برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 3 ?? 3 ???????? 123
????? ?????: ?? 21 ?? 24 ?? 24
dqw
  1. felipe ?????? ??
    felipe
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    June 2012
    تهران
    220
    تعداد تشکر : 508
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? پاسخ: 2 زائر ایرانی در فرودگاه جده جان خود را از دست دادند+تصویر محل حادثه

صحبتهای همه دوستان رو خوندم دوست داشتم اظهار نظر کنم، به نظرم خوب نیست در اوج احساسات حرف بزنیم، که یکی از خصوصیات بد ما ایرانی ها که ضرر بسیار زیادی به ما وارد کرده، عدم تصمیم گیری در موقعیتهای حساس از روی منطق هست، در لحظاتی فردی رو تاعرش بالا می بریم اما وای از اون روزی که بخوایم محکم بکوبیم به فرش! توهین کردن به دیگران که اتفاقا هموطنمون هستن و توی آبهای میهنی خودمون زندگی می کنن قابل قبول نیست، حال چطور می خوایم که دولتهای عربی به ما ضربه نزنند وقتی هموطن خودمون از یک قومیت دیگه تو کشورمون غریبه حساب می شه! یادمون باشه برعکس خیلی جاهای دیگه تو کشورمون اینجا یک محیط آزاد برای اظهار نظر کلیه پارسی زبانان از کلیه دنیا هست.
    خوب به جای عصبی شدن از دست همدیگه و بیان افکار احساسی به جای افکار منطقی، بیاید با آرامش درباره این موضوع فکر کنیم و بحث کنیم
    توجه به این نکته که دولتهای کشورهای عربی حاشیه خلیج پارس به دلایلی که به نظرم خیلی پیچیده هست از سرزمین ایران متنفر هستن(که جای بحثش شاید اینجا نباشه- و این نظر شخصی من و شاید خیلی از شما دوستان باشه) باید دید ریشه این مشکل از کجا شروع شده، خوب حالا می خواد زیر سر هر کشوری باشه که این دولتها رو شارژ می کنه یا هر چیز دیگه ای، نگاهی به روند پیشرفت این کشورها در سالها اخیر فقط برای من یک چیز رو تداعی می کنه --- استفاده از عقل و تدبیر و مدیریت درست در تمامی زمینه ها---
    چیزی که گم شده در پازل کلیه معادلات پیچیده کشور ما هستش.

از خودم می گم و جمع نمی بندم شاید شما دوستانم اینطور نباشین ولی تا الان برای بالا بردن قدرت کشورم توی منطقه چه کار مهمی انجام دادم، خوب این از من که یک شهروند عادی هستم شروع می شه و به سطوح بالای کشور هم می رسه، روند فعلی روابط بین الملل ما مخصوصا با کشورهای عرب منطقه بسیار اشتباه بوده و هست فقط نشستن یک گوشه و گفتن وای بر من با این فرهنگ غنی و بالیدن به گذشته بسیار اتفاق افتاده ولی این گذشته تا الان چطور تو زندگی روزمره من اثر گذاشته و چرا نتونستم در بالا بردن سطح فرهنگ و سواد جامعه پیچیده ایرانی قدم بردارم، پس خود ما مشکل داریم، هنوز نتونستیم مشکلمون با زمان رو حل کنیم، چطور می خوایم تو جامعه جهانی که همه کشورها می خوان پیشرفت کنند، قدم برداریم با این طرز فکر نمی دونم؟

