برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 6 ?? 6 ???????? 123456
????? ?????: ?? 51 ?? 60 ?? 60
dqw
  1. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525
    تعداد تشکر : 398

??? ??? پاسخ: نمایشگاه هوایی دزفول سال 1393

??? ??? ????? ???? ???? EP-IBZ ????? ??? ??
    یه قضیه رو خواهش می کنم اینقدر بزرگ نکنید...کمی فشار بیارید به چشم ها و ببینید که یک اسم (و نه کلمه یا فعل)رو به گویش محل درون کوتیش مارک گذاشتم تا معلوم بشه لفظ محلی هست و بار بعد لفظ عام رو بدون علامت گذاری نوشتم.لزومی نداره شما قوانین رو یاد من بدید.

خوب پس منم از فردا از گویش محلی خودمان مطلب میزارم چون اگر یه مدیر بزاره از کاربر ها چه انتظاری دارین!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینج قانون است که از زبان فارسی زبان رسمی کشورمان فقط مطلب بزاریم!!!!!!!!!اینم مدرک::::::::::لطفا قانون را رعایت فرمایید
    ::::قانون شماره 2) زبان رسمي سايت

زبان رسمی اين انجمن فارسی است . مطالب خود را حتما با اين زبان بنويسيد.
    ?????? ???? pilotmilad : March 29th, 2014 ?? ???? 23:13:12
    #51 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:11:25

2. The Following User Says Thank You to pilotmilad For This Useful Post:

عابدین (March 30th, 2014)

3. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

آقای محترم (!)

یک لفظه...یک اسمه...!اسم یک محله...!طومار عرض و طویل به زبان عبری یا اسپانیایی ننوشتم!مطمئن باشید قوانین رو بیشتر از شما می فهمم.اگر باز هم نفهمیدی بگو تا از یه جور دیگه منظورمو برسونم.
    ?????? ???? EP-IBZ : March 29th, 2014 ?? ???? 23:21:19
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #52 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:17:47

4. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525

آقای محترم (!)

یک لفظه...یک اسمه...!اسم یک محله...!طومار عرض و طویل به زبان عبری یا اسپانیایی ننوشتم!مطمئن باشید قوانین رو بیشتر از شما می فهمم.اگر باز هم نفهمیدی بگو تا یه جور دیگه بفهمونمت
    دوست عزیز اگر به قوانین بیشتر توجه کنین میبینید که نوشته(زبان رسمی اين انجمن فارسی است . مطالب خود را حتما با اين زبان بنويسيد.)نه زبان فارسی گویش محلی زبان رسمی کشور که حتی رهبرمان نیز به ان زبان حرف میزنند تا حالا دیدی رهبر کبیر اسلام باید در سخنرانی هایشان با زبان محلی شهر خودشان حرف بزنند؟؟؟ اگردیدید بگین!!!!!!///نه بگین
    #53 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:21:22

5. The Following User Says Thank You to pilotmilad For This Useful Post:

6. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316

اقا قبول...!شما راست میگی...!اصلاً حق کاملاً با شماست...بیخیال...300 کیلومتر تو راهم از ساعت 6 صبح تا 10 شب سرپا بودم که برای یکی مثل شما گزارش تهیه کنم برای همین اصلاً حوصله ی جر و بحث ندارم...!
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky

#54 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:22:44

7. The Following User Says Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

pilotmilad (March 29th, 2014)

8. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525

اقا قبول...!شما راست میگی...!اصلاً حق کاملاً با شماست...بیخیال...300 کیلومتر تو راهم از ساعت 6 صبح تا 10 شب سرپا بودم که برای یکی مثل شما گزارش تهیه کنم برای همین اصلاً حوصله ی جر و بحث ندارم...!
    خوب این معلومه که من راست میگم!شما مدیر انجمن هستید باید رعایت کنید؟؟
    #55 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:25:55

9. The Following User Says Thank You to pilotmilad For This Useful Post:

10. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525

آقای محترم (!)

یک لفظه...یک اسمه...!اسم یک محله...!طومار عرض و طویل به زبان عبری یا اسپانیایی ننوشتم!مطمئن باشید قوانین رو بیشتر از شما می فهمم.اگر باز هم نفهمیدی بگو تا از یه جور دیگه منظورمو برسونم.
    اینم حرف شماست که به یک کاربر میگین (اگربازهم نفهمیدین یه جور دیگر بفهمونمتان!)که الان ویرایشش کردین ونوشتین که چجور منظورم رابرسانم..قضاوت باشما آیا من با این لحن توهین آمیز که من را پیش همه خرد کردین با شما حرف زدم؟؟!!اگر اینطور حرف میزدم منو اخراج میکردین حالا شما آقا طارق
    #56 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:30:25

11. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316

دقیقاً چون انتظار این برداشت رو داشتم اصلاحش کردم بعد دیدم نقل قول شده برش گردوندم...من اینجا قانونا نمیتونم کسی رو تهدید بکنم.بلکه منظورم این بود که از راه و روش دستور زبان به شما اثبات کنم نوشتن یک اسم که هیچ ارتباطی با هوانوردی نداره برای تغییر حس و حال پست هیچ اشکالی نداره.

