برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 3 ?? 3 ???????? 123
????? ?????: ?? 21 ?? 30 ?? 30
dqw
  1. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140
    تعداد تشکر : 3,041
    ارسال هاي وبلاگ : 5

??? ??? پاسخ: توطئه عملیات سیاه ( مهم هم بخوانند و نظردهند)

??? ??? ????? ???? ???? hirbod ????? ??? ??
    پیشنهاد می کنم دوستان در صورت امکان مستند arrivals را تماشا کنند... مطالب خوبی در آن در مورد موجودات فرا زمینی بیان می شود که شاید در نظرتان تاثیر گذار باشد.
    دوستان گرامی چنان مایل بودند که این مستند را تهیه کنند بنده می تونم برای تهیه آن در خدمت عزیزان باشم و به من پیغام خصوصی بدهند.هرگونه سوال و موضوعی هم به ذهنتان خطور کرد بنده در خدمت عزیزان هستم و کاملا می تونم نوضیح بدم.ضمنا عرض کنم اگر این مستند را خواستید و به من گفتید بنده کاملا رایگان برای عزیزان ارسال خواهم کرد که هیچگونه شک و شبهه ای هم بوجود نیاد که خدای نکرده تصور به تبلیغ و از این مسائل داشته باشید.
    موفق باشید.
    #21 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2011 در ساعت 22:46:16

2. The Following 6 Users Say Thank You to Hesam7e7 For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), IR Blue SKY (March 12th, 2011), IRI.AMIR (March 13th, 2011), Mahan (March 13th, 2011), mona (April 8th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

3. pak fa ?????? ??
    pak fa
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    May 2011
    گلستان
    289
    تعداد تشکر : 455

به نظر من موجودات فرازميني وجود دارن ولي هنوز وارد سياره مانشدن بشقاب پرنده ها(كه نمي دونم چرا 99درصدشون داخل امريكا يا روسيه ديده شدن) ساخت خود انسانن وقتي انسان تونسته چيزي بسازه كه 300ماخ بره (حدود100كيلومتر بر ثانيه) خوب احتمال دستساز انسان بودن بشقاب پرنده ها رد نميشه
    #22 ارسال شده در تاريخ May 8th, 2011 در ساعت 08:53:18

4. The Following 2 Users Say Thank You to pak fa For This Useful Post:

IR Blue SKY (May 9th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

5. Persian Tom Cat ?????? ??
    Persian Tom Cat

هوانورد فعال-سرهنگ دوم
    January 2011
    مسکو - تهران
    892
    تعداد تشکر : 3,578
    ارسال هاي وبلاگ : 1

در بودن حیات و موجودات در سایر کرات شکی ندارم.
    البته توجه داشته باشید این احادیث عام هستند یعنی کلی گویی دارند.حالا ممکنه مصداق موجودات دیگر در بیان معصومین (ع)؛ موجودات میکروسکوپی و امثالهم باشه که موجود و جاندارند اما الزاما دست و پا و چشم و.. ندارند.
    این توضیح رو هم بدم که حقیر تحصیلات فقهی دارم و اگرنه اجازه تفسیر حدیث بخودم نمی دادم.
    اما یه چیزی که به ذهنم می رسه: احتمال زیاد هست که این پرنده های ناشناس؛ جاسوسهای خود آمریکا و... باشند! و برای اینکه شک نشه؛ شروع به ربط دادنش به موجودات ناشناخته می کنن!
    دقت کنید در دهه های ۶۰ و۷۰ بازار داستانهای ufo و مثلث برمودا و ... داغ بود و هزاران کتاب نوشته شد و همگی در آمریکا.
    وجود اینها در بازه ی زمانی خاص بصورت شدید؛ می تونه نشان دهنده سیاست دولت وقت آمریکا باشه.
    اما اگر شک به اینه که مثلا ما تا حالا به این سرعت و شتاب و... نرسیدیم که این ufo ها دارند؛ دقت داشته باشید که قدرتها توانایی و کشفیاتشون سری هست. یه مثال! ماشین یا موبایلی که امروز وارد بازار میشه و دهن همه وا میمونه! سالها پیش ساخته شده و همین الان مدلی رو در آوردن که۴سال دیگه میدن به بازار.
    اما در مورد دیدن با چشم هم نکات زیادی از نظر علمی هست که اینجا در حوصله بحث نیست. هرچه دیده میشه الزاما واقعی نبوده! دوستان اگر دوست داشتن از طریق پیغام خصوصی بحث می کنیم.در شرع هم دیده شدن تا به ۴۰و۵۰نفر نرسه(دیده شدن موضوع واحد- نه اینکه۴۰نفر تو دنیا دیده باشن.نه. باید مثلا ufo آبی رنگ روی تهران در تاریخ دیشب رو دیده باشن) حجت نیست.
    اینم اضافه کنم ۲۰سال پیش با۲برادر بزرگترم در بالکن طبقه۱۴ مجتمع آتی ساز رو به شمال بودیم که یه ufo دیدیم دقیقا همون شکل که در قصه ها می کشن اما زیاد مهم نبود چون مطمئنم پرنده جاسوسی هستند
    ببخشید خیلی زیاد شد
    ?????? ???? Persian Tom Cat : May 8th, 2011 ?? ???? 11:37:53
    #23 ارسال شده در تاريخ May 8th, 2011 در ساعت 11:34:56

