برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 3 ?? 3 ???????? 123
????? ?????: ?? 21 ?? 30 ?? 30
dqw
  1. امین تپتاز ?????? ??
    امین تپتاز
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2012
    شیراز
    15
    تعداد تشکر : 13

??? ??? پاسخ: شرایط پزشکی برای cpl و ir

سلام راستش من میخوام خلبانی رو یاد بگیرم و وارد یکی از شرکتهای هوابیماییبشم.شرایطم اینطوریاست: سنم میشه گفت 19...دیبلم ریاضی فیزیک دارم یکم معدل کتبیم بایینه...الآن هم دانشجوی مهندسی ابتیک و لیزر هستم.بدرم کارمند.نمره چشمم 10/10هست و مشکلی ندارم دندان هام کاملا سالمه. از لحاظ جسمی کاملا سالمم.میخواستم حالا منو یه نفر راهنمایی کنه. من اصلا اطلاعاتی در مورد امتحان.مدت کلاس ها وهمچنین هزینه کلاس ها هیچ اطلاعاتی ندارم. مثلا من میخوام بدونم هزینه ی کلاس ppl در کل چقدر در میاد. چطور میتونم برم مرکز علوم و فنون شیراز ثبت نام کنم؟ زبان انگلیس من باید در چه سطحی باشه تا قبول بشم؟ ممنون میشم جوابمو بدین...

یه سوال دیگه هم داشتم و این بود که اگر کسی لینک مربوط به امتحانات ورودی به مرکز رو داره برام قرار بده چون من با امتحانات ورودی آشنا نیستم و اصلا نمیدونم چه سوالاتی میاد منظورم اینه که انگلیسی هست؟ ریاضی هست؟ فیزیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون...
    ?????? ???? امین تپتاز : April 30th, 2012 ?? ???? 11:47:38
    پرواز
    #21 ارسال شده در تاريخ April 30th, 2012 در ساعت 11:46:16

2. The Following User Says Thank You to امین تپتاز For This Useful Post:

nikfly (October 19th, 2012)

3. AIR BUS ?????? ??
    AIR BUS

هوانورد فعال-سرهنگ دوم
    December 2011
    تهران
    1,209
    تعداد تشکر : 4,847

عزیز موارد آزمون ورودی تا اونجایی که من خبر دارم موارد زبان انگلیسی،هوش،اطلاعات عمومی پرواز هستش و به دروس دبیرستان کاری نداره.زبان انگلیسی شما باید خیلی قوی باشه و نکته دیگه اینکه باید تسلط کامل بر خودتون و افکارتون داشته باشید(در تمامی مدت محصلی و کار)چون فوق العاده به تسلط و استرس نگرفتن حساس هستد و باز تا اونجایی که من خبر دارم کل مبلغ آموزشش70 میلیون هستش که ظاهرا اگر خارج از کشور درسش رو بخونید مقداری این مبلغ پایین تر هستش.باز دوستان دیگه هم کمک کنند
    ?????? ???? AIR BUS : April 30th, 2012 ?? ???? 17:38:02

Mahan Air
    #22 ارسال شده در تاريخ April 30th, 2012 در ساعت 17:36:53

4. The Following User Says Thank You to AIR BUS For This Useful Post:

امین تپتاز (May 3rd, 2012)

5. delta ?????? ??
    delta
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    August 2011
    tehraN
    157
    تعداد تشکر : 206
    ارسال هاي وبلاگ : 3

و اما داستان مدیکال ::::یه زمانی تو فلکه دم صادقیه بود بعد ها رفت روبه رو سازمان هواپیمایی تو خود مهر اباد بعدش رفت بیمارستان پیامبران الان هم 5- 6بیمارستان معرفی میکنن که میرید اونجا تست هارو انجام میدید و خودتون میرید پیش هر دکتری که بخواهید (هواپیمایی قبولش داشته باشه ) تقریبا 20 تا دکتر میشه لیستشون برای پزشک های معتمد هواپیمایی هم یه سرچ کنید بد نیست والا الان ادرس دقیق دکتر قادری یادم نست فقط میدونم الان تو سهروردی شمالی و خیابان پالیزی هستند (که الان بش میگن شهید قندی ) برای گوش هم برید یه تست ادیومتری بدید برید پیش یه دکتر معتمد
    **خلبان ها به خدا نزدیک ترند**
    #23 ارسال شده در تاريخ April 30th, 2012 در ساعت 20:09:43