اما بریم سراغ این ماجرا،
    من خودم عزیزترین شخص زندگیم رو در سفر از دست دادم، پس شاید خیلی از شما ندونید که خانواده این عزیزان چی می کشن، باهاشون به شدت همدردی می کنم و امیدوارم صبور باشن و دیگه غم عزیز نبینند.
    در مورد این حادثه دو بحث وجود داره، خیلی ساده هم هست، یا واقعا یک حادثه هست، که قطعا باید با مقصرش برخورد بشه و مقامات مسول کشور ما هم پیگیری کنند و نتیجه اقداماتشون رو به اطلاع عموم برسونند و اگه دولت اون کشور کاری انجام نداد از سازمانهای بین المللی کمک بگیریم.
    یا قصدی در کار بوده که انصافا اثباتش خیلی پیچیده هست و در دو حالت باز به حرف من می رسیم که اگر ما قدمهامون رو در روابط با این کشورها کمی سنجیده تر برداشته بودیم و الان قدرت بازی داشتیم ما هم حرفی برای گفتن داشیتم
    حالا باید صبور بود و دید باز هم ما سکوت می کنیم و قضیه رو به مرور زمان می سپاریم و یا می تونیم اعمال قدرت کنیم؟
    #21 ارسال شده در تاريخ April 7th, 2013 در ساعت 00:21:01

2. The Following 3 Users Say Thank You to felipe For This Useful Post:

EP-IBZ (April 7th, 2013), Esmaiel_F4 (April 8th, 2013), mohamadbaha (April 7th, 2013)

3. mohamadbaha ?????? ??
    mohamadbaha
    هوانورد فعال-سرگرد
    May 2012
    تهران & ایلام
    697
    تعداد تشکر : 5,970

??? ??? پاسخ: 2 زائر ایرانی در فرودگاه جده جان خود را از دست دادند+تصویر محل حادثه

من فقط یه صحبت میکنم بعد اصلا تاپیک رو قفل کنید...
    خوب بسیار خوب... این ماجرا یک اتفاق ناگوار بود ... نباید حرف بد بزنیم اما مگه قانون برای همه نیست پس چرا برای بعضی ها تبصره قاعل میشید...
    جناب اقای محترم SKY MAN مدیریت سایت چرا به این پست پایینی EP-IBZ هیچ گونه واکنشی نشون نمیدید....

تعجب می کنم چطور بعضی با سفاهت و از روی نادانی میان و بدون هیچ اطلاعاتی از قضیه اعلام نظر که هیچ توهین و تصمیم گیری میکنن و....!
    بنده هر چی میخواستم حرف نزنم والله ظاقت نیاوردم از صبح با خودم کلنجار میرم اما دیگه اعصابم خورد شد....من تا حالا به هیچکی کمتر از داداش نگفتم یعنی برای همه احرام قاعل بوده و هستم اما نمیدونم برای ایشون کلمه اقا روی شونشون سنگینی میکنه....یا ادب رو توی خونه جا گذاشتن...

دوستان اگه خیلی به روابط دیپلماتیک و مسائل سیاسی اهمیت میدن لطف بفرماین و وقایع از دیوار سفارت بالا رفتن و تعدی به سفارت یک کشور رو به خاطر بیارن!
    اولا شما زبانتون بر مغزتون غلبه کرده...اون کسایی که از دیوار بالا میرفتن پی اسلام و دینشون رفتند برای ایران الان میجنگیدند حالا شما اینو بی فرهنگی حساب میکنی بکن...نژاد پرستانه میدونی بدون...
    در ضمن من دلیلی نمیبینم یه ایرانی مسلمان اینقدر از دیگران در برابر کشورش دفاع کنه...
    حالا هم شب و روز همگی خوش...!

#22 ارسال شده در تاريخ April 7th, 2013 در ساعت 01:08:11

4. The Following 3 Users Say Thank You to mohamadbaha For This Useful Post:

Esmaiel_F4 (April 8th, 2013), M.R.H (April 7th, 2013), SKY ANGEL (April 7th, 2013)

5. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

توی پست اولم از دوستان خواستم ابتدا اطلاعات کامل در مورد این موضوع به دست بیارن بعد تشریف بیارن فحاشی! در این تاپیک توسط مدیران دوبار تذکر داده شد که از بحث های قومیتی خودداری کنید و این دقیقاً همون چیزی هست که من از اول گفتم!مسائل و حوداث رو نباید به مسائل قومی و سیاسی ربط داد هنوز چیزی معلوم نیست و ما داریم به "اونها"فحش میدیم.همین یعنی دادن بهانه دستشون برای تلافی!برای همین حرفم رو زدم و دیگه کنار کشیدم و به،به رخ کشیدن کم خردی و سطح دانش پایین و توهین های تعدادی از کاربران عمدتاً کم سن و سال به من اهمیتی ندادم چون با دهان سگ آب دریا نجس نمیشه!اما یکی از دوستان محبت فرمودند و بحث وطن فروشی رو پیش کشیدن واسه همینه که دیگه نتونستم ساکت باشم.من هرچیزی رو تحمل میکنم بجز انگ وطن فروشی!!!

فکر میکنید من کشته مرده ی اعراب هستم؟من یک ایرانی هستم که از قضا زبان عربی هم بلدم و به ایرانی بودن خودم هم افتخار میکنم.تمام دوستان از جمله چند تن از مدیران که در شبکه های اجتماعی با من در ارتباط هستن میدونن که چه علاقه ای به این کیان دارم و هر وقت کسی علیه این نظام یا کشور فعالیت بکنه خود من اول از همه ریپورتش میکنم!به نظر شما من واقعه کشتار حجاج رو یادم رفته؟به نظر شما من بیام از کسی دفاع کنم که پادشاهش (خائن الحرمین الشریفین)صبح میره مکه زیارت بعد ازظهر میره با جروج بوش مشروب میخوره؟به نظر شما من از اماراتی دفاع میکنم که با گستاخی داره به خلیج پارس دست اندازی میکنه؟به نظر شما من میام و توجیه میکنم کشته شدن دو تبعه ی ایرانی در عربستان رو؟؟؟اون دو زن میتوستن مادر من باشن...مادر شما باشن...باز هم باید توجیه می کردم؟من دارم میگم مگه تو علم غیب داری که از 1000کیلومتر اونطرف تر از محل سانحه داری واسه خودت اظهار فظولات میکنی؟از کجا میدونی دقیقاً چه اتفاقی افتاده که داری تجزیه تحلیل میکنی؟خوبه خود طرف ایرانی که معمولا در این موارد کوتاه نمیاد پذیرفته نقص فنی بوده.بحث قومیت در اینجا اصلاً مطرح نیست اگر این اتفاق در لندن می افتاد باز هم همینو میگفتم اگر در پوکت این اتفاق می افتاد باز هم همین موضع رو میگرفتم.پس خواهشاً صفت وطن فروش رو علکی رو بدون دلیل به کسی نچسبویند.دارید دم از کوروش می زنید اما خود شما ادبیات از ادبیات افرادی است که چند سال پیش گلنگ برداشتن که برن تخت جمشید رو نابود کنن چون نماد طاغوته به زعمشون!دارید به کوروش اقتدا می کنید اما نژاد پرستی که منفورترین چیز نزد ایرانیان باستان هست در افکارتون موج می زنه!

من فقط یه صحبت میکنم بعد اصلا تاپیک رو قفل کنید...
    خوب بسیار خوب... این ماجرا یک اتفاق ناگوار بود ... نباید حرف بد بزنیم اما مگه قانون برای همه نیست پس چرا برای بعضی ها تبصره قاعل میشید...
    جناب اقای محترم SKY MAN مدیریت سایت چرا به این پست پایینی EP-IBZ هیچ گونه واکنشی نشون نمیدید....

تعجب می کنم چطور بعضی با سفاهت و از روی نادانی میان و بدون هیچ اطلاعاتی از قضیه اعلام نظر که هیچ توهین و تصمیم گیری میکنن و....!

بنده هر چی میخواستم حرف نزنم والله ظاقت نیاوردم از صبح با خودم کلنجار میرم اما دیگه اعصابم خورد شد....من تا حالا به هیچکی کمتر از داداش نگفتم یعنی برای همه احرام قاعل بوده و هستم اما نمیدونم برای ایشون کلمه اقا روی شونشون سنگینی میکنه....یا ادب رو توی خونه جا گذاشتن...

