برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 5 ?? 39 ???????? 123456789101112131415 ... ??????????
????? ?????: ?? 41 ?? 50 ?? 384
dqw
  1. Babi Renjer ?????? ??
    Babi Renjer
    هوانورد عادی-استوار دوم
    August 2009
    Canes Venatici
    105
    تعداد تشکر : 54

??? ??? پاسخ : من كجا برم؟..؟؟.!..؟..

سلام

من الان 21 سالم هست.سربازی هم نرفتم. برای رفتن به آموزشگاه های خلبانی پایان خدمت نیاز هست؟

بعد کلا چقدر هزینه لازم هست مثلا تا رسیدن به خلبانی مسافربری؟
    #41 ارسال شده در تاريخ September 10th, 2009 در ساعت 12:03:29

2. skyhawk ?????? ??
    skyhawk
    هوانورد عادی - گروهبان دوم
    April 2009
    awz
    45
    تعداد تشکر : 65

??? ??? ????? ???? ???? babi renjer ????? ??? ??
    سلام

من الان 21 سالم هست.سربازی هم نرفتم. برای رفتن به آموزشگاه های خلبانی پایان خدمت نیاز هست؟

بعد کلا چقدر هزینه لازم هست مثلا تا رسیدن به خلبانی مسافربری؟
    بله؛ یا پایان خدمت یا معاف از خدمت ( غیر پزشکی ) و یا معافیت تحصیلی
    برای رسیدن به اونجایی هم که گفتی با احتساب هزینه کیک و نوشابه بین 40 تا 45 میلیون تومان.
    #42 ارسال شده در تاريخ September 10th, 2009 در ساعت 13:17:29

3. The Following User Says Thank You to skyhawk For This Useful Post:

irufo (September 11th, 2009)

4. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

hot پاسخ : من كجا برم؟..؟؟.!..؟..

يعني بين ده هانفر عضو فقط يكي هست كه دلش به حال من ميسوزه؟ بابا كمك...
    ?????? ???? Ali Pilot : September 12th, 2009 ?? ???? 05:08:09
    #43 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 04:08:01

5. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

Eshghe Parvaz (September 12th, 2009)

6. skyhawk ?????? ??
    skyhawk
    هوانورد عادی - گروهبان دوم
    April 2009
    awz
    45
    تعداد تشکر : 65

??? ??? ????? ???? ???? ali pilot ????? ??? ??
    ببین دوست من شما باید یه سری اطلاعات عمومی رو در مورد آموزشگاه های مختلف رو خودتون پیدا کنید مثل نوع و تعداد هواپیما ها شهرت ؛ حوادث ؛ هرینه های دوره ها و ... بعد از بررسی همه ی این موارد از دوستان در این زمینه کمک بگیرید. یعنی نتایج بررسی خودتونو با تجربه ی دوستان مقایسه کنید و در نهایت تصمیم بگیرید.
    اگر از همون ابتدا بیاین و بپرسین کدوم آموزشگاه خویه ممکنه یکی بگه معراج ؛ یکی هما و دیگری آرتا ... ولی تصمیم گیرنده شما هستید !
    #44 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 15:47:40

7. The Following User Says Thank You to skyhawk For This Useful Post:

SKY MAN (September 12th, 2009)

8. Eshghe Parvaz ?????? ??
    Eshghe Parvaz

کارشناس هوانوردی
    December 2008
    ايران
    1,312
    تعداد تشکر : 8,798

??? ??? ????? ???? ???? ali pilot ????? ??? ??
    سلام ، دوست گرامي همون طور كه جناب داوديان بر اساس تجربشون گفتن آموزشگاه آرتا خوب هست ، ولي معراج هم يك تحقيق بكنيد . هر كدام كه شرايطش با شما مي خورد رو انتخاب كنيد .

«اللهم عجل لوليك الفرج والعافيه و النصر و جعلنا من خير اعوانه و انصاره و من المستشهدين بين يديه»

#45 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 15:58:18

9. The Following 2 Users Say Thank You to Eshghe Parvaz For This Useful Post:

Ali Pilot (September 13th, 2009), SKY MAN (September 12th, 2009)

10. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

منم دلم میشوزه،چکاتر کنم واسط پسرم!

