برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 2 ?? 3 ???????? 123 ??????????
????? ?????: ?? 11 ?? 20 ?? 30
dqw
  1. reza dezfuli ?????? ??
    reza dezfuli
    هوانورد فعال-سرگرد
    April 2010
    کیش
    477
    تعداد تشکر : 5,017
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? پاسخ: توطئه عملیات سیاه ( مهم هم بخوانند و نظردهند)

غیرعادی ترین ملاقات جهان/ رویاهای هاوکینگ و بازآلدرین برای آینده بشر

فیزیکدان و فضانوردی بسیار مشهور با یکدیگر ائتلاف کرده اند تا رویای بزرگی که برای نجات نوع بشر در ذهن دارند را عملی کرده و آینده فضایی انسانها را برنامه ریزی کنند.
    به گزارش خبرگزاری مهر، یکی از مشهورترین فیزیک اخترشناسان جهان با یکی از اولین انسانهایی که بر روی ماه قدم گذاشته است، تیمی تشکیل داده تا با کمک یکدیگر بتوانند برای آینده فضایی انسانها برنامه ریزی کنند.

استفان هاوکینگ فیزیک اخترشناس مشهور و باز آلدرین، فردی که در سال 1969 به دومین انسانی تبدیل شد که توانست بر روی خاک ماه قدم بگذارد، توانایی های خود را بر روی هم گذاشته اند تا آینده بهتری را برای نوع بشر در فضا رقم بزنند. جزئیات این ائتلاف هنوز نامشخص است اما این زوج آرزوهای بزرگی در سر دارند، آرزوهایی که کمترین آنها نجات نسل بشر از رویدادهای کشنده ای است که در آینده رخ خواهند داد.

آلدرین و هاوکینگ در بیانیه ای مشترک اعلام کردند به دنبال به دست آوردن و تعریف کردن دیدگاه یکپارچه فضایی هستند که منجر به توسعه حضور انسان در فضا شده و بقای گونه های زیستی را تضمین خواهد کرد. در این بیانیه همچنین آمده است تعریف و ترویج چنین دیدگاهی به انسانها کمک خواهد کرد امور خود را بر روی زمین بهتر ساماندهی کنند و در نهایت امکان ایجاد مجتمع های مسکونی انسانی را در میان سامانه خورشیدی فراهم خواهد آورد.

آلدرین که در سال 1969 هدایت اتاقک فرود آپولو 11 را به عهده داشت و درست پس از نیل آرمسترانگ قدم بر روی خاک ماه گذاشت، در زمان بازنشستگی هم خود را از برنامه ها و فعالیتهای فضایی کنار نکشیده و مشغولیتهای خود را حفظ کرده است. وی به عنوان یک پشتیبان کلامی شناخته می شود و با اعلام نظریات خود از رویدادها مختلف برای مثال دیدگاه باراک اوباما از برنامه های اکتشافات فضایی، پشتیبانی کرده و یا با آنها مخالفت می کند.

هاوکینگ نیز بر خلاف بیماری دشواری که به آن مبتلا است، همچنان به عنوان یکی از برجسته ترین اخترفیزیکدانان جهان شناخته می شود، یکی از علائق ویژه وی در زمینه جایگاه انسان در جهان است و اینکه آیا بشر در جهان تنها است یا نه؟

وی سال گذشته با حضور در برنامه ای تلویزیونی اعلام کرد نسل بشر نباید برای برقراری تماس با بیگانگان فضایی از خود اشتیاقی نشان دهد زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها موجوداتی خوش برخورد باشند و با انسانها رفتاری دوستانه داشته باشند.

بر اساس گزارش ان بی سی، ملاقات اخیر این دو تاثیر زیادی بر روی آلدرین داشته است، وی پس از این ملاقات گفت: من همواره استفان هاوکینگ و تاثیر مطالعات او را بر درک انسان از جهانی که در آن زندگی می کند، می ستودم و ملاقات سه ساعته ما یکی از جالب ترین و غیر عادی ترین ملاقاتهای دنیا بود.

