برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 7 ?? 115 ???????? 123456789101112131415161757107 ... ??????????
????? ?????: ?? 61 ?? 70 ?? 1141
dqw
  1. داوديان ?????? ??
    داوديان

مدیرتالار خلبانی و مهمانداری
    August 2009
    کرج
    572
    تعداد تشکر : 2,070

??? ??? پاسخ : سوالات متداول پزشکی درمورد خلبانی

با سلام و ضمن عرض خوش آمد گویی به شما دوست عزیز

خیر قربان . مشکلی پیش نمیاد . فقط کافیه شما اعداد و حروف مربوطه روی تابلو رو بتونین ببینین و بگین و کتاب مربوط به کور رنگی و اعداد مربوطش رو بتونین به خوبی جواب بدین
    #61 ارسال شده در تاريخ May 26th, 2010 در ساعت 11:52:21

2. The Following 8 Users Say Thank You to داوديان For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), Ali Pilot (May 26th, 2010), davar_73 (March 5th, 2015), irufo (May 27th, 2010), Mohammadme (June 9th, 2010), mona (June 9th, 2010), Real Flight (May 26th, 2010), sweet (October 5th, 2011)

3. امیر بهرامی ?????? ??
    امیر بهرامی

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    April 2010
    قزوین
    96
    تعداد تشکر : 390

سلام

من از نظر بدنی هیچ مشکلی نداشتم و تنها ایرادی که میشه از من گرفت

دندان هست

من یک دندان پر کرده ای که عصب کشی هم شده دارم و 4 دندان به صورت خیلی سطحی پر شده

آیا از نظر بدنی در هنگام استخدام برای من مشکلی پیش می آید؟
    الهی عهد و پیمان من تنها برای رسیدن به رضای توست
    یاریم کن
    #62 ارسال شده در تاريخ June 8th, 2010 در ساعت 21:35:21

4. The Following 6 Users Say Thank You to امیر بهرامی For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), Ali Pilot (June 9th, 2010), davar_73 (March 5th, 2015), irufo (June 8th, 2010), Mohammadme (June 9th, 2010), mona (June 9th, 2010)

5. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

تا اونجايي كه من اطلاع دارم خبر،بيشترين نگراني در مورد افتادگي دريچه ميرال قلب و يا عنكي بودن يا كوررنگي هست.اگر اين ها رو نداريد و مشكل جسماني يا موروثي خاصي نداريد نگران نباشيد.
    #63 ارسال شده در تاريخ June 9th, 2010 در ساعت 02:28:24

6. The Following 7 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), Ali Pilot (June 9th, 2010), Amiralikarimi (July 6th, 2010), امیر بهرامی (June 9th, 2010), davar_73 (March 5th, 2015), Mohammadme (June 9th, 2010), omid reza (December 5th, 2011)

7. pbh_206 ?????? ??
    pbh_206
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    Air
    17
    تعداد تشکر : 108

سلام
    چند تا سوال داشتم بچه ها ، ممنون میشم کسایی که اطلاع دارن منو راهنمایی کنن :

1. من برای اینکه تست مدیکال بدم حتما باید معرفی نامه از یه آموزشگاه خلبانی داشته باشم یا اینکه این تست برای هر کسی که بخواد این تست رو انجام بده آزاده و فقط باید هزینه اش رو پرداخت کنه ؟ (لطفا اگه از هزینه این تست اطلاع دارید بگین)

2.آدرس اولین جایی که باید مراجعه کرد برای اقدامات اولیه این تست کجاست؟(این سوال تکراریه اما ازون جایی که توی پست های قبلی به چند آدرس اشاره شده میخواستم مطمئن بشم)

3.،تست کلاس 1 و کلاس 2 چه تفاوتی با هم دارن و برای کسی که قصد داره خلبان هواپیمای مسافربری بشه انجام این دو تست با هم امکان پذیره یا اینکه برای انجامشون نیاز به معرفی نامه یا مدرک خاصی هست؟

4.ازون جایی که من کم خونی مینور دارم با توجه به اینکه یکی از بچه ها که مثل من کم خون مینور بود به مشکل برخورده بود البته در خارج از کشور،حالا به نظر شما ممکنه که من بتونم با اینکه تست مدیکال رو دریافت کنم موقع استخدام یا برای مراحل بالاتر بخاطر این کم خونی از من ایراد بگیرن یا اینکه اگه من کارت تست مدیکال رو بتونم بگیرم خیالم راحت باشه که در بقیه موارد مثلا استخدام با ارایه این کارت به مشکل بر نمی خورم؟

5.در صورتی که برای گرفتن کارت سلامت مدیکال نیاز به معرفی نامه از آموزشگاه هست ، آیا حتما باید در اون آموزشگاه ثبت نام کرده باشی یا اینکه فقط به یه آموزشگاه میری و برای ثبت نام اولیه توی اون آموزشگاه بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنی معرفی نامه برای تست مدیکال بهت میدن؟
    Some Day I Will Fly ...