هزینه حدوداً 35 میلون تا 40 مکیلون بزار کنار، میدونم که الان مرکز آموزش علوم و جنون (فنون قدیمی)اهواز پرواز یا سسنا 172(که شبیه تراکتور هوایی هست تا هواپیما آموزشی ) ساعتی 110 هزار تومن در میاد، و با یه حساب سر انگشتی تو یه مدرسه دولتی میتونید دوره ppl رو با افتخار در طی 1 سال و با مبلغ 8 میلون تومان و هفته ای 20 دقیقه پرواز بگذرانید! در مورد CPl و IR دیگه روم نمیشه بگم.
    #46 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 16:27:39

11. The Following 2 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

Ali Pilot (September 13th, 2009), SKY MAN (September 12th, 2009)

12. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? ????? ???? ???? Ali Pilot ????? ??? ??
    با سلام خدمت شما دوستان عزيز

چند وقتي است كه ذهنم مشغول است براي رفتن به آموزشگاه خلباني ولي با وضع امروزه نميدونم كجا برم
    ميخواستم از شما عزيزان و صاحبنظران متخصص در بخش هوانوردي و خلباني كمك بگيرم كه با توجه به شرايط زير كه مينويسم كدام آموزشگاه براي تحصيل من بهتر است

خوشبختانه بيماري خاصي ندارم

محل سكونت : تهران( ترجيح ميدهم آموزشگاه در داخل يا حوالي شهر تهران باشد)

خداروشكر ميشه گفت از نظر مالي هم مشكل خاصي ندارم.

ميخواهم در آينده انشاا... خلبان مسافربري بشوم . ميگويند بايد مدرك IR داشته باشم و قبل از اون مدرك PPL , CPL را بايد گرفته باشم آيا اين ها تماما" درست است؟ و آيا ميشود CPL را زودتر از PPL گرفت؟ ترو خدا كمكم كنيد...
    دوست عزیز با سلام خوب من شرایط ششما رو خوندم در مورد کلاسای بیرون که چیی نمیتونم بگم چون باید خودت بررسی کنی
    اا در مورد کارایی که باید بکنی 1-حتما حتما بایدکارت پایان خدکمت داشته باشی یا معافیت غیر پزشکی چون در غیر این صورت کشوری گواهینامه نمیده اینو برای مطمین شدن میتونی از سازمان هواپیمایی کشوری بپرسی به 118 زنگ بزن بگو شماره بخش صدور گواهینامه پروازیو هواپیماییی کشوریو میخوایی
    یا به سازمان زنگ بزن بگو به بخش صدور گواهینامه وصلت کنن
    2-شما تا 18 سالگی که برسی حتما هزینه ها و شرایط فرق میکنه زمانی که من سن شما بودم اموزش8 میلیون بود البته10سال پیش

3-در مورد سلامتیت خدارو شکر اما باید در تست پزشکی کشوری قبول شی ببین اونجا همش بایید تایید کنه واسه تستم بای د1 نامه از جایی که میخوایی شروع کنیی داشته باشی بعد برو بسلامت
    4-طول موزشتم حدودا2.5 سال هست چون واسه پرواز یه سری کار حراستی هست که طول میکشه حالا3 سال حساب کن بعد شما بایید حتما pl رو داشته باشیتو استانارد قبول بشی بعد بری سراغ clمن میخواستم یه بار تاپیک بزنم واسه دوستان ههمه این مراحلو بگم اما جدی چون دیدم دوستانی ماند اقای داویان و چند نفر دیگه هستند نتونستم خودمو قانع کنم که این کارو بکنم چون بهر حال تیشون از این طریق اموزش دیدن پس با تمام جوانب اشنا هستند
    باز سوالی بود بفرمایید
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #47 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 17:22:05

13. The Following 5 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

Ali Pilot (September 13th, 2009), irufo (September 12th, 2009), magas (September 12th, 2009), SKY MAN (September 12th, 2009), skyhawk (September 12th, 2009)

14. magas ?????? ??
    magas

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    December 2008
    tehran
    62
    تعداد تشکر : 66

با سلام خدمت جناب Ali Pilot
    من با چند تا از دانشجو های معراج که صحبت کردم از این آموزشگاه بسیار راضی بودند ولی انتخاب با شماست
    در هر صورت هر جا تشریف می برید امیدوارم موفق باشید اما حتما تحقیقاتت رو کامل کن

??? ??? ????? ???? ???? first officer ????? ??? ??
    حتما حتما بایدکارت پایان خدکمت داشته باشی یا معافیت غیر پزشکی چون در غیر این صورت کشوری گواهینامه نمیده اینو برای مطمین شدن میتونی از سازمان هواپیمایی کشوری بپرسی به 118 زنگ بزن بگو شماره بخش صدور گواهینامه پروازیو هواپیماییی کشوریو میخوایی
    4-طول موزشتم حدودا2.5 سال هست
    ضمن سپاس گزاری از توضیحاتت ارزشمندتان دو سوال برایم پیش آمد
    اول اینکه برای دوره آموزشی هم حتما کارت پایان خدمت لازم است یا هنوز هم معافیت تحصیلی می پذیرند؟
    دوم هم اینکه آیا می توان این دوره 2.5 ساله که می فرمایید را کاهش داد؟چون آموزشگاهی در فلیپین بود در عرض 8 ماه هر سه مدرک ( PPL CPL IR ) را می داد
    اگر می توان کاهشش داد نهایت آن چقدر است؟

