برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

 • .:: ایروسنتر , پايگاه علمي تخصصي هوانوردي و هوافضا ::. RSS Feed

  Article Preview
  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : شرکت بوئینگ و جنرال الکتریک به شرکت های هواپیمایی در مورد مشکل احتمالی موتورهای 300-777 دوربرد که در سال جاری دو بار در طول پرواز خاموش شده اند، هشدار داد.
  این مشکل بر روی 118 گیربکس انتقال که بین سپتامبر و مارس توسط شرکت ایتالیایی ...
  Article Preview  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : شرکت هواپیمایی ANA که بزرگترین اپراتور بوئینگ 787 است، در طول یک تست فلایت جهت آماده سازی ناوگان 787 خود برای بازگشت به لاین پروازی در ماه ژوئن، اشکال در پنل الکتریکی را گزارش کرد.
  مهندسین در پروازی از مبدا توکیو به مقصد سنگاپور، تغییر رنگی در ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : مدتی ست که در خدمت یکی از اساتید و دوست عزیز و بزرگواری از خلبانان یک ایرلاین بزرگ کشور هستم و گاها" بحث هایی در خصوص پرواز های ایشان و تجربیاتشان پیش می آید.
  ...
  Article Preview


  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : هواپیمای سوپر اتاندارد اولین هواپیمای جنگی ساخت فرانسه بود که به سلاحهای مدرن مجهز شده بود و توسط کمپانی داسو طراحی و تولید شد . این هواپیما جانشین هواپیماهای قدیمی تری مانند اتاندارد 4 شد . اولین پرواز این هواپیما در 4 سپتامبر 1973 انجام شد و اولین فروند برای تستهای موتور و آیرودینامیک قرار داده شد .
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) :
  Runway visual range که به صورت اختصار RVR گفته می شود در هواشناسی هوانوردی میزان مسافتی می باشد که یک خلبان هواپیما اگر برروی وسط باند پرواز قرار بگیرد قادر خواهد بود تا خط وسط باند ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : رژیم جریان ماخ 1 از مرموز ترین رژیم های موجود در بررسی حرکت یک جسم پرنده در سیال هوا می باشد و عموما ساختار هواپیماها تحمل نیروهای ایجاد شده در پرواز ماخ یک را ندارند و در صورت استمرار پرواز در این شرایط، قسمت های مختلف هواپیما از هم گسیخته خواهند شد و بر مبنای تکنولوژی امروز، پرواز در ماخ یک، خط قرمز تعیین شده ی طبیعت برای خلبانان است و تا کنون هواپیمایی طراحی نشده است که صرفا برای شرایط فوق بحرانی ماخ=1 طراحی شده باشد، زیرا با افزایش سرعت و یا کاهش سرعت می توان از این شرایط بحرانی خارج شد.
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : کاهش وزن و افزایش استحکام و بالا بردن مقاومت را می توان یکی از مولفه های برتر در نظر مسئولین و دیزاینر های یک پروژه ی مرتبط با یک هواپیما، فضاپیما، موشک و سایر پروژه های هوافضایی دانست و همواره تحقیقات فراوانی در این راستا انجام شده است و می توان گفت که در دانش مهندسی هوافضا کاهش وزن بسیار ضروری هست و توجیه آن نیز بسیار ساده است، زیرا در سایر علوم مهندسی ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : مهندسی هوافضا بدلیل High-Tech بودن یکی از برترین رشته های جهان محسوب می شود و یکی از معدود رشته هایی است که می تواند از تمامی رشته های مهندسی برای خود استفاده نماید و همچنین خروجی تحقیقات و محصولات مرتبط با این رشته اکثرا ارزش راهبردی برای کشورها و دولت ها دارند و پیشرفت در فناوری هوافضا در هر کشوری، علاوه بر مسائل مرتبط با اقتصاد و امنیت، غرور ملی را نیز تا حد زیادی بالا می برد.
  ...
  Article Preview

  ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : در دانش مهندسی هوافضا، کم کردن وزن سازه ها با حفظ پایداری و مقاومت ساختار یکی از اولویت های طراح می باشد و تحقیقات به منظور کاهش وزن جسم پرنده، به اندازه ی زمان تعریف دانش مهندسی هوافضا تا کنون قدمت دارد.

  موتور یک جسم پرنده در اکثر موارد جرم قابل توجهی دارد و کم کردن وزن موتور بدون افت راندمان ...

  ???? 7 ?? 16 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 • اطلاعات پرواز انلاین فرودگاه ها

 • سامانه پیامکی ایروسنتر
 • پایگاه های اطلاع رسانی • وضعیت اب و هوا

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0