برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 4 ?? 4 ???????? 1234
????? ?????: ?? 31 ?? 39 ?? 39
dqw
  1. Alfons ?????? ??
    Alfons
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    May 2014
    تبعیدگاه
    38
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ: صحنه تخصصی فرودگاه ارومیه

??? ??? ????? ???? ???? frkia ????? ??? ??
    منظورم از شبیه ساز 64 بیتی متعلق به شرکت داوتیل و لاک مارتین بود که اکثرا حدث می زنن لاکمارتین پیش قدم بشه.
    بله . من خودم از شبیه ساز Prepare3D نسخه 2.4 متعلق به شرکت Lockheed Martin استفاده میکنم که اتفاقا سه روز پیش نسخه 2.5 ارائه شد ولی هنوز

خبری از نسخه 64 بیتی نیست و احتمالا باید تا زمان ارائه نسخه 3.0 روزشماری کرد .

در ضمن من دو شرکت خارجی رو حدس زده بودم که شما مایل به همکاری با آنها بودین و اولویت اول رو به Aerosoft داده بودم و برای خودم هم این سوال پیش

آمده بود که با وجود مانع بزرگی بنام تحریم چگونه این همکاری صورت خواهد گرفت ؟!

همچنان منتظر شنیدن خبرهای خوب از طرف شما هستیم و به امید روزی که سراسر کشور بصورت مناظر و فرودگاه شبیه سازی شده قابل ارائه باشد .
    ?????? ???? Alfons : February 13th, 2015 ?? ???? 23:23:16
    #31 ارسال شده در تاريخ February 13th, 2015 در ساعت 23:19:01

2. The Following 3 Users Say Thank You to Alfons For This Useful Post:

12345a (February 22nd, 2015), frkia (February 13th, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

3. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39
    تعداد تشکر : 3

کپی رایت فیزیکی ...

#32 ارسال شده در تاريخ February 22nd, 2015 در ساعت 15:53:26

4. The Following 2 Users Say Thank You to frkia For This Useful Post:

12345a (February 22nd, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

5. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39

رقمی که یکی از تسترها از فرودگاه ارومیه ثبت کردند:
    #33 ارسال شده در تاريخ February 23rd, 2015 در ساعت 18:06:52

6. The Following 2 Users Say Thank You to frkia For This Useful Post:

ali1978 (March 30th, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

7. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39

آماده اید؟
    #34 ارسال شده در تاريخ February 25th, 2015 در ساعت 13:42:59

8. The Following User Says Thank You to frkia For This Useful Post:

tomcat6004 (March 14th, 2015)

9. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39

سلام به همگی،

بلاخره بعد تلاشهای بی وقفه من و همکارانم تو گروه FSGroup پروژه فرودگاه ارومیه آماده فروش شد. و هم اکنون در فروشگاه قابل خرید هستش. ولی اول از همه قبل همه چیز می خوام با شما چند کلمه گپ دوستانه بزنم.
    می دونم بعضی از شما عزیزان از همان اول از همکاری من با این گروه ممنون نبودین ولی می خوام تمامی نگرشهای قبلیتون رو نسبت به این گروه رو کنار گذاشته و با یه دید نو (همانند این حرکتی که در صحنه های پروازی ایران در جریانه) به این جریان بنگرین. اصلا به اینکه چه فعالیت هایی از جانب FSGroup صورت گرفته و یا اعضا با کیا اختلاف نظر دارند کاری ندارم. ولی از این مطمئن هستم این حرکت تنها با حمایتهای شما عزیزان هستش که می تونه به سیر خیزشیش ادامه بده. حرکتی که نه تنها در کیفیت و لذت پروازهای شما بلکه در میزان ترافیک پروازهای خارجی عودت شده به فرودگاه ها و پروازهای گروهی این مرز و بوم مستقیما تاثیر خواهد گذاشت.
    پس بیایین با یک دید نو به این روند بنگریم و مطمئن باشین که من پیشتر از شما تمامی رفتار خودم و هم گروهیهام رو زیر نظر دارم و اگر کاستی ای صورت بگیره حتما موضع خودم رو مشخص خواهم کرد ولی تا زمانی که همچین اتفاقی نیافتاده با تمام توان در خدمت و پشتوان این گروه خواهم بود.
    می دونین پروژه الان تو یه مرحله ای که بیشتر از همه چیز به حمایت احتیاج داره و این حمایت های شما به چند صورت می تونه اتفاق بیافته که در زیر به بعضی هاشون اشاره خواهم کرد.