6. The Following 4 Users Say Thank You to Persian Tom Cat For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), IR Blue SKY (May 9th, 2011), warrior (October 6th, 2011), سجیل (May 8th, 2011)

7. thunderbolt ?????? ??
    thunderbolt

هوانورد فعال-سرهنگ
    April 2011
    OISS
    1,134
    تعداد تشکر : 1,278

بنده در یک تاپیک نوشتم که بچه های رادار شرق کشور تونستند چند بار یک شی رو با سرعت بسیار بالا رهگیری و توسط دیواره آتش داغونش کنند ولی چون منبع رو نمی تونستم بگم سریع بسته شد.
    به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
    #24 ارسال شده در تاريخ May 8th, 2011 در ساعت 19:56:20

8. The Following 3 Users Say Thank You to thunderbolt For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), IR Blue SKY (May 9th, 2011), pejmanmhatc (October 6th, 2011)

9. HS368 ?????? ??
    HS368
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2011
    ایران
    6
    تعداد تشکر : 1

برای اینکه مستند ظهور (The Arrivals) دانلود کنید به سایت http://www.asr-entezar.ir/archives/2411 برید. تمام حقایق در مورد موجودات فرازمینی بهتون میگه.

من منکر موجودات فضایی نیستم ولی اگه موجود فضایی ای باشه یا مثل ما از نسل انسان هستند و یا موجودیه که از ما باهوش تر نیست چون ما اشرف مخلوقاتیم! طبق قرآن جن وجود داره که در جهان دیگری زندگی میکنه و ما میتونیم با اون جهان ارتباط برقرار کنیم اما این کار از نظر قرآن حرامه یعنی ارتباط با جنیان حرامه. جن قبل از اینکه انسان ها خلق بشند آفریده شده. اون جهان، جهان غیر مادیه و به ماده بستگی نداره و در بستر انرژی هست، جدیدا نظریات فیزیکی اومده که میگه ما حداقل 11 بعد داریم مثل طول، عرض، ارتفاع، زمان و ... . خوب ما این چهار بعد رو حس می کنیم و اطمینان داریم که تو این چهار بعد هستیم، ممکنه روح ما تو بعد های دیگه باشه. حالا با این تعداد بعد می تونیم چندین جهان داشته باشیم که موازی هم هستند.