.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1270590
    #11 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2011 در ساعت 18:07:52

2. The Following 9 Users Say Thank You to reza dezfuli For This Useful Post:

ANADOLU (March 10th, 2011), Dream Bird (May 20th, 2013), Hesam7e7 (March 9th, 2011), IR Blue SKY (March 9th, 2011), mona (March 9th, 2011), sara.a (March 9th, 2011), sayed mojtaba (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011), سجیل (March 9th, 2011)

3. sara.a ?????? ??
    sara.a
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    February 2011
    shiraz
    20
    تعداد تشکر : 34

برای من هم دانستن و پرداختن به این مسئله جالب است.
    البته به نظر من این مسئله را باید از چند رهگذار مورد بررسی قرار داد:
    1. آیا وجود مخلوقات هوشمند فرازمینی یا به عبارتی آدم فضایی ها می تواند واقعیت داشته باشد و برای آن توجیه و دلیلی هست یا افسانه ای زیبا بیش نیست.
    2. حال اگر وجودشان محتمل است، آیا این مخلوقات آنگونه اند که در فیلم ها می بینیم یا در رسانه ها می شنویم.
    3. آیا از این هیاهوی برخی کشورها می تواند چنین برآید که در این آب گل آلود در پی گرفتن ماهی از برای خویشند..........؟!
    در ادامه تصمیم دارم تا پاره ای از اطلاعات خود در این زمینه را جهت مطالعه و ارائه نظر در اینجا قراردهم....................
    در ابتدا بررسی وجود احتمالی این موجودات از منظر علمی، دینی و ... بررسی این مساله از بعد معنوی و الهی و در ادامه دلایل علمی و سپس نمونه هایی از سوئ استفاده های انجام شده توسط سرویس های جاسوسی و ......
    البته همان گونه که مستحضرید تحلیل و بررسی این مسئله نیاز به صرف فرصتی مناسب و کافی دارد... که در زمان شاید زیادی پیگیری گردد.......
    اما هر کاری را آغازی نیاز است....................
    ?????? ???? sara.a : March 9th, 2011 ?? ???? 19:15:03
    وقتی چیزی را از دست می دهید، درس گرفتن از آن را از دست ندهید .
    #12 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2011 در ساعت 19:02:05

4. The Following 8 Users Say Thank You to sara.a For This Useful Post:

Dream Bird (October 6th, 2011), Hesam7e7 (March 9th, 2011), IR Blue SKY (March 9th, 2011), mona (March 9th, 2011), Persian Tom Cat (May 8th, 2011), reza dezfuli (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011), سجیل (March 9th, 2011)

5. sara.a ?????? ??
    sara.a
    February 2011
    shiraz
    20

موجودات زنده در آسمان در آیات قرآن و احادیث!

آیات متعددی در قرآن هست که از وجود موجودات زنده در آسمانها خبر میدهند. بعضی از آیات آنها را بلفظ “دابــه” (جنبنده) آورده و بعضی بلفظیکه دلالت بر اولو العقل بودن آنها دارند :

« ولله یسجد ما فی السموات و مافی الارض من دابه و الملائکه و هم لایستکبرون»نحل ۴۹

« هر چه در آسمانها و زمین از جنبندگان و فرشتگان است همه برای خدا سجده میکنند و تکبر نمی ورزند»

ایه فوق صریح است در اینکه در آسمانها مثل زمین جنبندگانی هست و خدا را سجده میکنند .

« واز نشانه های او آفرینش آسمانها و زمین است و آنچه را از جنبنده در آنها پراکنده ساخته است و او هر وقت بخواهد بر جمع آنها قادر است»شوری ۲۹

ضمیر “فیهما” به آسمانها و زمین راجع است و با قاطیعت تمام روشن میدارد که در آسمانها جنبندگانی آفریده شده اند .

و از جمله “علی جمعهم اذا یشاء قدیر” بدست میاید که روزی میان اهل زمین وآنها ارتباط برقرار خواهد شد ، اگر منظور از جمع ، رسیدن آنها به یکدیگر باشد .

آیات دیگر از قرار ذیل اند :

«هر که در آسمانها و زمین است همه از او حوایج میطلبند و او هر روز به شان و کاری پردازد» رحمن۲۹

« وهرکه در آسمانها و زمین است ، از روی رغبت یا به جبر ، با سایه ها(وهمه آثار وجوی)شان ،هرصبح و عصر برای خدا سجده میکنند»رعد۱۵

« و ربک اعلم بمن فی السموات والارض» اسراء ۵۵

کلمه “من” man در این آیات دلالت بر افراد عاقل وذی شعوری دارد و بخوبی روشن میکند که در آسمانها مانند انسان موجودات زنده وعاقل زندگی میکنند و بخدای خود خاضع اند و حوائج خویس از او میخواهند.( قاموس قران جلد ۴)
    علی علیه السلام هم که می فرمایند : « إن هذه النجوم التی فی السماء مدائن مثل المدائن التی فی الأرض .