Jimboo:

یادش بخیر
    جیمبو ...
    اولین هواپیمایی که منو عاشق خودش کرد...

یه جایی در مورد سرنوشت جیمبو به طنز نوشته بود:

جیمبو رو از رده خارج کردن . شاید هم اجاره دادندش به ایران ایر !
    #64 ارسال شده در تاريخ July 6th, 2010 در ساعت 11:37:56

8. The Following 10 Users Say Thank You to pbh_206 For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), Ali Pilot (July 6th, 2010), Amiralikarimi (July 6th, 2010), امیر بهرامی (July 6th, 2010), bayern_vahid (August 24th, 2012), davar_73 (March 5th, 2015), irufo (July 6th, 2010), Mohammadme (July 7th, 2010), Real Flight (July 6th, 2010), SKY MAN (July 6th, 2010)

9. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061

واسه مديكال و گرفتن نامه معرفي بهترين روش رفتن به مدرسه پرواز 110 و گرفتن يك معرفي نامه(فكر كنم بدون ثبت نام هم بهت اين نامه رو بدن)و دادن اون معرفي نامه به كلينيك پزشكي گمرك نزديك ترمينال 4 هست) ميتوني اونجا تمامي تست هاتو انجام بدي و كاملا نظرتو مطمئن بشي
    #65 ارسال شده در تاريخ July 6th, 2010 در ساعت 23:07:30

10. The Following 8 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), Ali Pilot (July 7th, 2010), Amiralikarimi (August 6th, 2010), امیر بهرامی (July 7th, 2010), davar_73 (March 5th, 2015), Mohammadme (July 7th, 2010), pbh_206 (July 7th, 2010), SKY MAN (July 6th, 2010)

11. pbh_206 ?????? ??
    pbh_206
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    Air
    17

مرسی از راهنماییت ایمان جان
    پس با توجه به پاسخی که دادی تنها راه گرفتن مدیکال داشتن معرفی نامه هست دیگه ؟
    راجع به قیمت کلی این تست و تفاوت تست کلاس 1 و کلاس 2 هم میشه لطف کنی توضیح بدی؟
    بازم ممنون
    Some Day I Will Fly ...

Jimboo:

یادش بخیر
    جیمبو ...

#66 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 14:50:49

12. The Following 3 Users Say Thank You to pbh_206 For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), Ali Pilot (July 7th, 2010), davar_73 (March 5th, 2015)

13. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061

من خيلي سعي كردم از طريق زد و بند مديكال بدم ولي هيچ راهي نداست، خودم رفتم كليكنيك شهرداري(جايي كه بعضي اوقات بچه هاي ماهان رو واسه تست هاي دوره اي ميارن اونجا).تهنا راه همون مدرسه 110 هست.

قيمت رو نميدونم، ولي فكر ميكنم حدوداً 150 هزار تومن باشه. تفاوت تست كلاس 1 و 2 هم تو بخش گواهينامه هاي خلباني توضيحات داده شده. يه مطالعه بفرمائيد.
    #67 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 17:25:24

14. The Following 4 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), davar_73 (March 5th, 2015), Mohammadme (July 7th, 2010), pbh_206 (July 8th, 2010)

15. YouAkhimLuv ?????? ??
    YouAkhimLuv
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    July 2010
    Ye JAyee
    33
    تعداد تشکر : 36

سلام دوستان....
    من مفید و مختصر چندتا سوال داشتم؟

آقا آلرژی داشتن به فصل بهار باعث فعال شدن سینوس ها می شه که ازش به عنوان سینوزیت یاد می کنند ما آخر سر نفهیمدیم که مشکل ایجاد می کنه یا نه؟
    بعد اگر بینی خیلی کم بر آمدگش داشته با شه گیر می دن؟
    یه سوال بسیار بی ربط هم داشتم ََشرکت هما هنوز آگهی نداده است؟
    #68 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 18:22:04

16. The Following 2 Users Say Thank You to YouAkhimLuv For This Useful Post:

airplane (January 6th, 2013), davar_73 (March 5th, 2015)

17. pbh_206 ?????? ??
    pbh_206
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    Air
    17

بچه ها من هفته پیش رفتم کلینیک شماره 1 تست دادم ( همین جا از ایمان عزیز irufo بابت راهنماییش تشکر می کنم چون کلی کارامو جلوتر انداخت )

همه مواردم خوب بود بجز چشم هام که با توجه به چیزایی که تو این فروم از بچه ها راجع به چشم و عینکی بودن خونده بودم تنها موردی بود که نگرانیی در موردش نداشتم در صورتی که پرونده من بخاطر همین مورد رفت توی شورا و باید 4شنبه هفته دیگه برم برای شورا ( کسانی که عینکی هستن و می خوان این رشته رو انتخاب کنن حتما برن اول تست بدن چون دیدم آموزشگاه ها بچه ها رو بدون تست پزشکی ثبت نام میکنن و زمان سیمولیشن و پرواز که میرسه تازه میگن برو تست مدیکال بگیر من خودم شخصا یکی از بچه های هما رو با چنین وضعیتی اونجا دیدم )

