برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 2 ?? 2 ???????? 12
????? ?????: ?? 11 ?? 19 ?? 19
dqw
  1. benfm ?????? ??
    benfm
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    June 2013
    tabriz
    262
    تعداد تشکر : 218

??? ??? پاسخ: قابلیت پرواز بدون هیچگونه محرک موتوری همانند پرندگان

امكان نداره بدون موتور باشه حتما يه محرك دروني داره.حالا چه الكترومغناتيك چه مكانيك
    ..............::::::Best Airline ever:::::.............

ATAirlines
    #11 ارسال شده در تاريخ December 27th, 2014 در ساعت 22:23:28

2. رفعت ?????? ??
    رفعت
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2014
    زرند کرمان
    8
    تعداد تشکر : 0
    تعداد تشکر :Thanked 2 Times in 1 Post
    ارسال هاي وبلاگ : 4

??? ??? ????? ???? ???? benfm ????? ??? ??
    امكان نداره بدون موتور باشه حتما يه محرك دروني داره.حالا چه الكترومغناتيك چه مكانيك
    دوست عزیز محرک یعنی عامل مسلم است که هرحرکتی محرکی لازم داردبنده گفتم که بدون نیاز به هر گونه سوختی اعم از (فسیلی شیمیائی ویا الکتریکی)و این رو هم میدونم این مسئله برای خیلیها قابل هزم وتحلیل نیست اگه اینطور بود دیگر چه فرقی بین من وسایرین چندین طرح دیگردارم که دنیار ا از شر الودگی هوا وجنگ بر سر انرژی و.... نجات خواهد داد وتنها ایراد بنده تنها بودن ونداشتن سرمایه کافی در تکمیل وساخت نمونه نهائی طرحها ومشکل مسئولین در حمایت بنده از دست دادن فرستهای اقتصادی که با مرتفع ساختن اینگونه معضل ها (الودگی وانرژی رایگان و....) از دست خواهد رفت
    #12 ارسال شده در تاريخ December 30th, 2014 در ساعت 11:49:34

3. رفعت ?????? ??
    رفعت
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2014
    زرند کرمان
    8

دوست عزیز محرک یعنی عامل مسلم است که هرحرکتی محرکی لازم داردبنده گفتم که بدون نیاز به هر گونه سوختی اعم از (فسیلی شیمیائی ویا الکتریکی)و این رو هم میدونم این مسئله برای خیلیها قابل هزم وتحلیل نیست اگه اینطور بود دیگر چه فرقی بین من وسایرین چندین طرح دیگردارم که دنیار ا از شر الودگی هوا وجنگ بر سر انرژی و.... نجات خواهد داد وتنها ایراد بنده تنها بودن ونداشتن سرمایه کافی در تکمیل وساخت نمونه نهائی طرحها ومشکل در حمایت بنده از دست دادن فرستهای اقتصادی که با مرتفع ساختن اینگونه معضل ها (الودگی وانرژی رایگان و....) از دست خواهد رفت
    #13 ارسال شده در تاريخ December 30th, 2014 در ساعت 11:52:43

4. benfm ?????? ??
    benfm
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    June 2013
    tabriz
    262
    تعداد تشکر : 218

??? ??? ????? ???? ???? رفعت ????? ??? ??
    دوست عزیز محرک یعنی عامل مسلم است که هرحرکتی محرکی لازم داردبنده گفتم که بدون نیاز به هر گونه سوختی اعم از (فسیلی شیمیائی ویا الکتریکی)و این رو هم میدونم این مسئله برای خیلیها قابل هزم وتحلیل نیست اگه اینطور بود دیگر چه فرقی بین من وسایرین چندین طرح دیگردارم که دنیار ا از شر الودگی هوا وجنگ بر سر انرژی و.... نجات خواهد داد وتنها ایراد بنده تنها بودن ونداشتن سرمایه کافی در تکمیل وساخت نمونه نهائی طرحها ومشکل در حمایت بنده از دست دادن فرستهای اقتصادی که با مرتفع ساختن اینگونه معضل ها (الودگی وانرژی رایگان و....) از دست خواهد رفت
    اتفاقا من خيلي هم خوب هضم ميكنم! اما مثلا گفتيد مطالعه ي خروف ابجد هوز ميشه بگيد اين حروف دقيقا چه ربطي دارن؟!!!!با تمام احترامي كه برا شما قائلم از كجا معلوم شما خودتون دنبال پول نباشيد و حرف هاتون راس باشه ؟ بايد يه اشاره اي. بكنيد تا سرمايه كذار بياد خو
    ..............::::::Best Airline ever:::::.............