اولین مورد کنار گذاشتن تمامی پیش داوری ها (مطمئن باشین فرودگاهی با این کیفیت -HD- تو فرودگاه های ایران ندیدین) و خرید نسخه اصل هستش.
    دومین مورد انتشار واقعیت هستش؛ می خوام اگه پسندین بیایین و علت پسندتون رو مطرح کنین و اگر هم ایرادی دیدین بازهم بیاین همینجا مطرح کنین تا در بروز رسانی ها حلش کنیم. من از همون اولش بارها تاکید کردم که این پروژه مدام بروزرسانی خواهد پس بهتره بجای تخریب ها پیشنهادهای سازنده ارائه بدین.
    سومین مورد تبلیغ هستش که خود به نوبه خودش به 3 قسمت تقسیم میشه: 1) تبلیغ کلامی -اگه پسندیدین به دوستا و آشناها توصیه کنین- 2)تبلیغ پوستری -از بهترین زوایا عکس بگیرین و در انجمنهای داخلی و خارجی به اشتراک بزارین- 3) تبلیغ ویدئویی - به نظرم از لحاظ سرعت اینترنت به حدی رسیدیم که می تونیم ویدئوهای آپلود شده در سایتهایی مثل آپارات و یا نمونه های خارجی تماشا کنیم پس چه بهتر که دوستان خوش ذوقمون با تهیه ویدئوهای خودشون بیش از پیش به صحنه این فرودگاه رنگ ببخشن- * البته یه برنامه برای دوستانی که کار تبلیغ و انجام می دن هم در نظر گرفتم که اونا هم بی نصیب نمونن!!
    چهارمین گزینه برگزاری EVENTهای پروازی هستش! البته این مورد یکی از مهمترین گزینه هامون باید باشه. چون با این Event ها می تونیم به دوستان همسایه نشون بدیم ما هم قدمی تو راستای تهیه فرودگاه هایی با کیفیت نهادیم و می تونیم پذیرای هواپیماهای لوکسشون باشیم! که تو این مورد هم از دوستانی که مسئول برگزاری پروازهای آنلاین هستند تقاضای همکاری دارم. البته نگران خلبانهای همسایه نباشین چون ما ترتیب فروش به این عزیزان مقیم کشورهایی بجز ایران رو هم دادیم.
    مورد آخر هم اینکه از این بنر تو امضاهاتون استفاده کنید:

کد:

??:
    http://upload7.ir/uploads//d119af4f29be517ff86690851bd26fc47bee1a71.jpg
    در نهایت هرگونه سوالی و یا پیشنهادی داشتین با کمال میل جوابگو هستم.
    با آرزوی پروازهایی زیبا و دلنشین بر فراز آسمان کشور عزیزمان

فرخ رستمی کیا
    #35 ارسال شده در تاريخ February 26th, 2015 در ساعت 10:37:06

10. The Following User Says Thank You to frkia For This Useful Post:

tomcat6004 (March 14th, 2015)

11. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39

به اطلاع دوستان می رسانم که پروژه فرودگاه ارومیه بعنوان اولین پروژه ایرانی بر روی فروشگاه سیم مارکت قرار گرفت.

simMarket: FS GROUP - ORUMIYEH AIRPORT OITR FSX P3D FSXSTEAM

با تشکر،
    فرخ رستمی کیا
    #36 ارسال شده در تاريخ March 1st, 2015 در ساعت 10:38:58

12. The Following 3 Users Say Thank You to frkia For This Useful Post:

khabardad (March 1st, 2015), pakradm (March 1st, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

13. Alfons ?????? ??
    Alfons
    May 2014
    تبعیدگاه
    38
    تعداد تشکر : 0

دست گلتون درد نکنه که باعث شدین بالاخره نام کشور ما هم در سایتهای خارجی مرتبط با شبیه ساز پرواز مطرح شود .
    ?????? ???? Alfons : March 2nd, 2015 ?? ???? 01:07:39
    #37 ارسال شده در تاريخ March 2nd, 2015 در ساعت 01:03:12

14. The Following 2 Users Say Thank You to Alfons For This Useful Post:

frkia (March 3rd, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

15. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39

افتخاری دیگر برای ما:

FSGroup Orumiyeh Released! — AirDailyX

نقل قول:
    « Just looking at the quality of the objects and texturing, this developer is clearly highly talented. I look forward to more efforts from FSGroup in the future. »
    #38 ارسال شده در تاريخ March 2nd, 2015 در ساعت 11:38:23

16. The Following 3 Users Say Thank You to frkia For This Useful Post:

F-BTCS (March 2nd, 2015), pakradm (March 3rd, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

17. frkia ?????? ??
    frkia
    December 2014
    تهران
    39

سلام بر دوستای با شرف ایرانیم؛
    محصول فرودگاه ارومیه رو با مسئولیت خودم و بدون هماهنگی FSGroup رایگان اعلام می کنم. چون دیگه تحمل این بی جنبه بازی های بعضی به اصطلاح فروشگاه ها رو ندارم! نمی تونم ببینم یکی میاد یک محصول کرک رو با قیمت 29 تومن داره می فروشه.
    من تو این سایت فرانسوی که پخش کننده محصول من بود هم نوشتم که هیچ مشکلی با کرک شدن محصول ندارم و امیدوارم کسی که پسندیده بیاد بخره ولی دیگه فروش محصول دزدی نو بره که فقط ما ایرانی های از عهده اش برمیایم.
    http://www.todosim.net/posts/fsx/394...-FSX-P3D-.html

خوب شد این تجربه رو با فرودگاه ارومیه بدست آوردم و بیشتر از یک ماه وقتمو برای فرودگاه های ایران تلف نکردم. حالا هی برین بگین چراغی که به خانه رواست ال و بل ...
    کسایی هم که محصول رو از fsgroup خریدند می تونن با ارسال سریال نامبر و کد سخت افزاریشون به ایمیل PHOENIX Studio از آپدیت احتمالی برخوردار شن.

PHOENIX Studios

فرودگاه امام با پیشفروش نسخه ای 50 هزار تومان و پیش فروش حداقل 100 نسخه استارت خواهد خورد. پس لطفا سوال نفرمایید.

رستمی کیا
    #39 ارسال شده در تاريخ March 7th, 2015 در ساعت 12:51:32

18. The Following 3 Users Say Thank You to frkia For This Useful Post:

davar_73 (March 7th, 2015), F-BTCS (March 7th, 2015), tomcat6004 (March 14th, 2015)

???? 4 ?? 4 ???????? 1234

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0