#57 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:33:06

12. The Following User Says Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

pilotmilad (March 29th, 2014)

13. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525

دقیقاً چون انتظار این برداشت رو داشتم اصلاحش کردم بعد دیدم نقل قول شده برش گردوندم...من اینجا قانونا نمیتونم کسی رو تهدید بکنم.بلکه منظورم این بود که از راه و روش دستور زبان به شما اثبات کنم نوشتن یک اسم که هیچ ارتباطی با هوانوردی نداره برای تغییر حس و حال پست هیچ اشکالی نداره.
    .................................................
    ?????? ???? pilotmilad : March 30th, 2014 ?? ???? 16:42:49
    #58 ارسال شده در تاريخ March 29th, 2014 در ساعت 23:37:05

14. The Following User Says Thank You to pilotmilad For This Useful Post:

15. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316

صحنه...غروب...خارجی...ترمینال دزفول - اهواز...!
    - خب محمد جان خیلی زحمتت دادم امروز ایشالله جبران کنم.
    - قربونت برم طارق جان،وظیفه بود خیلی خوشحال شدم...!
    - عزیزمی...آقا اومدی اهواز خبر بده بریم فرودگاه...!
    - حتما حتما...سفر خوش...!
    - خداحافظ

13 ساعت قبل...!اهواز...صبح...داخلی...!من زل...!

-------------------------------------------------------------------------------------

سلام و عرض ادب خدمت همه ی کاربران عزیز ائروسنتر...!

امروز کلاً یهویی سفر دزفول اوکی شد...!قرار بود 9-10 فروردین برم در معیت دو تن از دوستان که اونا گرفتار شدن و گفتن خودت برو...!چاره ای نبود...کلی زور زدم بلکه چندتا از بچه ها بتونم بیارم با خودم که اکثرا یا پرواز بودن یا مسافرت...دیگه واقعا نمیشد از تنهایی سفر رفتن فرار کرد برای همین مثل یک مرد (!) برای چندمین بار با این پدیده ی شوم رو به رو شدم و تصمیم گرفتم تنها سفر کنم.البته تنهایی مال جاده و راه بود و دوستان در پایگاه منتظر بودن.ساعت رو روی 6 تنظیم کردم تا زنگ بزنه...!احتمال نمایش هوایی کم بود برای همین از شب قبل به iran.aseman عزیز گفته بودم که صبح زود ساعت 6:30 هوا رو چک کنه اگر اوکی بود بیام اگر قاراشمیش بود که نیام (کل حال ارشو به نمایش هواییه).صبح دقیقاً ساعت 5:59 دقیقه از خواب بیدار شدم...!البته بعد از حدوداً 4 ساعت خواب...!آماده شدم که دیدم نقش خطیر و مهم Weather Check که پارسال بر عهده ی جناب حاج آقای درچین بود رو این بار جناب iran.aseman رو بر عهده گرفتن و با دریافت پیامکی نیم خطه مشعوف و مسرور شدم که هوا خوبه...!:

سلام، تا الان هوا صاف، باد هم ملایم

Metar و TAF دزفول رو شب قبل گرفته بودم و حاکی از آب و هوای خوب بود اما اینکه Weather Check کانفرم کنه خوب بود.وسایلم که شامل دوتا دوربین کانن EOS 60D و یه کامپکت SONY 9000 و مقداری شارژ و... بود رو برداشتم و رفتم به سمت ترمینال...!اول صبح بود و من گشنه...!مغازه ی درست و حسابی هم باز نبود...!ناچارا فلافل خوردیم
    ...اول صبح...!اولین روز هفته...!صبحتو با فلافل شروع کنی والله نوبره...!اما خب نمیشه کاریش کرد.

قرار بر این بود که برم اندیمشک و از اونجا با پنج دقیقه پیاده روی به پایگاه برسم.اما چون مسافر نبود ناچاراً سوال ماشین دزفول شدم.البته تنها فرق اندیمشک و دزفول این هست که اگر برید دزفول باید 7 تومن پول تاکسی بدید...!خلاصه ما حرکت کردیم و وسطای راه ماشین خراب شد که باعث شد کل برنامه ریزی های فشردم برای رسیدن به پایگاه سر وقت بهم بریزه و ربع ساعت عقب بیفتم که البته بد نشد...!چراشو بعدا می فهمید...!