#25 ارسال شده در تاريخ October 6th, 2011 در ساعت 02:29:39

10. The Following 3 Users Say Thank You to HS368 For This Useful Post:

Dream Bird (October 6th, 2011), pejmanmhatc (October 6th, 2011), warrior (October 6th, 2011)

11. warrior ?????? ??
    warrior
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    March 2010
    جنوب
    270
    تعداد تشکر : 408

دوستانی که فکر میکنند بشقاب جهنده وجود خارجی داره یه نگاهی به این لینک بندازند .http://en.wikipedia.org/wiki/Atmosph...ad.php?t=10560
    ___

لو انزلنا هذا القرآن علی جبل لرایته خاشعا متصدعا من خشیة الله و تلک الامثال نضربها للناس ......
    #26 ارسال شده در تاريخ October 6th, 2011 در ساعت 11:08:38

12. The Following User Says Thank You to warrior For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013)

13. warrior ?????? ??
    warrior
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    March 2010
    جنوب
    270
    تعداد تشکر : 408

دوستانی که فکر میکنند بشقاب جهنده وجود خارجی داره یه نگاهی به این لینک بندازند .

http://en.wikipedia.org/wiki/Atmospheric_reentry

..

این یکی

پروژه هاي نا معلوم
    ?????? ???? warrior : October 6th, 2011 ?? ???? 11:17:21
    ___

لو انزلنا هذا القرآن علی جبل لرایته خاشعا متصدعا من خشیة الله و تلک الامثال نضربها للناس ......
    #27 ارسال شده در تاريخ October 6th, 2011 در ساعت 11:14:35

14. The Following User Says Thank You to warrior For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013)

15. IR ENGINEER ?????? ??
    IR ENGINEER
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    May 2013
    Iran
    36
    تعداد تشکر : 33

??? ??? ????? ???? ???? IR Blue SKY ????? ??? ??
    دیدگاه قرآن و امامان درباره موجودات فضایی
    در روایات مطرح شده است كه امام باقر (ع) به جابربن یزید می گویند :

گویا تو گمان می كنی كه خداوند فقط این عالم را آفرید و بس و همچنین گمان می كنی كه خداوند بشری غیر از شما نیافریده است؛ آری به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی ...(صدوق،خصال،ج2،ص450؛بحارالا نوار،ج63،ص82-83)

از حضرت علی ( علیه السلام ) پرسیدند :

پیش از آدم ابوالبشر چه کسی بود ؟ حضرت علی فرمودند : " آدمی دیگر ! خداوند 1000 عالم و 1000000 آدم آفریده است و تو در آخرین عالم و سلسه ی آخرین آدمیان هستی ! " ( کتاب روح و ریحان ، ص 133) .

مانند آن روایت از امام باقر _ علیه السلام _ در الخصال ، ج2 ، ص 652 نیز نقل شده است.

از امام صادق (ع) روایت شده که به راوی فرمودند :

«شاید شما گمان می‌کنید که خدا غیر از شما هیچ بشری دیگری نیافریده است! نه، چنین نیست، بلکه هزار آدم آفرید که شما از نسل آخرین آنها هستید».(صدوق، توحید، ج 1، ص 277.)

نیز از امام باقر (ع) روایت شده :

«خدا از روزی که زمین را آفرید، هفت عالم را در آن خلق کرد (و سپس منقرض کرد) که هیچ یک از آن عوالم از نسل آدم ابوالبشر نبودند. خداوند همه آن¬ها را از پوسته روی زمین آفرید و نسل بعد از نسل دیگر ایجاد کرد و برای هر یک عالمی بعد از عالم دیگر پدید آورد تا در آخر، آدم ابوالبشر را بیافرید و ذریه‌اش از او جدا ساخت».(صدوق، خصال، ج 2، ص 652، ح 54)

بر طبق رو ایات چندفر ضیه می تو ان بیان کرد اول اینکه: قبل از ادم نبی الله (ع) انسانهای هو شمند زیادی بر این سیاره زند گی می کرده اندو هر کدام بر ای خود حضر ت آدمی داشته اند و سیر تکامل راطی وسپس از این سیاره رفته اند.

و یا یک نظریه دیگر : می تو ان انها را نیمه وحشی دانست که شعور امروزی را ند اشته اند و ادم نبی الله (ع)او لین موجود و محصول دستکاری شده ژنتیکی و اولین مو جو د هو شمند بوده .

و یا فر ضیه دیگر:این روایات از خلقت مو جودات دیگر در سیاراتی دیگر سخن به میان می آورد.

و یا می توان این فر ضیه را هم در نظر داشت که ادم ابولبشر (ع) همان اولین انسان مدرن بوده وقدمت وزمان خلقت او به میلیو نها سال می رسد و 8000 سال ادیان اشتباه است.