= « این ستاره ها ( سیاره ها ؟ ) که در آسمان هستند ، شهرهائی مانند شهرهای زمین می باشند » ( نورالثقلین ، ج۴ ، ص ۴۰۰ )
    عن ابی جعفر(ع) : « ان من وراء شمسکم هذا اربعین عین شمس ما بین شمس الی شمس اربعون عاما فیها خلق کثیر ما یعلمون ان الله خلق ادم اولم یخلقه»
    امام باقر :« همانا پشت این خورشید چهل خورشید وجود دارد (چهل گویا به معنای کثرت) که ما بین هریک از آن خورشیدها چهل سال راه باشد ، در آن عوالم آفریدگاران بسیار بوند که از آفرینش انسان بی اطلاع و بی خبر بوند .» (بحارالانوار جلد ۲۷صفحه ۴۵)
    #13 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2011 در ساعت 19:04:06

6. The Following 7 Users Say Thank You to sara.a For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), Hesam7e7 (March 9th, 2011), IR Blue SKY (March 9th, 2011), mona (March 9th, 2011), reza dezfuli (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011), سجیل (March 9th, 2011)

7. sara.a ?????? ??
    sara.a
    February 2011
    shiraz
    20

(ومِن آیاته خلق السماوات و الارض و ما بث فیها من دابّة; از نشانه هاى قدرت و حکمت پروردگار این است که آسمان ها و زمین و موجودات زنده را که در اوج آسمان ها و کره زمین پراکنده ساخته، آفریده است).۲۹ شوری
    * در حدیثى امام صادق(ع) فرمود: (اِنَّ من وراء عین شمسکم هذه اربعین شمساً فیها خلق کثیر و انّ من وراء قمرکم اربعین قمراً فیها خلق کثیر لایدرون انّ اللّه خلق آدم اَم لم یخلقه; تحقیقاً غیر از چشمه خورشید شما چهل خورشید وجود دارد که در منظومه هاى آن ها مخلوقات زیادى زندگى مى کنند، و هم چنین ماوراى ماه شما چهل ماه تابان دیگر وجود دارد که در کرات اطراف آن ها خلق فراوانى موجود است که نمى دانند; آیا خداوند آدم را در زمین آفریده یاخلق نکرده است).
    (ومِن آیاته خلق السماوات و الارض و ما بث فیها من دابّة; از نشانه هاى قدرت و حکمت پروردگار این است که آسمان ها و زمین و موجودات زنده را که در اوج آسمان ها و کره زمین پراکنده ساخته، آفریده است).۲۹ شوری
    کلمه (دابّه) به معناى موجود زنده است و در جنبندگان مادى به کار مى رود نه فرشتگان که حیاتشان روحانى و عارى از ماده مى باشد، چرا که خدا در آیه اى دیگر مى فرماید: (والله خلق کل دابة من ماء; خداوند تمام جنبندگان را از آب آفریده است). مقصود از جنبندگان همین پدیده هاى زنده و مشهود یعنى پرندگان، حیوانات و انسان ها هستند.این آیه هم قسمت اول آیه ی ۴۵ سوره ی نور بود.
    * در حدیثى امام صادق(ع) فرمود: (اِنَّ من وراء عین شمسکم هذه اربعین شمساً فیها خلق کثیر و انّ من وراء قمرکم اربعین قمراً فیها خلق کثیر لایدرون انّ اللّه خلق آدم اَم لم یخلقه; تحقیقاً غیر از چشمه خورشید شما چهل خورشید وجود دارد که در منظومه هاى آن ها مخلوقات زیادى زندگى مى کنند، و هم چنین ماوراى ماه شما چهل ماه تابان دیگر وجود دارد که در کرات اطراف آن ها خلق فراوانى موجود است که نمى دانند; آیا خداوند آدم را در زمین آفریده یاخلق نکرده است).
    سالار شهیدان حسین بن علی ( ع ) در دعا ونیایش خود به درگاه الهی چنین می فرماید : الهم انی اسئلک بلکماتک ومعاقد عزک وسکان سماواتک وارضک ….. پروردگارا من به کلمات وسخنان ومراکز عزت وساکنان آسمانها وزمینت سوگند می دهم ……. واین جمله نیز به روشنی می رساند که آسمانها هم ساکنانی دارد .
    ?????? ???? sara.a : March 9th, 2011 ?? ???? 19:14:14
    #14 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2011 در ساعت 19:07:50

8. The Following 7 Users Say Thank You to sara.a For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), Hesam7e7 (March 9th, 2011), IR Blue SKY (March 9th, 2011), mona (March 9th, 2011), reza dezfuli (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011), سجیل (March 9th, 2011)