دوست عزیز...نادان فردیست که اول حرف میزنه بعد فکر میکنه.اون دوستانی که بلافاصله بعد از ارسال خبر اومدن پست گذاشتن و فحش دادن آیا منتظر نشدن که مقامات مسئول دو طرف چی می گن؟آیا عمدی بودن سانحه تایید شده؟اگر هنوز تایید نشده چرا میان و تصمیم گیری میکنن؟فرضیه سازی کردن؟این چه فرضیه سازی هست که با توهین همراه هست.مشخصاً تمام اعراب از جمله اعراب ایران رو مورد توهین قرار دادید اما انتظار دارید بیایم و به شما مدال بدیم؟

دوستان اگه خیلی به روابط دیپلماتیک و مسائل سیاسی اهمیت میدن لطف بفرماین و وقایع از دیوار سفارت بالا رفتن و تعدی به سفارت یک کشور رو به خاطر بیارن!

اولا شما زبانتون بر مغزتون غلبه کرده...اون کسایی که از دیوار بالا میرفتن پی اسلام و دینشون رفتند برای ایران الان میجنگیدند حالا شما اینو بی فرهنگی حساب میکنی بکن...نژاد پرستانه میدونی بدون...
    در ضمن من دلیلی نمیبینم یه ایرانی مسلمان اینقدر از دیگران در برابر کشورش دفاع کنه...
    حالا هم شب و روز همگی خوش...!

دقیقاً مصداق بی فرهنگیه...قصد ندارم به مسائل سیاسی بپردازم چون به شدت از اونها بیزار هستم اما پس تلکیف معاهدات بین المللی چی میشه؟اگر واقعاً این کار اون افراد(که منعکس کننده نظر مردم نیست)از نظر عرف دیپلماتیک و عرف دینی صحیح بود مقام معظم رهبری لقب خودسر بهشون نمیداد...اگر حرکتشون صحیح بود وزیر امورخارجه ی کشورمون نمیگفت شوکه شدم وقتی خبر رو شندیم....ما ایرانیها معتقیدم که مهمون حبیب خداست!!!!

لطفاً هر مسئله ای رو بدون در دست داشتن اطلاعات کافی تجزیه تحلیل نکنید.به قومیت توهین نکنید و این رو بدونید همیشه افرادی توهین می کنن که احساس می کنن از طرف مقابل کمتر هستن.این بحث رو ببندید و سعی کنید با ایجاد اتحاد بین قومیتهای ایرانی موجبات تعالی و رشد کشور رو فراهم کنید.

خلاص...!
    ?????? ???? EP-IBZ : April 7th, 2013 ?? ???? 01:24:11
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #23 ارسال شده در تاريخ April 7th, 2013 در ساعت 01:17:19

6. The Following 8 Users Say Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

dorchin (April 7th, 2013), Esmaiel_F4 (April 8th, 2013), felipe (April 7th, 2013), IR Blue SKY (April 8th, 2013), M.R.H (April 7th, 2013), parsboy (April 7th, 2013), saman9086 (April 7th, 2013), sfaiazy (April 7th, 2013)

7. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

تاپيك بسته و براي كاربران خاطي تصميم گيري و نتيجه اعلام خواهد گرديد.
    #24 ارسال شده در تاريخ April 7th, 2013 در ساعت 01:29:39

8. The Following 14 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

Ali Pilot (April 7th, 2013), Captain Mostafavi (April 7th, 2013), dorchin (April 7th, 2013), Dream Bird (April 7th, 2013), EP-IBZ (April 7th, 2013), Esmaiel_F4 (April 8th, 2013), felipe (April 7th, 2013), Mehdi.M (February 22nd, 2014), nasir (April 7th, 2013), Nima Amini (April 7th, 2013), pakradm (April 7th, 2013), saman9086 (April 7th, 2013), sfaiazy (April 7th, 2013), SKY ANGEL (April 7th, 2013)

???? 3 ?? 3 ???????? 123

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0