برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 2 ?? 5 ???????? 12345 ??????????
????? ?????: ?? 11 ?? 20 ?? 48
dqw
  1. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140
    تعداد تشکر : 3,041
    ارسال هاي وبلاگ : 5

??? ??? پاسخ: سوالات پيرامون بخش گواهينامه هاي خلباني

??? ??? ????? ???? ???? galaxy man ????? ??? ??
    سلام . اوقات خوش / اگه کسی مدرک لایت رو داشته باشه می تونه برای ادمه تحصیل در cpl خود شو آماده کنه .؟؟؟ یعنی با مدرک لایت می تونه cpl بخونه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    دوست عزیز منظور شما از مدرک لایت چی هست؟
    تمامی مدارک بر اساس پرواز با هواپیمای سبک یا همان لایت و در واقع تک موتوره تا پایان ir البته در کشور ما صادر می گردند.
    اگر منظور شما الترا لایت یا فوق سبک هست خدمت شما عرض کنم که این مدرک اعتباری برای حضور در دوره cpl به حساب نمی آید.
    #11 ارسال شده در تاريخ July 28th, 2011 در ساعت 18:21:46

2. The Following 5 Users Say Thank You to Hesam7e7 For This Useful Post:

delta (August 19th, 2011), Eshghe Parvaz (July 28th, 2011), IR Blue SKY (July 28th, 2011), Mohammadme (July 29th, 2011), pejmanmhatc (July 29th, 2011)

3. payam pilot ?????? ??
    payam pilot
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    May 2011
    Tehran
    23
    تعداد تشکر : 13
    ارسال هاي وبلاگ : 1

سلام و عرض خسته نباشید
    من دانش آموز سال سوم رشته ریاضی هستم میخواستم بدونم که از چه طریق میشه خلبان شد من در حال حاضر 17 سال دارم و از لحاظ سربازی نیز مشکلی ندارم و معاف می شوم چگونه میشه مدرک خلبانی رو بگیرم و دقیقاً کجا باید بروم و در خواست بدم و چه باید بکنم؟
    ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ دهید.
    با تشکر.
    پیام.

*بالاخره خلبان می شوم*
    ?????? ???? payam pilot : July 29th, 2011 ?? ???? 12:28:56
    #12 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2011 در ساعت 12:25:27

4. mojibala ?????? ??
    mojibala
    هوانورد فعال-ستوان دوم
    April 2011
    tehran
    182
    تعداد تشکر : 149

??? ??? ????? ???? ???? payam pilot ????? ??? ??
    سلام و عرض خسته نباشید
    من دانش آموز سال سوم رشته ریاضی هستم میخواستم بدونم که از چه طریق میشه خلبان شد من در حال حاضر 17 سال دارم و از لحاظ سربازی نیز مشکلی ندارم و معاف می شوم چگونه میشه مدرک خلبانی رو بگیرم و دقیقاً کجا باید بروم و در خواست بدم و چه باید بکنم؟
    ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ دهید.
    با تشکر.
    پیام.

*بالاخره خلبان می شوم*
    سلام. دوست عزیز شما باید به یکی از موسسات خلبانی زیر مراجعه کنید. اونها شما رو راهنمایی میکنن. این مراکز در شهرک اکباتان هستند که اسماشون معراج، ارتا کیش، هما ، بال گستر و پارسیس هست.
    سخت است هنگام وداع آنگاه که در می یابی نگاهی که در حال عبور است ، پاره ای از وجود تو را نیز با خود می برد.................................
    #13 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2011 در ساعت 14:22:41

5. The Following User Says Thank You to mojibala For This Useful Post:

Hesam7e7 (July 29th, 2011)

6. m-z ?????? ??
    m-z
    هوانورد عادی - گروهبان دوم
    July 2011
    shz-bnd
    56
    تعداد تشکر : 115

سلام.من سال 91 دیپلم ریاضی میگیرم و میخوام در رشته خلبانی تحصیل کنم.کجا میتوانم تحصیل کنم که از من کارت پایان خدمت نخوان.آیا میتوانم در آموزشگاه های خصوصی یا علمی کاربردی تحصیل کنم و بعد از اتمام برای خدمت اقدام کنم؟راهنمایی کنید لطفا
    #14 ارسال شده در تاريخ August 11th, 2011 در ساعت 17:00:56

7. mojibala ?????? ??
    mojibala
    هوانورد فعال-ستوان دوم
    April 2011
    tehran
    182
    تعداد تشکر : 149

??? ??? ????? ???? ???? m-z ????? ??? ??
    سلام.من سال 91 دیپلم ریاضی میگیرم و میخوام در رشته خلبانی تحصیل کنم.کجا میتوانم تحصیل کنم که از من کارت پایان خدمت نخوان.آیا میتوانم در آموزشگاه های خصوصی یا علمی کاربردی تحصیل کنم و بعد از اتمام برای خدمت اقدام کنم؟راهنمایی کنید لطفا
    شاید بنده 10 بار و دوستان دیگر 1000 بار به این پرسش جواب دادن. خواهشا قبل از مطرح کردن به قسمت مربوط در فروم مراجعه کنید
    سخت است هنگام وداع آنگاه که در می یابی نگاهی که در حال عبور است ، پاره ای از وجود تو را نیز با خود می برد.................................
    #15 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2011 در ساعت 03:15:04