9. sara.a ?????? ??
    sara.a
    February 2011
    shiraz
    20

??? ??? به ادم فضایی اعتقاد داری ؟

وزارت دفاع بریتانیا برای نخستین بار آرشیو محرمانه ای از اسناد مربوط به مشاهده اشیای ناشناس پرنده را در اختیار عموم قرار داده است.این اسناد که می توان آنها را از سایت “آرشیو ملی” بریتانیا دانلود کرد، به دوره زمانی بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۷ مربوط می شود.
    از جمله این اسناد می توان به تصاویر نورهای عجیب و غریب در آسمان و همچنین اجرام غیرمعمول که توسط مردم، نیروهای مسلح و ماموران پلیس مشاهده شده، اشاره کرد.
    در میان نوشته ها، خاطرات مردی وجود دارد که جزئیات “تماس فیزیکی و روانی” خود را با موجودات فضایی سبز رنگ از هنگام کودکی توضیح می دهد. نویسنده می گوید که یکی از آن موجودات به نام “آلگار” هنگامی که در سال ۱۹۸۱ می خواست با دولت بریتانیا تماس برقرار کند، توسط موجودی از یک نژاد دیگر کشته شد.
    هشت فایلی که در دسترس عموم قرار داده شده بخشی از ۲۰۰ سندی است که در چهار سال آینده منتشر خواهد شد. در ماه اول این اسناد به صورت مجانی قابل دانلود است.سخنگوی آرشیو ملی بریتانیا گفت که این اسناد پس از دریافت درخواست های متعدد، طبق “قانون آزادی اطلاعات” و در راستای شفافیت سازمانی توسط وزارت دفاع بریتانیا منتشر شده است.
    بیشتر این اسناد که قبلا محرمانه بودند، شامل نامه هایی است که مردم به ادارات و مقامات دولتی، از جمله وزارت دفاع و نخست وزیر وقت مارگارت تاچر، فرستاده بودند.در یک سند دیگر، تجربه های یک مرد ۷۸ ساله آمده است و گفته می شود که وی در سال ۱۹۸۳ در منطقه همشایر بریتانیا موجودات فضایی را دیده است.
    او گفته است که وارد سفینه فضایی شده و سپس موجودات فضایی درباره سنش از او پرسیده اند. بعد به او گفته شده: “می توانی بروی. تو برای کاری که ما در نظر داریم خیلی پیری.”
    در خبری دیگر آمده است که ستاره شناس ارشد واتیکان گفته است که نمی توان منکر وجود حیات در مریخ شد. گابریل فیونز، در روزنامه واتیکان نوشت که موجودات هوشمند مخلوق خداوند می توانند در فضا وجود داشته باشند.این پدر روحانی مسئول رصد خانه واتیکان و یک ستاره شناس مشهور است. به گفته او جستجو برای یافتن حیات در فضا، با ایمان به خداوند در تناقض نیست.
    #15 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2011 در ساعت 19:33:54

10. The Following 7 Users Say Thank You to sara.a For This Useful Post:

11. F.A ?????? ??
    F.A
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    December 2009
    THR
    188
    تعداد تشکر : 292

Wink پاسخ: توطئه عملیات سیاه ( مهم هم بخوانند و نظردهند)

زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود!!
    خانم جیوانا از ایتالیا کسی است که تصور میشود از تماس با موجودات فرا زمینی باردار شده باشد!
    این جریان موجب شوک واقعی در اروپا و بخصوص در ایتالیا شده است – این داستان مشابه یک رمان علمی تخیلی می ماند اما با توجه به آثار و شواهد موجود ، مورد جیوانا تاثیر برانگیز است.
    شرح واقعه و جنین بیگانه درون او
    این داستان توسط جیوانا که در منطقه سرد دنیا زندگی میکند در تیرماه ۸۹ عنوان گردیده است ، داستانی نه درباره تماس ، بلکه در خصوص ربوده شدن وی که اولین بار در ۴ سالگی آغاز شد
    اکنون او ۴۱ سال سن دارد و برای اولین بار در خصوص این ماجرا سخن می گوید:
    من به یاد می آورم بشقاب پرنده ای رو که در هوا معلق بود ، اون به رنگ متالیک بود (نقره ای) ، من بخاطر نمی آورم به چه صورت و چگونه وارد آن شدم و خودم رو در هوا شناور میدیدم – ۴ موجود در اطاق من وجود داشتند ، هیچ چیزی به من متصل نبود (در حالت خوابیده معلق در هوا) و آنها گفتند که حرکتی نکنم
    مصاحبه کننده: و اونها چگونه این رو به شما گفتند؟
    جیوانا : بوسیله تله پاتی این رو گفتند ، اونها گفتند که برای اینکه اتقاقی برای من نیفتد من حرکتی نکنم و اینکه اونها قصد ندارند کاری با من بکنند (آسیبی به من وارد کنند)