6. The Following User Says Thank You to delta For This Useful Post:

امین تپتاز (May 3rd, 2012)

7. Captain Mostafavi ?????? ??
    Captain Mostafavi
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Iran Blue Sky
    965
    تعداد تشکر : 3,212
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? امین تپتاز ????? ??? ??
    سلام راستش من میخوام خلبانی رو یاد بگیرم و وارد یکی از شرکتهای هوابیماییبشم.شرایطم اینطوریاست: سنم میشه گفت 19...دیبلم ریاضی فیزیک دارم یکم معدل کتبیم بایینه...الآن هم دانشجوی مهندسی ابتیک و لیزر هستم.بدرم کارمند.نمره چشمم 10/10هست و مشکلی ندارم دندان هام کاملا سالمه. از لحاظ جسمی کاملا سالمم.میخواستم حالا منو یه نفر راهنمایی کنه. من اصلا اطلاعاتی در مورد امتحان.مدت کلاس ها وهمچنین هزینه کلاس ها هیچ اطلاعاتی ندارم. مثلا من میخوام بدونم هزینه ی کلاس ppl در کل چقدر در میاد. چطور میتونم برم مرکز علوم و فنون شیراز ثبت نام کنم؟ زبان انگلیس من باید در چه سطحی باشه تا قبول بشم؟ ممنون میشم جوابمو بدین...

یه سوال دیگه هم داشتم و این بود که اگر کسی لینک مربوط به امتحانات ورودی به مرکز رو داره برام قرار بده چون من با امتحانات ورودی آشنا نیستم و اصلا نمیدونم چه سوالاتی میاد منظورم اینه که انگلیسی هست؟ ریاضی هست؟ فیزیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون...
    با سلام خدمت شما کاربر محترم
    هزینه آموزش تا گرفتن مدرک IR،چیزی حدود 45 میلیون میشه،حالا چرا دوستان گفتن 70 میلیون،بنده اطلاع ندارم
    ابن نرخو بنده دو هفته پیش گرفتم و به مرکز آموزش بوتیا ماهان زنگ زدمو هزینه آموزشو پرسیدم،منشیشم صافو پوس کنده گفت 45 تومن.
    در مورد زبان انگلیسی هم زیاد نگران نباشین چون آزمون ورودی که از شما میگیرن در سطح زبان پیش دانشگاهی هستش و اگه به زبان انگلیسی در حد کنکور مسلط باشین،مطمئنا جزء بالاترین نمرات خواهی بود که منبع سؤالات رو هم مرکز آموزش هما و هم بوتیا ماهان به من گفتن و شکی درش وجود نداره و گفتن که اگه زبان پیشو مسلط باشی،کاملا به سؤالات جواب میدی.
    در مورد معدل کتبیتونم خدمتتون عرض شود که معدل کتبی زیاد اهمیت نداره و فقط باید بالای 12 باشه و اگه پایین 12 باشه،ثبت نامت نمیکنن مگر اینکه در جایی آشنا داشته باشیو این بندو ماس مالی کنی.
    آزمون ورودی فقط زبان انگلیسی که حدودا 50 سؤال میدن و منبعش فقط زبان پیشه،سؤالات هوش معمولا تعدادش 15 تاست و منبعش کتاب تست هوش موجود در کتاب فروشی هاست،سؤالاتیم که مربوط به اطلاعات عمومی هوا فضا هستش،تعدادشون حدود 10 تاست و در آزمون ورودی فقط این موارد میاد و خبر دیگه ای نیست و نیازی به دروس دبیرستان نداری.
    رشته تحصیلی دبیرستان و دانشگاهم هیچ اهمیتی نداره و فقط چیزی که مهمه معدل کتبی سوم دبیرستانه که باید بالای 12 باشه.
    مؤفق باشی
    ?????? ???? Captain Mostafavi : April 30th, 2012 ?? ???? 20:50:30

#24 ارسال شده در تاريخ April 30th, 2012 در ساعت 20:48:13

8. The Following 4 Users Say Thank You to Captain Mostafavi For This Useful Post:

AIR BUS (April 30th, 2012), Ali Pilot (April 30th, 2012), Amiralikarimi (April 30th, 2012), امین تپتاز (May 3rd, 2012)

9. امین تپتاز ?????? ??
    امین تپتاز
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2012
    شیراز
    15