وروایاتی دیگر در مرو د حیات فر ازمینی:

حضرت امیرالمومنین (ع) می فرمایند :

سپس خداوند منزه برای اسکان آسمانها و ابادسازی برترین طبقه ی ملکوت ,مخلوقات جدیدی از ملائکهاش ایجاد نمود و شکاف های اسمان و مکان های خالی ان جا را با انها پر نمود

(بحار الانوار ج 52 ص 109 )

امام باقر (ع) در خطاب به ابوحمزه ثمالی می فرمایند :

ای ابا حمزه ,این قبه (گنبد _سیاره )پدر ما ادم است و خداوند غیر از ان (سیاره) سی و نه گنبد(سیاره) دارد و در انجا مخلوقاتی هستند که یک چشم بهم زدن نیز نافرمانی خداوند نکرده اند

(روضه کافی ص231 )

قبه در این حدیث اشاره به تمدن اسمانی است و تعداد 39 صرفا تعیین حدود نیست بلکه معرفی تعدادی از این تمدن ها و جهان هاست زیرا در احادیث متعدد تعداد ان ها را مختلف اوردند

امام صادق (ع) می فرمایند :

در ورای این خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در ورای ان ها مخلوقات بسیاری وجود دارند ودر ورای این ماه شما چهل ما است که مخلوقات بسیاری در انها زندگی می کنند(بصائر الدرجات ص510)

امیر المومنین (ع) می فرمایند :

خداوند پشت مغرب سرزمینی دارد که به ان جابلقا می گویند ودر جابلقا هفتاد تمدن است که هیچ یک مثل این تمدن (بشری) نیست هیچ گاه نافرمانی خداوند نکرده اند.

دیدگاه قرآن و موجودات فضائی

آیا در سیارات منظومه شمسی و یا در اقمار سیارات جنبنده ای یافت می شود ؟

تحقیقات با ارسال کاسینی به سمت زحل تداوم یافت.تیتان دومین قمر بزرگ منظومه شمسی ( پس از گانیمد مشتری ) ،کاندیدای بعدی مطالعات دانشمندان جهت کشف حیات غیر زمینی بود.این قمر زحل، تنها قمر دارای جو درمنظومه ما می باشد (البته جو به معنای واقعی نه گرد وغبار).

ویجر 1 در سال 1981 م از کنار تیتان گذشت و نشان داد که جو آن دارای مقدار زیادی نیتروژن و متان است.وضخامت جو آن در حدود 200 کیلومتر است. کاووشگر هویگنس در اوایل سال 2005 م در سطح تیتان فرود آمد.و اطلاعات ذیقیمتی را برای مدت 30 دقیقه به زمین ارسال نمود.مطالعات در اقمار و اطراف زحل تداوم دارد.ولی خبری از حیات و جنبندگان نیست.

اروپا یکی از چهار قمر گالیله ای مشتری با درخشندگی سطحی و خطوط تیره بر سطوح خود است.این قمر مرموز با هسته ای صخره ای و گوشته ای از آب مایع و پوسته ای از یخ آب کاندیدای وسوسه انگیزی جهت مطالعات تفصیلی دانشمندان بشری است.

آیا با نزدیک شدن سفینه new horizons به مشتری ، اورانوس ،نپتون و پلوتو ،جنبنده ای هرچند ریز، شادمانی کشف حیاتی غیر زمینی را برای بشریت به ارمغان خواهد آورد ؟و آیا در انسلادوس یا فرا تر از سیارات و اقمار ،در اطراف کمربند کوئی پر جنبنده ای خواهیم یافت تا بررسی کنیم جنبندگان آنجا صاحب شعور هستند یا خیر؟

نظر قرآن چیست؟

وفی خلقکم و ما یبث من دابه آیات لقوم یوقنون(جاثیه/4) ودر خلقت شما و آنچه از جنبندگان که پراکندیم نشانه هائیست برای قومی که یقین آورندگانند.

