برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ????? ??? ??????? ??: بهترين مدرسه ي خلباني در ايران

??? ???????
43. ??? ??? ?????? ?? ??? ??????? ??? ????.
  • 110

3 6.98%
  • آرتا كيش

16 37.21%
  • ايران زمين

1 2.33%
  • Iatc

2 4.65%
  • دانشگاه علمي كاربردي

2 4.65%
  • کیش ایر

1 2.33%
  • معراج

14 32.56%
  • هما

12 27.91%
  • بوتيا - ماهان

3 6.98%
??????? ?? ?????? ???????
???? 2 ?? 10 ???????? 12345678910 ??????????
????? ?????: ?? 11 ?? 20 ?? 96
dqw
  1. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

??? ??? پاسخ : يه بار به بهترين مدرسه خلباني راي بديم تموم بشه بره پي كارش

??? ??? ????? ???? ???? amirgozali ????? ??? ??
    دوست عزیزم جناب cpt reza بنده به شما قبلا گفته بودم که این طریق نظر سنجی سر انجامی نخواهد داشت!
    البته بنده خودم آدمی نیستم که حرفهای نا امید کننده بزنم ولی خوب ایندفعه واقعیت رو گفتم.
    چون:
    ببنید شما باید نظر سنجی رو از کسائی بکنید که توی یکی از آموزشگاه درس خونده و یا در حال تحصیل باشند. که فکر نمی کنم همه این افراد توی این سایت فعالیت داشته باشند!
    وگرنه افرادی مثل من که هنوز تو انتخاب آموزشگاه مورد نظرشون مردد اند چگونه می توانند توی نظر سنجی شرکت کنند؟
    با سلام
    برادر من جناب amirgozali جسارتا شمام حرفا مي زنيد ها مگه من گفتم هر كي بياد نظر بده ؟
    نه قربان ،نظر من كسايي بود كه اطلاعات دارند ، دليلم نميشه كه حتما تو آموزشگاه مربوطه درس خونده باشن كه بخوان بيان نظر بدن
    مثلا خود من بار ها با خيلي دوستام كه خلباني مي خونن صحبت كردم با توجه به شنيده هام خودمم راي دادم
    تازشم خيلي از اين دوستان اگه فارغ التحصيل يا دانشجوي اين دوره نيستن ولي به هر حال يه چيزايي شنيدن

اگه تو اين فوروم همه ي فارغ التحصيلا و دانشجوياي خلباني عضو نيستن دليل نميشه كه ما نظر سنجي نكنيم
    تازه همونطور كه دفعه ي قبلم گقتم اگه قرار باشه تو سايت يا فورومي تو اينترت اين سئوال مطرح بشه جاش همينجاست وگرنه اگر نظرتون خلاف اين اعتقاده، مي تونيد پيشنهاد بدين كه جمله ي "بزرگترين انجمن هوافضا و هوانوردي ایران" را از روي سايت بردارن .

بازم مرسي.
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #11 ارسال شده در تاريخ October 10th, 2009 در ساعت 21:30:43

2. The Following 3 Users Say Thank You to Morpheus For This Useful Post:

ANADOLU (October 10th, 2009), SKY MAN (October 30th, 2009), Mohammadme (May 6th, 2010)

3. ANADOLU ?????? ??
    ANADOLU
    هوانورد ارشد - مدير سابق
    August 2009
    ANKARA- TURKEY
    561
    تعداد تشکر : 2,987

??? ??? ????? ???? ???? cpt reza ????? ??? ??
    مثلا خود من بار ها با خيلي دوستام كه خلباني مي خونن صحبت كردم با توجه به شنيده هام خودمم راي دادم
    تازشم خيلي از اين دوستان اگه فارغ التحصيل يا دانشجوي اين دوره نيستن ولي به هر حال يه چيزايي شنيدن
    ببینید از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن!
    به شنیده ها نمیشه زیاد اعتماد کرد!

اگه تو اين فوروم همه ي فارغ التحصيلا و دانشجوياي خلباني عضو نيستن دليل نميشه كه ما نظر سنجي نكنيم
    دوست من شما در موردی دارید نظر سنجی می کنید ارتباط کاملا مستقیم با فارغ التحصيلان و دانشجوياي خلباني دارند! پس چه طور ما اینها رو کنار بگذاریم و بیایم بر اساس شنیده ها تصمیمی بگیریم.

