به گزارش ايرونستر : ،فرامرز سروی درباره‌ برخورد هواپیمای ماهان به گاردریل اپرون (پارکینگ) فرودگاه استانبول بیان کرد: صبح امروز سوم دی‌ماه یک فروند هواپیمای ایرباس 310 به شماره پرواز 112، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) را به مقصد فرودگاه استانبول ترک کرد که با موفقیت و بدون هیچ سانحه‌ای در این فرودگاه به زمین نشست.
  معاون تعمیرات و مهندسی هواپیمایی ماهان افزود: بعد از فرود هواپیما در فرودگاه استانبول، این هواپیما در اپرون فرودگاه توقف کرد و خلبان، ایرباس 310 را در حالت پارکینگ‌بریک (ترمز هواپیما) قرار داد‌ اما متأسفانه پارکینگ‌بریک این هواپیما عمل نکرد و هواپیما به حرکت درآمد که منجر به برخورد آن با گاردریل اپرون شد.
  وی درباره دلیل عمل نکردن پارکینگ‌بریک هواپیما‌ اظهار کرد: این موضوع که چرا پس از قرار دادن هواپیما در حالت پارکینگ‌بریک، ایرباس 310 حرکت کرد، توسط سازمان هواپیمایی ترکیه در حال بررسی است زیرا طبق پروتکل بین‌المللی، بررسی هر اتفاق در فرودگاه هر کشور بر عهده سازمان هواپیمایی همان کشور است.
  سروی ادامه داد:‌ هیچ آسیبی به مسافران و‌ کادر پرواز این هواپیما وارد نشد و مسافران بدون هیچ مشکلی هواپیما را ترک کردند.
  معاون شرکت هواپیمایی ماهان با بیان اینکه در اثر این برخورد خسارت جزئی به هواپیما وارد شده است، تأکید کرد: علت عمل نکردن پارکینگ‌بریک هواپیما با بررسی جعبه سیاه توسط سازمان هواپیمایی ترکیه بررسی می‌شود.  This article was originally published in forum thread: سانحه براي ايرباس 310 ماهان اير با رجيستر EP-MNP در فرودگاه استانبول / 3 دي ماه 94 started by SKY MAN View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0