جنبندگان از دیدگاه قرآنی چیستند؟ و از چه تشکیل یافته اند؟

به آیه زیر توجه فرمائید. ترجمه ای عالی از دابه:

والله خلق کل دابه من ماء فمنهم من یمشی علی بطنه و منهم من یمشی علی رجلین ومنهم من یمشی علی اربع یخلق الله ما یشاء ان الله علی کل شیئ قدیر(نور/45).

وخداوند هر جنبنده ای را از آب آفرید ،گروهی بر شکم خود راه میروند و گروهی بر دو پای خود و گروهی بر چهار پا راه میروند،خداوند هر چه بخواهد می آفریند زیرا خدا بر همه چیز تواناست.
    البته میدانیم که جنبندگان در زمین از آب تشکیل یافته اند و به آب نیز احتیاج دارند. ولی آیا جنبندگان فقط به زمین ما ختم میشوند؟

آیه فوق نیاز خلقت جنبندگان (دابه) به آب را قطعی دانسته است.پس اگر با جستجو در قرآن، آیه ای بیابیم که اشاره ای به حضور جنبندگان در خارج از سیاره زمین (سیارات و یا اقمار موجود در منظومه شمسی یا سایر منظومه ها)داشته باشد،آب شرط لازم برای حیات آنهاست.به نظر شما آیا در قرآن آیه ای که حضور جنبندگان را در سایر سیارات و اقمار (غیر از زمین)اثبات کند ،موجود است؟به آیات زیر توجه فرمائید:

ومن آیاته خلق السموات والارض و ما بث فیهما من دابه و هو علی جمعهم اذا یشاء قدیر(شوری/29)

واز آیات اوست آفرینش سیارات(سموات) و زمین و آنچه از جنبندگان در آنها منتشر نموده، و او هرگاه بخواهد بر جمع آنها توانست(در مقاله ای جداگانه مبحث اثبات و تعمیم سموات به سیارات و اقمار آنها را آورده ام ).

آنچه از جنبندگان که در زمین پراکنده اند ،آشکار و محرز است. ولی منظور از جنبندگان در سموات چیست؟

ولله یسجد ما فی السموات و ما فی الارض من دابه و الملائکه و هم لا یستکبرون(نحل/49)

آنچه در سموات و آنچه در زمین از جنبندگان وجود دارند و همچنین ملائک برای خدا سجده می کنند و تکبر نمی ورزند.

در این آیه حضور جنبندگان در سموات (سیارات و اقمار منظومه ای یا منظومات دیگر )علاوه بر زمین آشکار میشود و از کلمه لا یستکبرون وجود شعور در جنبندگان به آشکاری می رود.و آیه زیر وسعت رزق و روزی جنبندگان را علاوه بر وجود آب در سموات به آشکاری می برد.

و کاین من دابه لا تحمل رزقها الله یرزقها و ایاکم و هو السمیع العلیم(عنکبوت/60)

و چه بسیار جنبنده ای که قدرت حمل روزی خود را ندارد،خداوند او و شما را روزی می دهد و او شنوا و داناست.
    این آیه، دسته بندی اشکال بشری را در طبقه دابه به پدیداری میبرد.چرا که دابه در سموات و ارض حضور دارد.
    آیه زیر را به دوستانی تقدیم میکنم که با دیده شک ،معتقدند منظور از حضور دابه در سموات همان لایه های جوی کره زمین است.و نیز معتقدند که جنبندگان صاحب شعور نیستند!

وما من دابه فی الارض و لا طائر یطیر بجناحیه الا امم امثالکم ما فرطنا فی الکتاب من شیئ ثم الی ربهم یحشرون(انعام/38)

هیچ جنبنده ای در زمین و هیچ پرنده ای که با دو بال خود پرواز می کند نیست مگر اینکه امتهائی همانند شما هستند. ما هیچ چیز را در این کتاب فرو گذار نکردیم،سپس همگی به سوی پروردگارشان محشورمی گردند.
    در آیه فوق اثبات میشود که دابه با طائر متفاوت بوده پس اگر سموات را آسمان زمین در نظر بگیریم دابه نمی تواند در آسمان حضور داشته باشد.از طرفی با آیه فوق شعور جنبندگان و پرندگان بار دیگر به آشکاری قطعی میرود که امتهائی امثال بشر هستندو جالبتر اینکه دارای حشر میباشند.