ل اگه قرار باشه تو سايت يا فورومي تو اينترت اين سئوال مطرح بشه جاش همينجاست وگرنه اگر نظرتون خلاف اين اعتقاده، مي تونيد پيشنهاد بدين كه جمله ي "بزرگترين انجمن هوافضا و هوانوردي ایران" را از روي سايت بردارن .
    من اصلا به این سایت جسارت نمی کنم ولی خوب درسته که این سایت بزرگترین سایت در زمینه هوافضا و هوانوردی است ولی این دلیل نمیشه که مبرا از هرگونه خطا و اشتباه باشد!
    نظر من این است که طرح نظر سنجی از طریق اینترنت کاملا امری بیهوده است! دلایلش را هم قبلا عرض کردم.

حالا بازهم صلاح ممکلت خویش را خسروان دانند!
    #12 ارسال شده در تاريخ October 10th, 2009 در ساعت 22:04:50

4. The Following 3 Users Say Thank You to ANADOLU For This Useful Post:

Mohammadme (May 6th, 2010), Morpheus (October 10th, 2009), داوديان (November 12th, 2009)

5. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

با سلا م

بنابر صحبت هاي جنابعالي

"نظر من این است که طرح نظر سنجی از طریق اینترنت کاملا امری بیهوده است! دلایلش را هم قبلا عرض کردم
    حالا بازهم صلاح ممکلت خویش را خسروان دانند!"

من فكر مي كنم كه دقيقا اختلاف بنده و شما در اين جمله است كه شما مي گوييد اصلا در اينترنت چنين كاري را نمي توان انجام داد ولي بنده مي گويم مي شود ، ولي شايد نه ايده آل
    يا حداقل به امتحانش مي ارزه و اگه جايي برا امتحان كردن تو اينترنت باشه اونجا همينجاست(به هرحال ما تو اينجا يه سري جوون هم داريم كه يا فارغ التحصيلن يا در حال آموزشن نمونش دوست خوبم محسن عزيز ، جناب داووديان و...).
    نمي دونم شايد من قصدم از زدن اين تاپيك پاسخ دادن به اين نظر سنجي ها بود نه بحث راجع به شدن يا نشدن.
    جناب amirgozali عزيز باز هم تشكر به خواطر ابراز نظراتتان.
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #13 ارسال شده در تاريخ October 11th, 2009 در ساعت 00:00:40

6. The Following 3 Users Say Thank You to Morpheus For This Useful Post:

ANADOLU (October 11th, 2009), SKY MAN (October 30th, 2009), Mohammadme (June 2nd, 2010)

7. SPACE MAN ?????? ??
    SPACE MAN

کارشناس هوانوردی
    November 2008
    tehran
    634
    تعداد تشکر : 711

من حدود 8 ماه تحقیق کردم و اخر معراج رو انتخاب کردم ... اساتید این اموزشگاه هم زمینی هم پروازی بهترینند.از نظر هواپیما درسته هواپیماهای ارتا بیشترن ولی اخرای عمرشون هستش و با افتضاهی که به بار اورد پارسال پروندش پیچید...هما هم که هواپیماهاش هر دفعه یک نفر رو میندازه و داره هواپیماهاش تموم میشه.از یکی از اساتیدم شنیدم که داره ور شکست میشه...ولی معراج رو از هر نظر من تائید میکنم.واقعا دلسوزن...هواپیماهای معراج:6 تکنام..4سسنا..2دیاموند(که برای پرواز های ir مناسب است) که بیشترشون در حد نو هستش...
    پرواز اندازه آدم رو بر ملا میکنه... هر چی بالاتر میری.بالاتر و بالاتر میری.... دنیا از دید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر. . .

آرزو دارم در آسمان بمیرم ......... در آغوش عشق دومم پرواز بمیرم ......به عشق اولم خدا نزدیکتر باشم .... و از عشق سومم خانواده کمی دور ... تا درد جدایی ودل کندن را کمتر احساس کنم .....
    #14 ارسال شده در تاريخ November 12th, 2009 در ساعت 17:20:20

8. The Following User Says Thank You to SPACE MAN For This Useful Post:

Mohammadme (May 6th, 2010)

9. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

جناب حمید جمدر، یک سوال،من دوستی دارم که در آرتا تحصیل میکنه ، به من گفت که ما دانشجویانی داریم که در معراج 3 سال درس خوندن ولی آخر سر برای گرفتن ir به آرتا مراجعه کردند. چرا باید اینجور باشه؟
    #15 ارسال شده در تاريخ November 12th, 2009 در ساعت 22:11:35

10. The Following User Says Thank You to irufo For This Useful Post:

11. SPACE MAN ?????? ??
    SPACE MAN

کارشناس هوانوردی
    November 2008
    tehran
    634
    تعداد تشکر : 711

تا قبل از گرفتن هواپیمای دیاموند برخی دانشجویان برای پرواز با پایپر به ارتا میرفتن..
    پرواز اندازه آدم رو بر ملا میکنه... هر چی بالاتر میری.بالاتر و بالاتر میری.... دنیا از دید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر. . .

آرزو دارم در آسمان بمیرم ......... در آغوش عشق دومم پرواز بمیرم ......به عشق اولم خدا نزدیکتر باشم .... و از عشق سومم خانواده کمی دور ... تا درد جدایی ودل کندن را کمتر احساس کنم .....
    #16 ارسال شده در تاريخ November 13th, 2009 در ساعت 17:51:32

12. The Following User Says Thank You to SPACE MAN For This Useful Post:

13. safaeian ?????? ??
    safaeian
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    August 2009
    Tehran
    217
    تعداد تشکر : 261

سلام من خودم آرتا درس میخونم از بین معراج و آرتا اینجا رو انتخاب کردم چون هواپیما بیشتر داشت و فرودگاهش پیام بود ولی از وقتی اومد اینجا میبینم که خیلیا از آموزشگاه های دیگه میان اینجا ادامه میدن و همینطور دانشجویان علمی کاربردی
    هي فلاني زندگي شايد همين باشد
    #17 ارسال شده در تاريخ November 13th, 2009 در ساعت 23:22:19

14. The Following 4 Users Say Thank You to safaeian For This Useful Post:

ANADOLU (November 17th, 2009), irufo (November 19th, 2009), Mohammadme (May 6th, 2010), Morpheus (November 14th, 2009)

15. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2009
    OISS
    97
    تعداد تشکر : 178

من برای گراند اسکول مرکز آموزش علوم فنون هوایی رو به خاطر اعتبار مدرکش و استاد های خوبش انتخاب می کنم.

برای پرواز هم معراج رو به خاطر تعداد هواپیماهاش و همینطور هواپیمای های نوی اون انتخاب می کنم.اونایی هم که میگن آرتا هواپیما بیشتر داره به احتمال خیلی خیلی زیاد تا چند وقت دیگه تعدادشون کم میشه(به دلیل قدیمی بودن هواپیما ها)(البته امیدوارم این کم شدن تعدادشون به کسی آسیبی نزنه).

در رابطه با حسن رفتار هم همه جا خوب و بد پیدا میشه.من که از رفتار کارکنان مرکز آموزش علوم و فنون هوایی شیراز خیلی خوشم اومد.معراج هم تا حالا حضوری نرفتم اما از طریق تلفنی باهاشون صحبت کردم و رفتار خیلی خوبی داشتند و خیلی خوب و با حوصله جواب تک تک سوال ها رو می دادند.
    ?????? ???? CANADAIR : November 17th, 2009 ?? ???? 18:58:48
    #18 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 18:46:39

16. The Following 4 Users Say Thank You to CANADAIR For This Useful Post:

Ali Pilot (December 30th, 2009), ANADOLU (November 17th, 2009), Mohammadme (May 6th, 2010), mohammadnt (July 25th, 2011)

17. AIPK ?????? ??
    AIPK

کارشناس هوانوردی
    November 2009
    تهران
    172
    تعداد تشکر : 301

??? ??? ????? ???? ???? safaeian ????? ??? ??
    سلام من خودم آرتا درس میخونم
    ppl یا cpl
    کدوم دشی ؟؟
    یکی از همون علمی کاربردی هایی که گفتی اینجانب هستم و تو همون ppl جدیدهام .
    #19 ارسال شده در تاريخ November 18th, 2009 در ساعت 21:11:15

18. c-130 ?????? ??
    c-130
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2009
    ahwaz
    4
    تعداد تشکر : 0

بهترین اونه که بروازش مرتب انجام بشه من عاشق سی-130
    #20 ارسال شده در تاريخ December 9th, 2009 در ساعت 22:43:28

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0