ممنونم.../معدل سوم دبیرستانمو نگاه کردم 17.70بود... پیش دانشگاهیمم 18.35 بود.
    پرواز
    #25 ارسال شده در تاريخ May 3rd, 2012 در ساعت 19:48:38

10. jb1989 ?????? ??
    jb1989
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    May 2011
    تهران
    290
    تعداد تشکر : 90

معدل کتبی با معدل کل اشتباه نشه؟؟
    #26 ارسال شده در تاريخ May 3rd, 2012 در ساعت 20:09:15

11. The Following User Says Thank You to jb1989 For This Useful Post:

امین تپتاز (May 4th, 2012)

12. Captain Mostafavi ?????? ??
    Captain Mostafavi
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Iran Blue Sky
    965

??? ??? ????? ???? ???? jb1989 ????? ??? ??
    معدل کتبی با معدل کل اشتباه نشه؟؟
    حالا اگه 17.70 هم معدل کلش حساب کنیم،فک نکنم کسی با این معدل کل،معدل کتبی زیر 12 داشته باشه!!

#27 ارسال شده در تاريخ May 3rd, 2012 در ساعت 20:46:28

13. The Following User Says Thank You to Captain Mostafavi For This Useful Post:

14. Captain Mostafavi ?????? ??
    Captain Mostafavi
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Iran Blue Sky
    965

ممنونم.../معدل سوم دبیرستانمو نگاه کردم 17.70بود... پیش دانشگاهیمم 18.35 بود.
    با سلام،دوست عزیز،معدل پیش دانشگاهی و معدل کل سوم دبیرستان در ثبت نام خلبانی هیچ ارزشی نداره،مهم فقط معدل کتبی سوم دبیرستانه که باید بالای 12 باشه.

#28 ارسال شده در تاريخ May 3rd, 2012 در ساعت 20:51:22

15. The Following 2 Users Say Thank You to Captain Mostafavi For This Useful Post:

امین تپتاز (May 4th, 2012), IR Blue SKY (May 4th, 2012)

16. امین تپتاز ?????? ??
    امین تپتاز
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2012
    شیراز
    15

معدل اول و دوم و سوم رو داده بعد توی یه مستطیل نوشته معدل کتبی نهایی 17.70
    همون معدل کتبی رو گفتم... 17.70
    از یکی شنیده بودم میگفت میشه معدل پیش دانشگاهی رو هم جای معدل سوم قرار داد.
    بازم از دوستان ممنونم.
    ?????? ???? امین تپتاز : May 4th, 2012 ?? ???? 11:44:51
    پرواز
    #29 ارسال شده در تاريخ May 4th, 2012 در ساعت 11:34:58

17. Captain Mostafavi ?????? ??
    Captain Mostafavi
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Iran Blue Sky
    965

معدل اول و دوم و سوم رو داده بعد توی یه مستطیل نوشته معدل کتبی نهایی 17.70
    همون معدل کتبی رو گفتم... 17.70
    از یکی شنیده بودم میگفت میشه معدل پیش دانشگاهی رو هم جای معدل سوم قرار داد.
    بازم از دوستان ممنونم.
    دوست عزیز اصلا امکان نداره که شما معدل پیش دانشگاهیتو جای معدل کتبی سوم دبیرستانت بدی،معدل کتبی،معدل سه سال دبیرستان که نیست عزیزم،معدل کتبی یعنی جمع نمرات امتحانی خرداد ماه سال سوم دبیرستان،تقسیم بر تعدادشون،در این معدل حتی نمرات مستمر دروس نهایی و نمرات پایانی و مستمر دروسی مثه علوم کامپیوتر و تاریخ و ورزش هم مؤثر نیستن،فقط نمره ای رو که شما در اوراق امتحانی کشوری گرفتینو جمع میکننو تقسیم بر تعدادشون میکنن که میشه معدل کتبی و این معدل در ثبت نام خلبانی باید بالای 12 باشه و هیچ ربطی به سال دوم و سوم دبیرستانو پیش دانشگاهی نداره.

?????? ???? Captain Mostafavi : May 4th, 2012 ?? ???? 14:06:59

#30 ارسال شده در تاريخ May 4th, 2012 در ساعت 12:22:12

18. The Following User Says Thank You to Captain Mostafavi For This Useful Post:

???? 3 ?? 3 ???????? 123

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0