برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 2 ?? 5 ???????? 12345 ??????????
????? ?????: ?? 11 ?? 20 ?? 48
dqw
  1. pilotjoon ?????? ??
    pilotjoon

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    April 2009
    اسمان
    74
    تعداد تشکر : 101

??? ??? پاسخ : مدرسه خلبانی 110

درود
    تو این تایپیک چی نوشتم خودتون نگاه کنید اخرش به چی تبدیل شد
    #11 ارسال شده در تاريخ November 18th, 2009 در ساعت 10:35:33

2. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140
    تعداد تشکر : 3,041
    ارسال هاي وبلاگ : 5

??? ??? پاسخ : اين جا آموزشگاه خلباني آرتا كيش است !

بحث جالب شد،بحث موش و ... که حالا زیاد مورد بحث نیست،مهم کیفیت کار هست.در حال حاضر همین آموزشکگاههای رو داریم.من راستش با مرکز علوم و فنون آشنایی چندانی ندارم.خودم بررسیهای زیادی انجام دادم و نهایتا در 110 ثبت نام کردم دلیل اصلی آن ساعت برگزاری کلاسهاست به خاطر اینکه بنده شاغل و دانشجو هستم و ساعات برگزاری کلاسها به گونه ایست که خلالی در کارهای من بوجود نمی آمرد و در وحله بعدی حضور مدیر توانایی مانند کپتین صالحی صفا در این آموزشگاه که بسیار صمیمانه و حرفه ای هستند در کارشان و همچنین حضور استید برجسته ای که روی تک تک ایشان تحقیق کردم.به طور کلی کلکسیون خوبی از استید در این آموزشگاه گرد هم آمده اند برای دوره های پرواز هم شخصا روی آرتا نظر دارم حالا تا ببینیم خدا چه میخواهد و چه پیش خواهد آمد.
    #12 ارسال شده در تاريخ November 19th, 2009 در ساعت 11:48:11

3. The Following 5 Users Say Thank You to Hesam7e7 For This Useful Post:

CANADAIR (November 19th, 2009), irufo (November 19th, 2009), magas (November 19th, 2009), mohammadnt (January 29th, 2011), safaeian (November 19th, 2009)

4. magas ?????? ??
    magas

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    December 2008
    tehran
    62
    تعداد تشکر : 66

??? ??? ????? ???? ???? hesam7e7 ????? ??? ??
    من راستش با مرکز علوم و فنون آشنایی چندانی ندارم.خودم بررسیهای زیادی انجام دادم و نهایتا در 110 ثبت نام کردم...
    بسیار خوشحالم که شما هم بالاخره آموزشگاه خود را انتخاب کردید
    شاید درست تر آن بود که این سوال را در تاپیک مربوط به آموزشگاه 110 می پرسیدم اما می خواستم بدانم که 110 آموزش هوایی ندارد؟اگر ندارد شما ساعت پروازی خود را چطور پر می کنید؟
    #13 ارسال شده در تاريخ November 19th, 2009 در ساعت 17:09:20

5. safaeian ?????? ??
    safaeian
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    August 2009
    Tehran
    217
    تعداد تشکر : 261

ما شما رو دوست داریم ناراحتی نداره که
    این تاپیک آرتاست ولی فکر کنم بطور کلی یه تاپیک مفید برای انتخاب یه آموزشگاه خوبه
    اقا حسام درسته که 110 از نظر گراند خوبه ولی چون پرواز نداره یه کم ممکنه بعضیا به مشکل بخورند برای رفتن به یه آموزشگاه دیگه برای پرواز ولی شما حتما کامل تحقیق کردید من زیاد در موردش اطلاعات ندارم
    ?????? ???? safaeian : November 19th, 2009 ?? ???? 18:16:05
    هي فلاني زندگي شايد همين باشد
    #14 ارسال شده در تاريخ November 19th, 2009 در ساعت 18:05:24

6. The Following 2 Users Say Thank You to safaeian For This Useful Post:

CANADAIR (November 19th, 2009), magas (November 19th, 2009)

7. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

بحث جالب شد،بحث موش و ... که حالا زیاد مورد بحث نیست،مهم کیفیت کار هست.در حال حاضر همین آموزشکگاههای رو داریم.من راستش با مرکز علوم و فنون آشنایی چندانی ندارم.خودم بررسیهای زیادی انجام دادم و نهایتا در 110 ثبت نام کردم دلیل اصلی آن ساعت برگزاری کلاسهاست به خاطر اینکه بنده شاغل و دانشجو هستم و ساعات برگزاری کلاسها به گونه ایست که خلالی در کارهای من بوجود نمی آمرد و در وحله بعدی حضور مدیر توانایی مانند کپتین صالحی صفا در این آموزشگاه که بسیار صمیمانه و حرفه ای هستند در کارشان و همچنین حضور استید برجسته ای که روی تک تک ایشان تحقیق کردم.به طور کلی کلکسیون خوبی از استید در این آموزشگاه گرد هم آمده اند برای دوره های پرواز هم شخصا روی آرتا نظر دارم حالا تا ببینیم خدا چه میخواهد و چه پیش خواهد آمد.
    حسام جان جسارتا ميشه در مورد اين آموزشگاه :
    1-اينكه ميگن كل 3 دوره ground تو 5 ماه گفته ميشه و و اين مدت اگه كمتر از جاهاي ديگس آيا تو كيفيت كلاس ها تاثير منفي نمي زاره