ATAirlines
    #14 ارسال شده در تاريخ December 31st, 2014 در ساعت 12:30:00

5. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125
    تعداد تشکر : 86

اتفاقا من خيلي هم خوب هضم ميكنم! اما مثلا گفتيد مطالعه ي خروف ابجد هوز ميشه بگيد اين حروف دقيقا چه ربطي دارن؟!!!!با تمام احترامي كه برا شما قائلم از كجا معلوم شما خودتون دنبال پول نباشيد و حرف هاتون راس باشه ؟ بايد يه اشاره اي. بكنيد تا سرمايه كذار بياد خو

چرا اینجوری بحث میکنید دوستان... موضوعی که رفعت جان مطرح کرد اصن موضوع جدیدی نیست. تا اونجا که من میدونم این طرح سالهاست که اینجا دنبال شده. به نتایجی هم رسیدن. کارها و مدلهایی هم ساختن، اما پارو فراتر گذاشتن ورفتن سراغ دنیاهای دیگه که نیاری به هواپیما ( هیچنوعش نیس) نه با موتور نه بی موتور. اصن نمیخوام کار رفعت خان رو بی اررش جلوه بدم، اما این طرحها اصن جدید نیستن. تاره این طرح دنیاهای دیگه که من میگم مال 1323 شمسی ما هست. اما به نظرم بنابر پیشنهاد یکی ا دوستان به سپاه سربرن، اینجوریام نیست که میگی؛ اگه طرحت خوب باشه و بتونی خوب در موردش تعریف کنی حتما می تونی پیشرفت کنی. نا امید نباش مرد. ایران این چندساله خیلی به استعدادها بها میده .... شانستو امتحان کن. حداقل اگه نشد میگی سعی کردم اما نشد.... نه اینکه سعی میکردم شاید میشد..... اگه نظر منو میخای یه چرخی توی سایتهای خارجی برن ببین شاید قبلا ثبت شده باشه طرحت. شایدم بتونی طرحتو پخته تر کنی. در ضمنbenfm
    جان کار نشد نداره مرد. موتور و روتور و اینجور مسایل عمرشون تموم شده جان من. خیلی بدبین نباش فدات شم.
    ?????? ???? امیر دادگر : December 31st, 2014 ?? ???? 23:16:27
    #15 ارسال شده در تاريخ December 31st, 2014 در ساعت 23:11:48

6. The Following User Says Thank You to امیر دادگر For This Useful Post:

mohamadbaha (January 1st, 2015)

7. mohamadbaha ?????? ??
    mohamadbaha
    هوانورد فعال-سرگرد
    May 2012
    تهران & ایلام
    697
    تعداد تشکر : 5,970

دوست عزیز اگه واقعا طرحت اینقدر مهم هست پس یرو همون سپاه اطمینان داشته باش اگه طرحت عملی باشه

حمایت میشی البته با حرف که نمیشه چیزی رو پیش برد بالاخره باید یه مدرک یا سندی داشته باشی تا حرف هات رو قبول کنند ….اما مهمترین جا و بهترین جا سپاه هست .

در مورد دوم هم اینکه اگه طرح مهمی دارین که به قول خودتون دنیا رو دگرگون میکنه عجله نکنید نمونش بمب اتم … سازندش برای چی ساخت اما ازش چه استفاده هایی میشه یا ...

اما باز هم به ما و سایر دوستان حق بدین که یکم قبول این موارد سخت هست .

#16 ارسال شده در تاريخ January 1st, 2015 در ساعت 15:58:36

8. The Following User Says Thank You to mohamadbaha For This Useful Post:

Esmaiel_F4 (January 1st, 2015)

9. رفعت ?????? ??
    رفعت
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2014
    زرند کرمان
    8