8. The Following User Says Thank You to mojibala For This Useful Post:

Mohammadme (August 12th, 2011)

9. داوديان ?????? ??
    داوديان

مدیرتالار خلبانی و مهمانداری
    August 2009
    کرج
    572
    تعداد تشکر : 2,070

دوست عزیز جایی نیست که این کار رو انجام بده . کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی جزو اولین مواردی هست که از شما میخوان

??? ??? ????? ???? ???? mojibala ????? ??? ??
    شاید بنده 10 بار و دوستان دیگر 1000 بار به این پرسش جواب دادن. خواهشا قبل از مطرح کردن به قسمت مربوط در فروم مراجعه کنید
    شما هم اگه تاپیکی مد نظرت هست لینکش رو قرار بده یا در صورت داشتن اطلاعات کافی به پرسششون جواب بده . سنگ قلاب کردن دیگران به دور از احترام هست
    #16 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2011 در ساعت 11:50:19

10. The Following 7 Users Say Thank You to داوديان For This Useful Post:

afshinm (August 7th, 2014), arra (August 12th, 2011), bozorg2011 (August 12th, 2011), IR Blue SKY (August 12th, 2011), Mohammadme (August 12th, 2011), mohammadnt (August 12th, 2011), مجید ابراهیمی (March 10th, 2012)

11. m-z ?????? ??
    m-z
    July 2011
    shz-bnd
    56

??? ??? ????? ???? ???? داوديان ????? ??? ??
    دوست عزیز جایی نیست که این کار رو انجام بده . کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی جزو اولین مواردی هست که از شما میخوان

شما هم اگه تاپیکی مد نظرت هست لینکش رو قرار بده یا در صورت داشتن اطلاعات کافی به پرسششون جواب بده . سنگ قلاب کردن دیگران به دور از احترام هست

شما که اطلاع نداری چرا راهنمایی غلط میکنی؟؟من خودم با دانشگاه علمی کاربردی تماس گرفتم گفتن معافیت تحصیلی هم میگیریم برای دانشجوهامون
    #17 ارسال شده در تاريخ August 13th, 2011 در ساعت 13:08:14

12. The Following User Says Thank You to m-z For This Useful Post:

mojibala (August 13th, 2011)

13. Amiralikarimi ?????? ??
    Amiralikarimi
    هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
    November 2008
    TEHRAN
    645
    تعداد تشکر : 4,164

دوست عزیز و محترم...
    آقای m-z...
    جناب داودیان خودشون خلبان هستند و از شما تجربه بیشتری دارند در این امر... فکر نمی کنم این طور جواب دادن در شان شما دوست عزیز باشه...حتی اگر در موردی اشتباه کرده باشند.در ضمن شما که می تونستی بپرسی از دانشگاه چرا اینجا مطرح کردی؟!
    در ضمن اگر به پست کاری ایشون توجه کرده باشید می بینید که مدیر تالار خلبانی وب سایت آیروسنتر هستند...
    لطفا در ارسال پست های خود دقت بیشتری داشته باشید
    با تشکر
    #18 ارسال شده در تاريخ August 13th, 2011 در ساعت 17:54:58

14. The Following 7 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

ANADOLU (August 13th, 2011), arra (August 13th, 2011), IR Blue SKY (August 13th, 2011), Mohammadme (August 15th, 2011), mohammadnt (August 13th, 2011), داوديان (August 15th, 2011), مجید ابراهیمی (March 10th, 2012)

15. داوديان ?????? ??
    داوديان

مدیرتالار خلبانی و مهمانداری
    August 2009
    کرج
    572
    تعداد تشکر : 2,070

شما که اطلاع نداری چرا راهنمایی غلط میکنی؟؟من خودم با دانشگاه علمی کاربردی تماس گرفتم گفتن معافیت تحصیلی هم میگیریم برای دانشجوهامون
    اگه شما میپرسیدی راهی دیگه هست من هم همین جواب رو به شما میدادم اما شما فقط صرف کارت پایان خدمت سوال پرسیدی
    #19 ارسال شده در تاريخ August 15th, 2011 در ساعت 00:48:33

16. The Following 6 Users Say Thank You to داوديان For This Useful Post:

Amiralikarimi (August 15th, 2011), arra (August 15th, 2011), IR Blue SKY (August 15th, 2011), m-z (August 15th, 2011), Mohammadme (August 15th, 2011), mohammadnt (August 15th, 2011)

17. m-z ?????? ??
    m-z
    July 2011
    shz-bnd
    56

مرسی آقای داودیان...اگر راه حلی هست راهنمایی کنید ممنون میشم.برای آموزشگاه های خصوصی میشه از معافیت دانشگاه آزاد یا دولتی استفاده کرد؟
    #20 ارسال شده در تاريخ August 15th, 2011 در ساعت 12:12:07

???? 2 ?? 5 ???????? 12345 ??????????

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0