با سپاس
    #48 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 19:49:43

15. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? ????? ???? ???? magas ????? ??? ??
    با سلام خدمت جناب ali pilot
    من با چند تا از دانشجو های معراج که صحبت کردم از این آموزشگاه بسیار راضی بودند ولی انتخاب با شماست
    در هر صورت هر جا تشریف می برید امیدوارم موفق باشید اما حتما تحقیقاتت رو کامل کن

ضمن سپاس گزاری از توضیحاتت ارزشمندتان دو سوال برایم پیش آمد
    اول اینکه برای دوره آموزشی هم حتما کارت پایان خدمت لازم است یا هنوز هم معافیت تحصیلی می پذیرند؟
    دوم هم اینکه آیا می توان این دوره 2.5 ساله که می فرمایید را کاهش داد؟چون آموزشگاهی در فلیپین بود در عرض 8 ماه هر سه مدرک ( ppl cpl ir ) را می داد
    اگر می توان کاهشش داد نهایت آن چقدر است؟

با سپاس
    دوست عزیز ر مورد اینکه خدمت رفته باشین موسسه ها کاری ندارن اونا با داشتن گواهی تحصیلی هم شما رو ثبت نام میکنناما در زمان دادن امتحان استانار که تئسط کشوری گرفته میشود باید حتما کارت خدمت و ارائه بدی یا معافیت غیر پزشکی
    اما شاید که بازم بعید میدونم کشوری راهی را داشته باشه تا شما رو بدون کارت استاندارد بکنه اما بعید میدونم
    در مورد طول اموزش که خیر حداقلش 2.5 ساله چون شما باید گراندو بگذرونی بعد پرواز بع کشوری بعد مقع بالاتر تین مدت بهترین حالتشه
    در مورد فیلیپین هم منهر چه فکر میکنم نمیدونم چطور دوره رو تموم میکن ه8 ماهه شبانه روزیم که باشین بازم نمیدونم
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #49 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 20:45:27

16. The Following 3 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

Ali Pilot (September 13th, 2009), magas (September 12th, 2009), SKY MAN (September 13th, 2009)

17. safaeian ?????? ??
    safaeian
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    August 2009
    Tehran
    217
    تعداد تشکر : 261

??? ??? ????? ???? ???? first officer ????? ??? ??
    دوست عزیز ر مورد اینکه خدمت رفته باشین موسسه ها کاری ندارن اونا با داشتن گواهی تحصیلی هم شما رو ثبت نام میکنناما در زمان دادن امتحان استانار که تئسط کشوری گرفته میشود باید حتما کارت خدمت و ارائه بدی یا معافیت غیر پزشکی
    اما شاید که بازم بعید میدونم کشوری راهی را داشته باشه تا شما رو بدون کارت استاندارد بکنه اما بعید میدونم
    در مورد طول اموزش که خیر حداقلش 2.5 ساله چون شما باید گراندو بگذرونی بعد پرواز بع کشوری بعد مقع بالاتر تین مدت بهترین حالتشه
    در مورد فیلیپین هم منهر چه فکر میکنم نمیدونم چطور دوره رو تموم میکن ه8 ماهه شبانه روزیم که باشین بازم نمیدونم
    خدمت شما دوست عزيز بگم كه اين دورخ ميتونه تا 1.5 سال هم كوتاه بشه البته به شانس و تعداد هواپيماي آموزشگاهت بستگي داره شانس از اين لحاظ كه پروازات به هر دليل كنسل نشه و...
    فيليپين تا 8 ماه هم ميشه دورتو ببيني ولي بيشتر آموزشگاه هاش مدرك ايكاو نميدن با اون مدرك فقط تو چند كشور مثل انگليس استراليا و... ميتوني پرواز كني و براي اينجا دوباره بايد امتحانات اينجارو بگذروني
    من پيشنهاد ميكنم اول تكليف خدمتتو معلوم كن كه بدون وقفه كارت انجام شه
    #50 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 21:45:15

18. The Following 2 Users Say Thank You to safaeian For This Useful Post:

magas (September 12th, 2009), SKY MAN (September 13th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0