??? ??? ????? ???? ???? امیر دادگر ????? ??? ??
    چرا اینجوری بحث میکنید دوستان... موضوعی که رفعت جان مطرح کرد اصن موضوع جدیدی نیست. تا اونجا که من میدونم این طرح سالهاست که اینجا دنبال شده. به نتایجی هم رسیدن. کارها و مدلهایی هم ساختن، اما پارو فراتر گذاشتن ورفتن سراغ دنیاهای دیگه که نیاری به هواپیما ( هیچنوعش نیس) نه با موتور نه بی موتور. اصن نمیخوام کار رفعت خان رو بی اررش جلوه بدم، اما این طرحها اصن جدید نیستن. تاره این طرح دنیاهای دیگه که من میگم مال 1323 شمسی ما هست. اما به نظرم بنابر پیشنهاد یکی ا دوستان به سپاه سربرن، اینجوریام نیست که میگی؛ اگه طرحت خوب باشه و بتونی خوب در موردش تعریف کنی حتما می تونی پیشرفت کنی. نا امید نباش مرد. ایران این چندساله خیلی به استعدادها بها میده .... شانستو امتحان کن. حداقل اگه نشد میگی سعی کردم اما نشد.... نه اینکه سعی میکردم شاید میشد..... اگه نظر منو میخای یه چرخی توی سایتهای خارجی برن ببین شاید قبلا ثبت شده باشه طرحت. شایدم بتونی طرحتو پخته تر کنی. در ضمنbenfm
    جان کار نشد نداره مرد. موتور و روتور و اینجور مسایل عمرشون تموم شده جان من. خیلی بدبین نباش فدات شم.
    دوست گرامی دادگر طرح بنده برایند همان ازمایشات و تلاشهائیست که به قول شما 100 ساله دنبال شده ولی تا به حال به نتیجه نرسیده ولی من نزدیک به بیست ساله که به این توانائی دست پیدا کردم ولی از عواقب ان میترسم که دیگر هیچ جا ومکانی دیگر امن نباشه نمیدانم چه چیز مرا به مطرح کردن ان بر خلاف حس درونیم میکشد ومیگوید برو هر چه باداباد ومطمئنم از کرده خودم پشیمان خواهم شد چون ارزوی پرواز را با تمام قدرت به واقعیت رسانده سپاه شاید حمایت بکند ولی امکان دارد درارائه این طرح همانند چند طرح دیگری که داشتم دوستان مرا دور بزنند خوشبختانه انطرحها انچنان حائز اهمیت نبودند برای اینکه خوب مطلب جا بیافتد کافیست بگویم پروازی با کمال قدرت وتوانائی همانند یک پرنده ازاد ورها متاسفانه تا پیدا کردن یک حامی تمام عیار از تشریح طرح معذورم
    #17 ارسال شده در تاريخ January 3rd, 2015 در ساعت 01:31:28

10. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125
    تعداد تشکر : 86

دوست گرامی دادگر طرح بنده برایند همان ازمایشات و تلاشهائیست که به قول شما 100 ساله دنبال شده ولی تا به حال به نتیجه نرسیده ولی من نزدیک به بیست ساله که به این توانائی دست پیدا کردم ولی از عواقب ان میترسم که دیگر هیچ جا ومکانی دیگر امن نباشه نمیدانم چه چیز مرا به مطرح کردن ان بر خلاف حس درونیم میکشد ومیگوید برو هر چه باداباد ومطمئنم از کرده خودم پشیمان خواهم شد چون ارزوی پرواز را با تمام قدرت به واقعیت رسانده سپاه شاید حمایت بکند ولی امکان دارد درارائه این طرح همانند چند طرح دیگری که داشتم دوستان مرا دور بزنند خوشبختانه انطرحها انچنان حائز اهمیت نبودند برای اینکه خوب مطلب جا بیافتد کافیست بگویم پروازی با کمال قدرت وتوانائی همانند یک پرنده ازاد ورها متاسفانه تا پیدا کردن یک حامی تمام عیار از تشریح طرح معذورم

من خیلی خوشحالم که یه ایرانی که هموطن منه بتونه این مسله روحل بکنه.... چرا که نه... در ضمن دوست من کاریو که فک میکنی درسته انجام بده... نگران هیچی نباش... اگه احساست میگه یه کاریو بکن پس انجام بده... این رو هم بدون که اگه علمی داری و میتونی به بنده های خدا خدمت کنی و لی مضایغه کنی، کار ناشایستی انجام دادی.... برو جلو هیچی نمیشه مرد... آدم باید قوی باشه....

#18 ارسال شده در تاريخ January 5th, 2015 در ساعت 13:23:57

11. paeeizan ?????? ??
    paeeizan
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2010
    DEZ/AWZ
    10
    تعداد تشکر : 11

در این مورد تلاشهائی صورت گرفته ولی متاسفانه اولا چنین چیزی رو باور ندارن چون با حساب دو دو تا چارتای اونا همخونی نداره ودیگر اینکه اونا کسی رو ساپورت میکنن که وابسته به جائی ویا معرفی شده از سازمان

خواصی باشه
    شما مستندات رو ببر به سازمان هوا فضای سپاه ... اگه مهندسین ارشد اونجا 1% احتمال بدن طرحت میتونه اجرایی بشه ساپورت میکنن.
    خواستی خودم معرفیت میکنم.
    #19 ارسال شده در تاريخ March 24th, 2015 در ساعت 14:29:15

???? 2 ?? 2 ???????? 12

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0