- پس اونها چه قصدی داشتند؟
    اونها بیشتر در حال تحقیق روی مواد بیولوژیکی بودند – بافت و خون و … ، من وقایع این جریان رو کم کم به یاد می آورم (در طول گذشت زمان پس از واقعه)

- آیا دلیل یاد آوری شما به خاطر نشانه هائی است که داشتید؟
    بله ، این بخاطر نشانه هائی بوده که من داشتم (نشانه ها: محل‌های زخم کوچک در نقاطی مانند کمر ، سینه ، پا) – محل اثراتی از نور (مانند شب تاب) در بدن او مشاهده شده است (با انعکاس نور مشابه ماورائ بنفش به رنگی فسفری در نقاط مختلف بدن جیوانا در فیلم دیده می شود مشابه باقی ماندن اثر زمانی که دست خیس به بدن برخورد کند و اثر بجای بگذارد) ، این ماده روی پوست تمام آن موجودات فرا زمینی بوده که پس از تماس در بدن ما نفوذ کرده و به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار گرفته ، به همین علت از آلوده شدن آنها توسط ما و همچنین ما توسط آنها از برخورد فیزیکی جلوگیری بعمل می آمده
    - زمانی که در آزمایشگاه تجزیه شدند مشخص گردید که این ماده از مواد طبیعی نبوده ، این ماده مشتق از سیلیس و میکا شناسائی شد – این نمونه از اتاق جیوانا گرفته شده است (داخل یک پلاستیک) و آن در یک پارچه لوله شده در منزل وی پیدا شده است.

بنظر محققین اثری از نیترات فسفر در آن ماده پیدا نشده که موجب درخشندگی طبیعی آن است ، این یک ماده بسیار خاص است – الکترونهای این ماده بسیار برانگیخته و شگفت آور هستند که ما به اون تغییر ساختاری میگیم و به آن یک میدان بزرگ مغناطیسی میدهد.

مثل این میماند که ما فسفر را در یک شتاب دهنده ذره ای بگذاریم که البته جیوانا به هیچوجه نمی توانسته در خانه خودش چنین چیزی را بسازد – جیوانا شرح میداد که آنها قادر بودند با نور از حرکت انسان جلوگیری کنند (زمانی که معلق در سفینه بر روی او آزمایش انجام میشد)

ما در سرشت آن موجدات مانده ایم و بسیاری از چیزهائی که جیوانا نمیتواند بخاطر بیاورد اما ما با این همه ادله چه باید انجام دهیم (دلایلی که محققین معتقدند موجودات فرا زمینی به انسان ها نیاز دارند)

بخاطر اینکه ما سازگار با نژاد بیولوژیکی هستیم ، ما تنها از نظر زیستی سازگار هستیم ، ما از لحاظ ژنتیک به گونه آنها خیلی نزدیک هستیم ، ما کمک میکنیم به ایجاد گونه دو رگه از آنها و ما این نژاد محکوم به انقراض هستند مگر اینکه ما به آنها کمک کنیم.

در جهت اثبات این مدعی شاهد آن زندگی جیوانا میباشد (که در ادامه می خوانید)

به گزارش خليج فارس آن‌لاين؛ جیوانا فیلم ها و عکس هائی داشت از بشقاب پرنده ای که او را ربوده بود ، این فیلمها تاثیر گذار هستند و توسط جیوانا با تلفن همراه در شب گرفته شده اند که می توان حرکت مورب بشقاب پرنده با نوری قوی در داخل در حال پرواز را مشاهده کرد که بنظر نمی رسد چیزی مشابه آن در زمین باشد (تا کنون تولید یا ساخته شده باشد

ر عکس های دیگر تصاویر بسیار روشن و واضح هستند ، با آثار و شواهد مرجع میتوان اطمینان حاصل کرد که آن یک بشقاب پرنده است ، معاینات رادیولوژیک جیوانا ثابت کرد که در مغز او چیزی کاشته و نصب شده است – مطالعاتی انجام شد که آن شی غیر عادی بوده است.

او گفت : من هیچ زخمی نداشتم که بنظر رسد شیئ رو داخل بدنم کنند.