ساعت حدوداً 9 رو نشون می داد که وارد دزفول شدیم.ترمینال پیاده شدم و هماهنگی رو با iran.aseman انجام دادم و قرار شد چهارراه شریعتی زیارتشون کنیم که محقق شد و سوار شدیم و بالاتفاق رفتیم درب جبهه رسیدیم دم در من چشمامو بستم و آروم آروم باز کردم تا دیدن جمعیت بسیار زیاد و یه حساب سرانگشتی برای فهمیدن اینکه حداقل با یک ساعت تاخیر وارد نمایشگاه میشم ،باعث نشه سکته ی ناقص بزنم اما دیدم که خالیه...!کسی نیست...!یعنی چی...!ممد نکنه ارشو نیست امروز؟
    نه بابا...!ملت رفتن تو...!

خب باز خدا رو شکر...!سریع وارد شدیم و بعد از انجام مختصر چکی وارد پایگاه و سوار اتوبوس شدیم و رفتیم به سمت رمپ.تقریباً پنج دقیقه رفتیم و رسیدیم به رمپ...!امسال کسی برای سلامتی فانتوم صلوات نفرستاد و ما بی نصب موندیم...!هییییییی

اول چشممون به جمال پاک حاج آقای شینوک مزین شد...!سلامً علیکم و رحمة الله و برکاتة...!
    تصاویر هواپیمای (Boeing (Elicotteri Meridionali) CH-47C Chinook (219

در حال استارت زدن APU

نیمچه نمای کلی با آسمون زیبا

پرواز عصر بنا به دلیلی نصفش تک فروندی بود و هواپیما زیر ملخ دیده میشه

کنار شینوک اما عشق من و اسطوره ی پروازهای آموزشی من PC7 ایستاده بود.با اون ظاهر زیبا و بالهای قوس داره فانتوم مانند خودش دل هر بیننده ی "اهل دلی" رو می ربود...!

تصاویر هواپیمای Pilatus PC-7

کنار این جیگر (!) اما یه جیگر پدرسوخته نشسته بود....! Bell 214...!عشق من...!

تصاویر هلیکوپتر Bell 214

کاکپیت 214 رو برای سومین سال پیاپی زیارت کردیم

اورهد پنل جمع و جور و مورد علاقه ی من

نمای کلی ضلع شماره یک

این یک ضلع نمایشگاه بود....!ضلع بعدی ضلع اصلی بود که به ترتیب از جپ به راست هواپیماهای :
    F4
    F7
    MIG29
    SU24
    F14
    Lightning و آذرخش
    پارک بودند....!تصاویر این هواپیماها تقدیم به شما:

اینم یه شات VIP تقدیم به
    IRIAF-TFB4 نازنین

این تصاویر باشن خدمتتون...!ایرشو ها رو بعداً تقدیم خواهم کرد...دیگه ببخشید آخر شبه و نشد ادیت درست و حسابی کنیم...در حد ریسایز و آپلود بود.
    ?????? ???? EP-IBZ : March 30th, 2014 ?? ???? 02:44:15

#59 ارسال شده در تاريخ March 30th, 2014 در ساعت 02:35:49

16. The Following 10 Users Say Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

Ali Pilot (March 30th, 2014), امیر تاک (April 27th, 2014), امیررضا (March 30th, 2014), bigshow (March 30th, 2014), dorchin (March 30th, 2014), iran.aseman (March 30th, 2014), IRIAF F-14A (March 30th, 2014), IRIAF-TFB4 (March 30th, 2014), mohamadheidarikhoei (March 31st, 2014), parsmis (March 30th, 2014)

17. mohamadheidarikhoei ?????? ??
    mohamadheidarikhoei
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    January 2014
    iran
    143
    تعداد تشکر : 23

وای طارق جان این "دزفیل" گفتن" ما را برد تو حال و هوای روستا وقتی پیرمردهای روستا از خاطرات و کار کردنشون تو "دزفیل" خاطره تعریف می کردند،کلا عاشق این نگارشتم ..
    ?????? ???? mohamadheidarikhoei : March 30th, 2014 ?? ???? 21:19:17
    #60 ارسال شده در تاريخ March 30th, 2014 در ساعت 12:20:53

18. The Following 3 Users Say Thank You to mohamadheidarikhoei For This Useful Post:

امیر تاک (April 27th, 2014), EP-IBZ (March 30th, 2014), رعد75 (May 28th, 2014)

???? 6 ?? 6 ???????? 123456

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0