چشم های من یکیشون 0.5 و یکی دیگش 0.25 هست و به همین نسبت 0.5 و 0.25 آستیگمات هست و من فقط توی دیدن اجسام از دور کمی مشکل دارم و خیلی کم پیش میاد که نیاز باشه از عینک استفاده کنم (جایی مثل ردیف آخر کلاس درس نشسته باشم)

خیلی غافلگیر شدم وقتی که دکتر بخاطر اشتباه گفتن یکی از علایم ریز روی تابلو پرونده منو فرستاد شورا
    ازش پرسیدم مگه دید من در چه وضعیتی هست؟ گفت دیدت در حد 0.6 هست و حداکثر شماره چشم قابل قبول 1 هست با این حال پرونده منو فرستاد شورا و گفت احتمال اینکه پروندت توی شورا پذیرفته بشه هست
    اما هیچ تضمینی نمی کنم که پزشک ایرلاین برای استخدام شما رو قبول کنه و اگه من(پزشکی که پرونده من دستش بود) پزشک ایرلاین باشم شما رو رد می کنم

خیلی جا خوردم و خیلی هم ناراحت شدم می خواستم بدونم بچه هایی که تو این مورد تجربه دارن اطلاع دارن برای استخدام توی ایرلاین ها در چه حد روی شماره چشم و عینکی بودن سخت گیری می کنن؟آیا ممکن بخاطر شماره چشم در حد 0.6 من رو رد کنن؟
    Some Day I Will Fly ...

Jimboo:

یادش بخیر
    جیمبو ...

#69 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2010 در ساعت 19:44:10

18. The Following 2 Users Say Thank You to pbh_206 For This Useful Post:

19. pbh_206 ?????? ??
    pbh_206
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    Air
    17

کسی نیست راجع به این موضوع اطلاعاتی به من بده ؟ نزدیک به 1 هفته هست که این پست رو گذاشتم اما هیچ جوابی نگرفتم ؟
    ??? ??? ????? ???? ???? pbh_206 ????? ??? ??
    بچه ها من هفته پیش رفتم کلینیک شماره 1 تست دادم ( همین جا از ایمان عزیز irufo بابت راهنماییش تشکر می کنم چون کلی کارامو جلوتر انداخت )

همه مواردم خوب بود بجز چشم هام که با توجه به چیزایی که تو این فروم از بچه ها راجع به چشم و عینکی بودن خونده بودم تنها موردی بود که نگرانیی در موردش نداشتم در صورتی که پرونده من بخاطر همین مورد رفت توی شورا و باید 4شنبه هفته دیگه برم برای شورا ( کسانی که عینکی هستن و می خوان این رشته رو انتخاب کنن حتما برن اول تست بدن چون دیدم آموزشگاه ها بچه ها رو بدون تست پزشکی ثبت نام میکنن و زمان سیمولیشن و پرواز که میرسه تازه میگن برو تست مدیکال بگیر من خودم شخصا یکی از بچه های هما رو با چنین وضعیتی اونجا دیدم )

چشم های من یکیشون 0.5 و یکی دیگش 0.25 هست و به همین نسبت 0.5 و 0.25 آستیگمات هست و من فقط توی دیدن اجسام از دور کمی مشکل دارم و خیلی کم پیش میاد که نیاز باشه از عینک استفاده کنم (جایی مثل ردیف آخر کلاس درس نشسته باشم)

خیلی غافلگیر شدم وقتی که دکتر بخاطر اشتباه گفتن یکی از علایم ریز روی تابلو پرونده منو فرستاد شورا
    ازش پرسیدم مگه دید من در چه وضعیتی هست؟ گفت دیدت در حد 0.6 هست و حداکثر شماره چشم قابل قبول 1 هست با این حال پرونده منو فرستاد شورا و گفت احتمال اینکه پروندت توی شورا پذیرفته بشه هست
    اما هیچ تضمینی نمی کنم که پزشک ایرلاین برای استخدام شما رو قبول کنه و اگه من(پزشکی که پرونده من دستش بود) پزشک ایرلاین باشم شما رو رد می کنم

خیلی جا خوردم و خیلی هم ناراحت شدم می خواستم بدونم بچه هایی که تو این مورد تجربه دارن اطلاع دارن برای استخدام توی ایرلاین ها در چه حد روی شماره چشم و عینکی بودن سخت گیری می کنن؟آیا ممکن بخاطر شماره چشم در حد 0.6 من رو رد کنن؟
    Some Day I Will Fly ...

Jimboo:

یادش بخیر
    جیمبو ...

#70 ارسال شده در تاريخ August 6th, 2010 در ساعت 14:06:48

20. The Following 2 Users Say Thank You to pbh_206 For This Useful Post:

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0