جیوانا در زمان مطالعات و آزمایشات ، یکی از دکترها چیزی مشابه به نوزاد در بدن او پیدا کرد اما بنظر اون یک نوزاد نمی رسید ، با عوارض بوجود آمده در بدن او بعد از مدتی سقط جنین جیوانا صورت گرفت و چیزی که پس از سقط توسط دکتر دیده شد وحشتناک بود.

یک ترکیب دو رگه بین انسان و موجودات فضائی – تمام مراحل توسط دوربین ثبت شد ، تصاویری بسیار تکان دهنده ، نوعی جفت که در داخل بدن جیوانا تولید شده بود پیدا شد ، موجودی با ویژگی های انسانی دارای بالا تنه و پائین تنه با دو دست و پا ، نیم تنه بالا و صورت آن مشابه نژاد ربایندگان فضائی بنظر میرسد (بصورت غورباقه مانند با چشمهائی بزرگ)
    سقط جنینی که با ناهنجاریهای ظاهری به مانند یک هیولا بود!
    #16 ارسال شده در تاريخ March 10th, 2011 در ساعت 02:01:48

12. The Following 7 Users Say Thank You to F.A For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), Hesam7e7 (March 11th, 2011), IR Blue SKY (March 10th, 2011), mona (April 8th, 2011), reza dezfuli (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011), سجیل (March 10th, 2011)

13. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140
    تعداد تشکر : 3,041
    ارسال هاي وبلاگ : 5

و آیا این نظریه های اینچنینی از وجاهت عقلانی برخوردار هستند؟آیا واقعا این موضوعات حقیقت دارند؟
    انسانی که اشرف مخلوقات است تا چه حد و اندازه ای می تواند چنین داستانهایی را باور کند و با آن کنار بیاید؟
    در جملاتی که در این مصاحبه آمده به نظر دوستان، هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد؟آیا واقعا این گفته های شباهت به برخی داستانهای اساطیری و باورهای دیرین نیاکان ما ندارد؟در ادبیات فارسی یک صنعت ادبی وجود دارد به اسم تلمیح!فکر کنم اگر با این صنعت آشنایی دارید بهتر هست یک بار دیگر این مصاحبه را بخوانید.
    صنعت تلمیح:هنگامی که در متن ادبی مثل شعر کنایه یا اشاره ای شود به اتفاقاتی که پیشتر انجام شده که حالت اساطیری یا مذهبی دارد.مثلا کشتی نوح و این قبیل.
    #17 ارسال شده در تاريخ March 11th, 2011 در ساعت 21:32:12

14. The Following 6 Users Say Thank You to Hesam7e7 For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), IR Blue SKY (March 11th, 2011), mona (April 8th, 2011), Persian Tom Cat (May 8th, 2011), reza dezfuli (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

15. IRI.AMIR ?????? ??
    IRI.AMIR

مدیر تالار مهندسی هوافضا و ..
    May 2010
    آبادان
    734
    تعداد تشکر : 1,966

به نظر من که ما هیچ وقت با موجودات فضایی در زمین مواجه نمی شویم.به این علت که اگر آنها این توانایی را دارند که به زمین بیایند به این معناست که از فناوری بسیار بالاتری از ما برخوردار هستند( توجه کنید که ما هنوز به یک سیاره دیگر دسترسی مستقیم نداریم) پس نشان می دهد که از هوش و درک بالاتری از ما برخوردارند. و حتی حس ماجرا جویی و علم طلبی که باعث شده این همه راه را برای دیدن یک سیاره دیگر طی کنند. اینها همه و همه نشان از آن دارند که این موجودات بسیار برتر از ما هستند و در صورت اینکه موجودی برتر از انسان موجود باشد، ما دیگر لیاقت خلیفه خدا بودن و سجده دیگر موجودات را نخواهیم داشت.در مورد آیات قرآن هم می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ وقت ذکر نشده که آن موجودات دیگر در آسمانها از عقلی به اندازه عقل انسان برخوردارند بلکه آنها را هم ردیف جنبندگان (غیر انسان) دیگر بر روی زمین اسم برده. و این می تواند نشان بدهد که ما فقط کافی است به دنبال نشانه های حیات در سیاره های دیگر باشیم نه چیزی شبیه خودمان.پیشنهاد می کنم دوستان در صورت امکان مستند arrivals را تماشا کنند... مطالب خوبی در آن در مورد موجودات فرا زمینی بیان می شود که شاید در نظرتان تاثیر گذار باشد.
    اگر کوه ها از جای کنده شوند تو ثابت و استوار باش
    دندان ها را بر هم بفشار، کاسه سرت را به
    خدا عاریت بده
    پای بر زمین میخکوب کن، به صفوف پایانی لشکر دشمن بنگر
    از فراوانی دشمن چشم بپوش، و بدان که پیروزی از سوی
    خدای سبحان است
    #18 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2011 در ساعت 18:07:10