2-شهريه ي كل دوره زميني و نحوه ي پرداختش

3-و آخر اينكه ميگي به خواطر امتيازي كه در مورد ساعات برگزاري كلاس ها داره اونجا ثپت نام كردي در مورد زمان كلاسا در روز و ...توضيح ميدي ؟
    چون ميدوني منم يه جورايي از نظر وقت وضع شما رو دارم

با تشكر، رضا
    ?????? ???? Morpheus : November 22nd, 2009 ?? ???? 11:18:53
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #15 ارسال شده در تاريخ November 22nd, 2009 در ساعت 09:54:42

8. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

نكته ي ديگه كه فكر مي كنم قابل توجه حسام عزيز باشه اينه كه محسن تو تاپيك " اين جا آموزشگاه خلباني آرتا كيش است " گفت ممكنه دوستاني كه به 110 مي رن برا پروازاشون ممكنه به مشكل بر بخورن يا به كندي مسيرش طي بشه چون يه جورايي هم هواپيما كمه همم به هر حال آرتا و امثالهم اولويت اول به بچه هاي خودشون ميدن ديگه
    ?????? ???? Morpheus : November 22nd, 2009 ?? ???? 11:24:48
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #16 ارسال شده در تاريخ November 22nd, 2009 در ساعت 11:13:23

9. The Following User Says Thank You to Morpheus For This Useful Post:

safaeian (November 22nd, 2009)

10. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

از دوستان کسی آدرس سایت این آموزشگاه رو نداره؟؟

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#17 ارسال شده در تاريخ August 1st, 2010 در ساعت 21:12:00

11. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140

خدمت دوستان عرض کنم که دوره های زمینی این آموزشگاه به هیچ عنوان طی 5 ماه نیست، دوره دیسپچ که دورس گراند خلبانی شامل اون میشه از ppl تا atpl به مدت 9 ماه هفته ای 4 روز و در 5/4 ساعت برگزار میشه.
    در این آموزشگاه خط پرواز وجود نداره اما هیچ مشکلی هم نیست پس از دادن امتحان معرفی میتونید خدوتون رو به یکی از آموزشگاهها مثل آرتا یا معراج برای پرواز معرفی کنید و با خیال راحت مثل به پرواز خودتون برسید هیچ فرقی هم نداره از کجا باشید مهم این هست که هزینه پرواز رو پرداخت کرده باشین.
    آدرس آموزشگاه هم میدان پونک هست.ضلع جنوب غربی.دقیقا ابتدای بلوار اشرفی اصفهانی.
    #18 ارسال شده در تاريخ August 1st, 2010 در ساعت 23:07:01

12. The Following 5 Users Say Thank You to Hesam7e7 For This Useful Post:

Amiralikarimi (August 2nd, 2010), Eshghe Parvaz (August 2nd, 2010), Mahan (August 1st, 2010), mohammadnt (July 25th, 2011), orasess (August 2nd, 2010)

13. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

خدمت دوستان عرض کنم که دوره های زمینی این آموزشگاه به هیچ عنوان طی 5 ماه نیست، دوره دیسپچ که دورس گراند خلبانی شامل اون میشه از ppl تا atpl به مدت 9 ماه هفته ای 4 روز و در 5/4 ساعت برگزار میشه.
    در این آموزشگاه خط پرواز وجود نداره اما هیچ مشکلی هم نیست پس از دادن امتحان معرفی میتونید خدوتون رو به یکی از آموزشگاهها مثل آرتا یا معراج برای پرواز معرفی کنید و با خیال راحت مثل به پرواز خودتون برسید هیچ فرقی هم نداره از کجا باشید مهم این هست که هزینه پرواز رو پرداخت کرده باشین.
    آدرس آموزشگاه هم میدان پونک هست.ضلع جنوب غربی.دقیقا ابتدای بلوار اشرفی اصفهانی.
    ممنون آدرس سایت این آموزشگاه رو هم دارین؟

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#19 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2010 در ساعت 00:01:39

14. The Following 2 Users Say Thank You to orasess For This Useful Post:

Amiralikarimi (August 2nd, 2010), mohammadnt (July 25th, 2011)

15. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140

دوست گرامی آدرس سایت رو ندارم چون سایت پویایی نداره این آموزشگاه که بتونید چیز خاصی ازش دریافت کنید.اما آدرس دقیق این آموزشگاه این هست:
    آدرس موسسه:
    نشاني : تهران-بلوار اشرفي اصفهاني - جنوب ميدان پونك - پايين تر از گلزار دوم - پلاك 2

تلفن : 44445358-44445362

همراه : 09121034558-09122030272
    موفق و پیروز باشید
    #20 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2010 در ساعت 13:30:45

16. The Following 7 Users Say Thank You to Hesam7e7 For This Useful Post:

Amiralikarimi (August 2nd, 2010), amirardallan (August 2nd, 2010), Eshghe Parvaz (August 2nd, 2010), mohammadnt (February 2nd, 2011), Morpheus (August 2nd, 2010), pilot hosein (April 29th, 2011), SKY MAN (August 2nd, 2010)

???? 2 ?? 5 ???????? 12345 ??????????

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0