ما جزئی از جنبندگان زمین و سموات هستیم که شعور در مخلوقات دیگر را به هزار دلیل اشتباه ذهنی ،نمیخواهیم بپذیریم.

و متکبرانه، برتری خدادادی خود را بر کثیری از مخلوقات الهی در زمین(در یک برهه آزمونی مشخص) به لا شعوری حیوانات،گیاهان،کوهها،دریا ها،اقمار ،سیارات،وستارگان و حشرات و کهکشانها تعمیم میدهیم.حال آنکه بنا بر ابتلا زبان و فهم و شعور جهانی مخلوقات عظیم الهی به پرده اختفا رفته است.و شعور آنچه در سموات و زمین از دابه تا طیرو غیره هست آنچنان روشن و پیداست که به خوبی بر صلات و تسبیح خود عالمند.در حالیکه کثیری از انسانها از صلات واقعی و تسبیح حقیقی خود غافلند (تازه آنها که صلات و تسبیحی دارند)

الم تر ان الله یسبح له من فی السموات و الارض و الطیر صافات کل قد علم صلاته و تسبیحه و الله علیم بما یفعلون(نور/41)

آیا ندیدی تمام آنان که درسماوات(سیارات)وزمینند برای خدا تسبیح می کنندوهمچنین پرندگان به هنگامی که بر فراز آسمان بال گسترده اند؟هر یک ازآنها نماز و تسبیح خود را می داند و خداوند به آنچه انجام میدهند داناست.
    شعور در جهان حیوانات ،حشرات،گیاهان،جمادات ،مایعات و گازها وکوهها،اقمار ،سیارات و ستارگان و کهکشانها در گستره کیهانی تا بدینجا، طبق آیات وحی الهی به آشکاری متقن رفته است.

اگر بشر در آینده در اقمار و سیارات منظومه شمسی به کشف جنبندگانی (مثلا در قمر اروپا از سیاره مشتری که دارای گوشته آبی است) نائل گردد، دلیل عینی حاصل شده است . در غیر اینصورت، نمی بایست نا امید شد و ادامه تحقیقات شهودی را باید در سیارات فرا خورشیدی در کهکشان راه شیری پی گرفت.واین نکته را یادآور میشوم که منظومه ما یکی از 200 میلیارد منظومه یا ستارگان موجود در کهکشان راه شیری است.

با تشکر بسییاااااااررر. من فکر میکنم این پست این دوستمون همه چیز رو مشخص میکنه و جواب رو به ما میده.حالا اینکه کیفیت این موجودات و یا شرایطشون چیه الله علم.
    البته در اینکه ابر قدرت ها از این قضیه سوء استفاده میکنن شکی نیست. یا اینکه خیلی مشاهدات صرفا تخیل انسانهاست. اما این دلیل نمیشه که اصل مطلب رو رد کرد.
    ?????? ???? IR ENGINEER : May 17th, 2013 ?? ???? 11:15:17
    راهی جز امیدواری و تلاش زیاد نیست...
    #28 ارسال شده در تاريخ May 17th, 2013 در ساعت 11:12:48

16. abasfb ?????? ??
    abasfb
    هوانورد فعال-سرگرد
    January 2011
    iran
    502
    تعداد تشکر : 368

??? ??? ????? ???? ???? IRI.AMIR ????? ??? ??
    یک روز بمب اتمی ایران یک روز سال 2000 ،یک چند سال ، سال 2012، یک عمر هم آدم فضایی های قاتل.می بینید... ما همه در میدان یک بازی بزرگ هستیم. بازی که می توانید مهره باشید یا می توانید بازیگر. تصمیم با خود ماست.
    با سلام خدمت همه دوستان و امیرجان ...
    با احترام فراوان به شما باید عرض کنم حرفهاتون درست اما بیشتر تمرکز کنید رو گفته هاتون ... مسئلرو واستون باز میکنم
    درست دروغ گفتن بمب اتمی داریم ( اغراق کردند ) اما آیا ما انرژی اتمی نداریم !؟ ... درسته دنیا در سال 2012 خراب نشد و میخواستن به اسم خودشون تموم کنن اما آیا یه روز دنیا به گفته ی قرآن کریم ( خداوند متعال ) زیر و رو نمیشه !؟ ... و درسته گفتن آدم هایی فضایی قاطل و ... ، درسته قاطل نیستن و ... اما آیا دلیل میشود که وجود ندارند !؟ ...
    بزرگنمایی های این ماجراها برای بزرگ نشون دادن خودشونه که از بگن از همه خبر دارن اما ناقص خبردارن ...