16. The Following 6 Users Say Thank You to IRI.AMIR For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), IR Blue SKY (March 12th, 2011), mona (April 8th, 2011), reza dezfuli (March 13th, 2011), sayed mojtaba (March 12th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

17. sayed mojtaba ?????? ??
    sayed mojtaba
    September 2010
    قم
    215
    تعداد تشکر : 106

بنا بر عقیده اخترفیزیکدان بلندپایه شوروی سابق ایوسیف شکلوفسکی (Iosif Shklovsky) شاید بتوان تصور نمود که تمدن زمینی در کهکشان ما و حتی در ابرکهکشان منحصر بفرد باشد. استدلال او چنین است: اگر فرض کنیم که تمدنهای بسیاری در جهان موجود هستند. در آن صورت آنها به دلیل اینکه طبیعتا دارای تکامل یکسانی نیستند، باید دارای امکانات علمی ‌و فنی متفاوتی باشند. به بیان دیگر باید تمدنهایی عقب مانده‌تر و پیشرفته‌تر از ما وجود داشته باشد. به ویژه باید حداقل چند تمدن بسیار پیشرفته یافت شود که بتواند انرژی‌های معادل انرژی کهکشان‌هایشان را مهار کند.
    میزان فعالیت علمی‌ چنین تمدنهایی به اندازه‌ای است که زمینی‌ها نمی‌توانند از آنها بی‌خبر باشند. ولی از آنجا که زمینی‌ها نتوانسته‌اند نشانه‌هایی از اینگونه فعالیت‌ها را کشف نمایند، بنابراین چنین تمدنهایی وجود ندارد و اگر چنین تمدنهایی وجود ندارد، بطور کلی امکان موجودیت تمدنهای فرازمینی از بین می‌رود. زیرا در غیر اینصورت باید برخی از این تمدنها به تمدنهای بسیار پیشرفته تبدیل شود. علل کشف نشدن موجود فرازمینی دانشمندان دیگر بر این عقیده دارند که علت کشف نشدن تمدنهای دیگر این نیست که آنها وجود ندارند، بلکه این مسئله دلایل دیگری دارد. وسولد تروئیتسکی (Vsevold Troitsky) عنصر وابسته فرهنگستان علوم شوروی سابق فرضیه‌ای را به شرح زیر پیشنهاد نموده است:

مدل جهان داغ در حال انبساط، اولین مرحله تکامل را به نحوی مجسم می‌سازد که هیچ ستاره، سیاره و حتی مولکول و یا اتم وجود نداشته است (پیدایش جهان). تمام اینها پس از گذشت مدتی طولانی ایجاد شدند. بنابراین شرایط ضروری برای پیدایش موجودات زنده در مرحله خاصی از تاریخ جهان تکمیل گردد. طبق فرضیه تروئیتسکی پس از آن حیات عملا بطور هم‌زمان در اجسام فضایی مختلف به وجود آمد. مفهوم این مطلب آنست که هیچ تمدنی پیشرفته‌تر از تمدن زمینی وجود ندارد. به همین دلیل ما نمی‌توانیم اثری از آنها پیدا کنیم.
    علل تکامل موجود فرازمینی
    طبق نظر دانشمندان فعالیت تمدنهای دیگر در فضا در هر مرحله‌ای از تکامل که باشند، باید به وسیله مشکلات مربوط به تأمین انرژی محدود گردد. به عنوان مثال ایجاد فرستنده رادیویی نیرومند برای برقراری ارتباط با موجودات هوشمند دیگر در جهان، به وسیله فرستادن علائم در تمام جهات به انرژی عظیمی ‌نیاز دارد که می‌تواند موجودیت این تمدن را به مخاطره اندازد. به علاوه، این طرح مستلزم تلاشهای فراوانی است، در صورتی یک تمدن می‌تواند از عهده چنین طرحی برآید که آن را ضروری تشخیص دهد. بنابراین این مسئله هنوز در دوره بررسی است. هیچ تمدنی در خارج از سیاره ما کشف نشده است و امیدی برای کشف حتی یکی از آنها بسیار ضعیف است. مفهوم چنین جستجویی چه است؟ به گفته پژوهشگر دانشگاهی، جی.آی. نان (G.I.Naon) از فرهنگستان علوم استونی، تحقیق درباره مسئله تمدنهای فرازمینی به ما کمک می‌کند که به نحو بهتری به مطالعه خودمان بپردازیم. بشریت در تکامل خود به مرحله‌ای قدم نهاده که بیش از هر وقت، از وحدت خود با جهان آگاه است، او می‌داند قوانین فیزیکی حاکم بر سیاره‌اش با قوانینی که بر بقیه جهان حکمفرماست، یکسان است.
    امروزه دانستن این قوانین بدین مفهوم است که بتوانیم وظیفه و کارمان را به طور موثری طرح ریزی کنیم و آینده خود را بر مبنای اطلاعات علمی ‌پیش بینی نمائیم. تحقیق درباره مسئله تمدنهای فرازمینی در سطح کنونی علوم طبیعی، یکی از موثرترین راههای دست یافتن به هدفهایمان است. بطور کلی با تلاش برای دانستن درباره امکان موجودیت تمدن‌های دیگر، درباره موجودیت خود در فضا می‌آموزیم و تمدن خود را از چیزی که بازتاب این تمدن در آینه کیهانی است، مطالعه می‌نماییم زمانی که بشر زمینی در علوم ارتباطات آنقدر پیشرفت نکرده است که بتواند بیرون از محیط زیست خودش را ببیند و بتواند با آن محیط رابطه‌ای برقرار کند صرفاً به این دلیل نمی‌تواند بگوید در آن بیرون هیچکس نیست چنین تفکری ناشی از نخواستن و نتوانستن و فرار از دانستن است بلکه بهتر آنست که بگوید هنوز چشم و گوش بشر آنقدر قوی نشده‌اند تا آن بیرون را ببینند و درک کنند اما واقعیت چیست؟ واقعیت این است که تکنولوژی ارتباطات ما هنوز آنقدر پیشرفت نکرده که بتوانیم چهان اطرافمان را بفهمیم در این راستا باید بگویم سرعت نهایی ارتباطات ما سرعت نور است که در مقیاس فضایی تقریباً فاقد ارزش است چرا؟ چون در ارتباط با نزدیکترین ستاره یعنی آلفا سنتائوری ارسال و دریافت یک پیام ما حدود نه سال وقت می‌‌برد اما در همین حال اگر پیاممان را بخواهیم به سوی دیگری از کهکشان خودمان ارسال کنیم هزاران سال وقت خواهد گرفت و طبیعتا چنین تکنولوژی در ارتباطات فرازمینی نا کارآمد است و مثل این می‌‌ماند که ما بایستیم و همانند صدها سال پیش فردی را از فاصله چند صد کیلومتری با فریاد زدنمان با خبر کنیم به نظر شما آیا این احمقانه نیست پس در اینجا بهتر است تصور کنیم که موجودات فرا زمینی پیشرفته پیامهایشان را فراتر از سرعت نور و با سیستم‌های پیشرفته تر از ما به فضا می‌‌فرستند که ما به علت ندانستن این تکنولوژی نسبت به آن کور هستیم و قادر به دریافت آن نیستیم کما اینکه همین حالا ممکن است ما در معرض پیامهای بیشمار اینچنینی از فضا باشیم .
    روزی امپراطور یونان به کوروش کبیر گفت:

«ما برای شرف می جنگیم و شما برای پول»

کوروش پاسخ داد:«هرکس برای نداشته هایش می جنگد»

واسه شادی روحش صلوات بفرست
    #19 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2011 در ساعت 19:05:05

18. The Following 7 Users Say Thank You to sayed mojtaba For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), Hesam7e7 (March 12th, 2011), IR Blue SKY (March 12th, 2011), mona (April 8th, 2011), Persian Tom Cat (May 8th, 2011), reza dezfuli (March 13th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

19. sayed mojtaba ?????? ??
    sayed mojtaba
    September 2010
    قم
    215
    تعداد تشکر : 106

دوستان عزیز میتونند برای بدست اوردن اطلاعات بیشتر به ادرس زیر مراجعه کنند.اطلاعات مفیدی در این زمینه داره:
    http://forums.mihandownload.com/thread59587.html
    روزی امپراطور یونان به کوروش کبیر گفت:

«ما برای شرف می جنگیم و شما برای پول»

کوروش پاسخ داد:«هرکس برای نداشته هایش می جنگد»

واسه شادی روحش صلوات بفرست
    #20 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2011 در ساعت 19:07:34

20. The Following 6 Users Say Thank You to sayed mojtaba For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), Hesam7e7 (March 12th, 2011), IR Blue SKY (March 12th, 2011), mona (April 8th, 2011), reza dezfuli (March 13th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

???? 2 ?? 3 ???????? 123 ??????????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0