برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 2 ?? 2 ???????? 12
????? ?????: ?? 11 ?? 15 ?? 15
dqw
  1. Ferdowsi ?????? ??
    Ferdowsi
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    November 2013
    Mashhad
    185
    تعداد تشکر : 226

??? ??? پاسخ: هایپرسونیک

??? ??? ????? ???? ???? mohsen_1404 ????? ??? ??
    سلام دوستان....من تازه عضو انجمن شما شدم.....دارم روی یک دماغه در جریان هایپرسونیک با ماخ بالای 5 کار می کنم ولی نرم افزار مناسبی برای این کار سراغ ندارم.....فلونتت و انسیس میتونه جواب بده یا محدودیت داره ....لطفا اگر امکان داره کمکم کنید...ممنون
    اگر منظورتون از کارکردن، طراحی کردن و بهینه کردن مدل هندسی هستش، دو حالت داره!
    اگر فلوئنت کار کردید و تو جریان های خارجی و مدل های Pressure Far Field تبحر دارید، بسم الله . . . گزینه ی بهتری نمیتونید پیداکنید.
    اما اگر برای این پروژه تون تازه میخواید برید سراغ فلوئنت،باز هم دو حالت داره! یا دو سه سال وقت دارید! یا 5-6 ماه وقت دارید! در حالت دوم اصلا حرفی ازش نزنید! به سیمیلاریتی استادی بپردازید و مقاله بخونید و نتیجه گیری بکنید. اما اگر دو سه سال وقت دارید و تازه فلوئنت دست گرفتید، برید یه همکار باتجربه پیداکنید و بچسبید به کار . . .
    موفق باشید.
    #11 ارسال شده در تاريخ January 3rd, 2014 در ساعت 00:37:39

2. The Following 3 Users Say Thank You to Ferdowsi For This Useful Post:

Ali Pilot (January 3rd, 2014), IRI.AMIR (January 3rd, 2014), mamad pilot123 (January 3rd, 2014)

3. mohsen_1404 ?????? ??
    mohsen_1404
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    بیرجند
    3
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ: چند سوال یکم سخت!!!

ممنون از را هنمایی شما....نه متاسفانه بیشتر از چند ماه وقت ندارم و باید سریع پروژه رو تحویل بدم ......نه اینکه پروزه صنعتی باشه نه یه بهینه سازی دماغه اونم تو اعداد ماخ بالا.....چون شنیده بودم باید یودی اف نوشت.....و تو اعداد ماخ هایپرسونیک یو دی اف نوشتن تو فلوئنت یکم سخته......کسی از دوستان اطلاعت بیشتر داره در اختیار من بزاره؟؟//
    #12 ارسال شده در تاريخ January 5th, 2014 در ساعت 16:11:41

4. The Following User Says Thank You to mohsen_1404 For This Useful Post:

mamad pilot123 (January 6th, 2014)

5. Ferdowsi ?????? ??
    Ferdowsi
    November 2013
    Mashhad
    185

ممنون از را هنمایی شما....نه متاسفانه بیشتر از چند ماه وقت ندارم و باید سریع پروژه رو تحویل بدم ......نه اینکه پروزه صنعتی باشه نه یه بهینه سازی دماغه اونم تو اعداد ماخ بالا.....چون شنیده بودم باید یودی اف نوشت.....و تو اعداد ماخ هایپرسونیک یو دی اف نوشتن تو فلوئنت یکم سخته......کسی از دوستان اطلاعت بیشتر داره در اختیار من بزاره؟؟//
    من هایپرسونیک کارنکردم. دقیقا هیچ وقت تو جریان خارجی از ماخ 0.85 بالاتر نرفتم!!
    ولی یو دی اف نویسی کار سختی نیست!
    یه ساب روتین فرترن بنویس و تو فلوئنت بازش کن.
    برای تراکم پذیری میخوای معادله بنویسی؟
    #13 ارسال شده در تاريخ January 5th, 2014 در ساعت 23:36:30

6. The Following User Says Thank You to Ferdowsi For This Useful Post:

7. mohsen_1404 ?????? ??
    mohsen_1404
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    بیرجند
    3
    تعداد تشکر : 0

تشکر از کمک شما.....متاسفانه کد نویسی زیاد کار نکردم ...و این جوری که از دوستان شنیدم علاوه بر تراکم پذیری نیازه شرایط مرزی متغیر با دما، فشار متغیر و شاید هم بحث یونیزاسیون شیمیایی نیز پیش بیاد.....عجیب کارم گیر کرده....امیدوارم بتونید بیشتر کمکم کنید....

#14 ارسال شده در تاريخ January 6th, 2014 در ساعت 22:41:10

8. The Following User Says Thank You to mohsen_1404 For This Useful Post:

9. Ferdowsi ?????? ??
    Ferdowsi
    November 2013
    Mashhad
    185

تشکر از کمک شما.....متاسفانه کد نویسی زیاد کار نکردم ...و این جوری که از دوستان شنیدم علاوه بر تراکم پذیری نیازه شرایط مرزی متغیر با دما، فشار متغیر و شاید هم بحث یونیزاسیون شیمیایی نیز پیش بیاد.....عجیب کارم گیر کرده....امیدوارم بتونید بیشتر کمکم کنید....

بسیاری از ساب روتین ها یا حداقل نزدیک به اون ساب روتینی که میخواید رو توی اینترنت میتونید پیداکنید.
    اینکه برای یه کار حساس مثل دماغه هایپرسونیک بتونین چیزی پیدا کنین رو بعید میدونم، ولی میتونین مثلا ساب روتینی برای نوشتن خواص مواد پیداکنین و بعضی بندها رو خودتون بهش اضافه کنید.
    #15 ارسال شده در تاريخ January 6th, 2014 در ساعت 23:49:45

???? 2 ?? 2 ???????? 12

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0