برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 2 ?? 2 ???????? 12
????? ?????: ?? 11 ?? 16 ?? 16
dqw
  1. pejmanmhatc ?????? ??
    pejmanmhatc

مدیر انجمن مراقبت پرواز
    January 2011
    ایران
    181
    تعداد تشکر : 1,417
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? پاسخ: معایب و مزایای مراقبت پرواز

مراقبت پرواز هم مثل بقیه رشته ها متاسفانه تابع قانون کار هست . پس حقوق اولیه مثل یه کارمند ساده هست که در حکم زده می شه . البته اگر در مناطق محروم باشه مقدار 7938( هفت هزارو نهصد و سی و هشت) تومان بخاطر محرومیت از تسهیلات هم اضافه می شه !!!!! یا مثلا حق شیفت شما 5953.5 تومان( پنج هزار و پانصد و سی و پنج ...اون پنج ریال آخر هم هست!) و یا حق مرزی تا یک ماه پیش 7983 ریال ( هفت هزار و نهصد و هشتاد و سه ) . پارسال که نیروی جدید گرفتن پایه برای کاردانی 330000 تومان بود که بعد 100000 اضافه شد و 430000 شد . که با یه سری موارد دیگه که اضافه شد نزدیک 600000 شد .( این حدود حکم برای بجه های جدید هس ، از اونجایی که هنوز حکم های جدید و نزدن تغییرات و نمی دونم چه جور هست ، چون قرار بود ماده 10 اعمال بشه که هنوز به جایی نرسیده ، اضافه کار و حق عایله مندی و اینا رو هم بعدا اضاف کنین ... باز هم می گم حدود هس که عرض می کنم ) امسال یه مقدار ( افزایش حقوق سالانه ) اضافه شد که 10 درصد بود ولی جالبه بدونین که برای دوست خودم این افزایش حقوق 15000 تومان بوده .... البته اینم بگم که با گرفتن ریتینگ ( مسیولیت بیشتر!) مقداری به حقوق اضافه می شه . ریتینگ جنرال اضافه نمیشه ، ریتینگ برج 94000 تومان وبا گرفتن تقرب ( شامل جنرال ، برج و تقرب) کلا حدود 145000 اضافه میشه رادار هم که همه جا ندارن!!شما اگه دنبال درامد هستی به هیچ وجه مراقبت رو منبع درامد بلا به حساب نیار ، ولی اگه دنبال لذت کاری و فرار از یکنواختی کارهای معمول هسی ومی تونی قبول مسولیت کنی، مراقبت پرواز می تونه به خواسته هات برسونت .باز هم تاکید می کنم این اعداد و ارقام واسه حکم های جدید واسه پرسنل جدید هس و با توجه به هر شهر می تونه فرق کنه . وگر نه کسایی هم هسن که توی یه دوره خاص ارشدیت گرفتن و یا استخدام رسمی بودن و الان حقوقشون از این حرفایی که من زدم خارج هس .
    GTA
    ATC Of ZDN
    &
    SYZ
    #11 ارسال شده در تاريخ September 23rd, 2011 در ساعت 18:09:30

2. The Following 7 Users Say Thank You to pejmanmhatc For This Useful Post:

airbus f21 (September 23rd, 2011), b.sky (September 24th, 2011), Esmaiel_F4 (August 13th, 2013), IR Blue SKY (September 23rd, 2011), Mohammadme (September 23rd, 2011), pakradm (March 25th, 2015), SKY MAN (September 23rd, 2011)

3. b.sky ?????? ??
    b.sky
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2011
    shiraz
    13
    تعداد تشکر : 6

ممنون از راهنماییتون
    #12 ارسال شده در تاريخ September 24th, 2011 در ساعت 14:13:07

4. The Following User Says Thank You to b.sky For This Useful Post:

pejmanmhatc (September 24th, 2011)

5. mohammad.shabaniyan ?????? ??
    mohammad.shabaniyan
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    August 2013
    abhar
    1
    تعداد تشکر : 0

سلامو عرض خسته نباشید به همه...من باید تا چند ساعت دیگه تعیین رشته کنم و رشته مراقبت پرواز تهرانو بزنم فقط میترسم که ازمون و شرایط های دشوار داشته باشه میشه بگین ایا ازمو میگیرن یا نه اگه میگیرن چه نوع ازموهایی اخه تو دفترچه نوشته بودش که متمرکز لطفا سریع چند ساعت تا تعیین سرنوشتم مونده...
    #13 ارسال شده در تاريخ August 13th, 2013 در ساعت 15:34:35

6. airbus f21 ?????? ??
    airbus f21
    هوانورد ارشد -سرهنگ دوم
    December 2008
    Iran-OIMY
    800
    تعداد تشکر : 935

??? ??? ????? ???? ???? mohammad.shabaniyan ????? ??? ??
    سلامو عرض خسته نباشید به همه...من باید تا چند ساعت دیگه تعیین رشته کنم و رشته مراقبت پرواز تهرانو بزنم فقط میترسم که ازمون و شرایط های دشوار داشته باشه میشه بگین ایا ازمو میگیرن یا نه اگه میگیرن چه نوع ازموهایی اخه تو دفترچه نوشته بودش که متمرکز لطفا سریع چند ساعت تا تعیین سرنوشتم مونده...
    سلام دوست عزیز
    من سال 90 توی مصاحبش شرکت کردم
    برای من سخت نبود و قبول هم شدم منتهی رشته ای که تو متمرکز قبول شدم رو ترجیح دادم
    سوالی داشتی پیام خصوصی بفرست تا جایی که بتونم راهنمایی میکنمت

همین جا یادی کنم از پژمان عزیز
    روحش شاد
    خیلی راهنمائیم کرد

همه می پرسند چه کار کنیم؟ من میگویم: بگویید چه کار نکنیم؟ و پاسخ اینست: گناه نکنید. شاه کلید اصلی رابطه با خدا « گناه نکردن » است.

#14 ارسال شده در تاريخ August 14th, 2013 در ساعت 21:38:55

7. fateme 74 ?????? ??
    fateme 74
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    July 2014
    البرز
    1
    تعداد تشکر : 0

سلام من امسال کنکور دادم میخوام مراقبت پرواز بخونم میشه درباره این رشته به من اطلاعاتی بدید
    #15 ارسال شده در تاريخ July 15th, 2014 در ساعت 14:58:29

8. paeeizan ?????? ??
    paeeizan
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2010
    DEZ/AWZ
    10
    تعداد تشکر : 11

??? ??? ????? ???? ???? b.sky ????? ??? ??
    سلام حقوق مراقبین پرواز در ایران چقدر است؟
    5 میلیون در ماه .
    #16 ارسال شده در تاريخ March 24th, 2015 در ساعت 14:42:07

???? 2 ?? 2 ???????? 12

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0