برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • تجهیز بمب افکن های سوخو 34 روسی به سامانه جنگ الکترونیک

  هواپیماهای جنگنده بمب افکن سوخو 34 روسیه به سامانه های جنگ الکترونیک مجهز می شوند.
  به گزارش ايروسنتر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این سامانه پیشرفته ، بمب افکن را به یک دستگاه ویژه ارسال پارازیت تبدیل می کند که قادر است از خود در مقابل دیگر جنگنده ها محافظت کند.
  ایگور ناسنکوف از مسئولان شرکت روسی فن آوری های رادیو-الکترونیکی (KRET)، مهمترین تولید کننده تجهیزات الکترونیکی نظامی، روز جمعه اعلام کرد اولین بخش از این سامانه جنگ الکترونیک موسوم به خیبینی Khibiny ،برای بمب افکن های سوخو 34 تحویل ارتش شد.

  وی تصریح کرد :«امسال شرکت روسی فن آوری های رادیو-الکترونیکی برای اولین بار این سامانه را در اختیار نیروی هوا فضا ارتش روسیه قرار داد که هواپیمای معمول سوخو 34 را به هواپیمای ویژه با قابلیت ارسال پارازیت تبدیل می کند. به این ترتیب هواپیما قادر به ارسال پارازیت بر روی سامانه های موشکی ضد هوایی و هواپیماهای راداری برد بلند مانند آواکس AWACS خواهد بود.»

  به گفته وی گروه هوایی که توسط این هواپیما از آنها محافظت می شود به معنای واقعی از صفحه رادار دشمنان حذف می شوند.

  این مقام روس خاطر نشان کرد:«این سامانه فضایی خاصی در هواپیماهای سوخو 34 اشغال نمی کند و هواپیما می تواند همزمان با انجام ماموریت بمباران به ایجاد اخلال در سامانه های ارتباطی دشمن نیز بپردازد.»

  سامانه چند بعدی جنگ الکترونیک خیبینی از هواپیما در مقابل موشک های هوا به هوا و سامانه های دفاع ضد موشکی زمینی دفاع می کند. این سامانه هوشمند با ایجاد ابر دیجیتالی در اطراف بمب افکن، آن را از رادارهای دشمن محو می کند
  This article was originally published in forum thread: تجهیز بمب افکن های سوخو 34 روسی به سامانه جنگ الکترونیک started by SKY MAN View original post
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0