برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 3 ?? 3 ???????? 123
????? ?????: ?? 21 ?? 22 ?? 22
dqw
  1. عابدین ?????? ??
    عابدین
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329
    تعداد تشکر : 211
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: made made made

??? ??? ????? ???? ???? puryamoradi ????? ??? ??
    من از همون اول چشم تیز کرده بودم برای هواپیمایی نفت مرسی که کمکم کردی دوست عزیز پارتی هم دارم برای استخدام از مدیر و خلبان تا بخش کیترینگ همه همشهریام هستن .باز هم ممنونم عابدین عزیز.
    فقط چند تا دانشکده ی خوب بهم معرفی کن بعد چه مشکلاتی داره زندگی یه خلبان؟

لطف داری اقا پوریا عزیز.دانشکده ها که همه شدن خصوصی (اموزشکده های پروازی ).در ایران از همه معروف تر ها میشه به ارتا و معراج و پارسیس و بوتیا ماهان اشاره کرد.
    خوب پوریا جان این همه اشنا پروازی کنارت هست .باید بدونی که زندگیشون چه طور میگذره دیگه ؟ مگه تا حالا ازشون نپرسیدی؟
    زندگی یه خلبان خطوط ایرلاین از یه خلبان جنگنده به مراتب سخت تر و حساس تره.چرا چون حداقل جان 107 نفر اونم با فوکر 100 دستت هست.بسیار حساس.همیشه باید در کارت نامبر وان باشی.چرا چون یه وسیله 100 تنی با اینقدر مسافر مشخصه که چقدر سخت و حساسه کارت.یک کار کوچک در تمام مراحل پرواز ممکنه حادثه افرین باشه.
    خلاصه اینکه شغل تمیز تری هست .و همیشه چه از نظر اجتماعی و چه از نظر علمی همیشه انلاین هستی.
    زندگیتم که اگر زود ازدواج کنی شاید یکم سخت باشه (البته بستگی به سنت هم داره).در این مورد خودت بیشتر فکر کن .چون کاملا تجربه این رو مشخص میکنه.یکیش اینکه همیشه در کنار خانواده نیستی.من اون اوایل که میخواستم برم سمت این شغل گفتم با این مشکل کنار میام.و اونم اینکه وقتی رفتم تو ارلاین همیشه در تمام پروازهام پدر و مادرم رو باخودم میبرم تو پرواز و هزینه بلیتشون رو هم خودم میدم.و......
    باید باهاش کنار بیای.
    اگر عاشق واقع ایی باشی مشکلی نداری در کل.چون عاشقی.ولی اگر زود گذر کار کنی برات سخته.(این مطالب روبیشتر اجتماعی گفتم.همون طور که میدونید)
    موفقیتت ارزوی جامعه خلبانیست حافظا ..... .
    #21 ارسال شده در تاريخ August 13th, 2012 در ساعت 14:11:18

2. The Following 2 Users Say Thank You to عابدین For This Useful Post:

Captain Mostafavi (August 13th, 2012), M Michael Watson (August 13th, 2012)

3. puryamoradi ?????? ??
    puryamoradi
    هوانورد عادی - گروهبان دوم
    June 2012
    اهواز
    44
    تعداد تشکر : 1

??? ??? پاسخ: made made made

مرسی بزادر
    .نفت ایرلاین تو شاخشه
    #22 ارسال شده در تاريخ August 14th, 2012 در ساعت 00:33:25

???? 3 ?? 3 ???????? 123

??????? ?????

1. Amazing scenes made by 747/ دو فیلم دیدنی از پرنسس آسمان ها
    ???? IR Blue SKY ?? ????? انجمن دریافت فایل
    ????: 1
    ????? ?????: March 1st, 2012, 15:20:50

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0