اگه بی ادبی کردم معذرت میخوام
    یا علی
    ?????? ???? abasfb : May 19th, 2013 ?? ???? 17:43:56

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

#29 ارسال شده در تاريخ May 19th, 2013 در ساعت 17:37:04

17. abasfb ?????? ??
    abasfb
    هوانورد فعال-سرگرد
    January 2011
    iran
    502
    تعداد تشکر : 368

رد فضاپیمای غیر زمینی بر سطح مریخ
    سیاره سرخ یا همان مریخ، سیاره ای ناشناخته است که این روزها بشر برای دستیابی به اطلاعاتی درباره این سیاره خاموش، در تلاش است.به گزارش روزگارنو، در حالی که بیش از یک ماه از فرود فضاپیمای حامل مریخ نورد می گذرد، روز گذشته این ربات هوشمند پس از استقرار کامل در این منطقه و ارسال عکسهایی پراکنده از مریخ، به کاوش در این سیاره پرداخت.
    این ربات هوشمند که مجهز به دوربینی پانوراما است، در طی جستجو و ارسال تصاویری با کیفیت در لحظه، دانشمندان مستقر در ناسا را با شگفتی روبه رو کرد.
    پیش تر ،هدف از ارسال این مریخ نورد به سیاره سرخ، یافتن علائم حیات در این سیاره بود.اکنون با ارسال این تصاویر شگفت انگیز و واضح دانشمندان توانستند نوعی میکروب را کشف کنند که در صورت وجود حیات، زنده خواهد ماند.این کشف بزرگ، احتمال وجود موجودات زنده و حیات را در مریخ چندین برابر کرد.
    این کشف بزرگ، می تواند تحول عظیمی در دانش بشر باشد.
    همچنین وجود تپه های خاکی با لایه هایی مجزا ،دانشمندان را به این باور رساند که ساختار این سیاره، بسیار شبیه به زمین بوده و با احتمال زیادی می توان در آن سکونت داشت. ساختار سطوح صاف و پیوسته سطح مریخ، صحرای موهاوی در امتداد کالیفرنیا در جنوب شرقی و مرکزی و همچنین جنوب نوادا، یوتا در جنوب غربی و شمال غربی ایالت آریزونا، در ایالات متحده را تداعی می کند.
    یکی از شگفت انگیزترین و سوال برانگیزترین وقایعی که در تصاویر برای اعضای ناسا به وجود آمده بود، کشف اثر انفجار ناشی از حرکت فضاپیما در نقطه ای دور بود.
    در ابتدا آنها معتقد بودند که این متعلق به فضاپیمای حامل مریخ نورد است، اما با بررسی سیگنال‌های جغرافیایی مکان فرود فضاپیمای زمینی، در کمال ناباوری متوجه شدند که این اثر می تواند متعلق به موجودات فضایی باشد که با فضاپیمایی به این منطقه سفر کرده اند.
    هزینه ساخت این مریخ نورد 2.5 میلیون دلار برآورد شده و قابلیت ارسال آنلاین تصاویر به وسیله سیگنال‌های ماهواره را دارد. این تصاویر نیز در طی سه روز کاوش در سطح مریخ به دست آمده است:
    جای سوختن ریگ‌های روان سطح مریخ که در اثر حرکت فضاپیمای غیر زمینی به وجود آمده است
    منبع : ufolove

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

#30 ارسال شده در تاريخ May 19th, 2013 در ساعت 18:14:41

18. The Following 2 Users Say Thank You to abasfb For This Useful Post:

Dream Bird (May 20th, 2013), setare aseman (May 20th, 2013)

???? 3 ?? 3 ???????? 123

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0