برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 3 ?? 3 ???????? 123
????? ?????: ?? 21 ?? 25 ?? 25
dqw
  1. farhad.molavi ?????? ??
    farhad.molavi
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    August 2011
    تهران
    29
    تعداد تشکر : 4

??? ??? پاسخ: ساخت موتور و انجين پاراموتور

آقا هزینه برای راهنمایی نمی خواد .شما فقط هزینه تجهیزات رو باید محاسبه کنی و تهیه کنی .یه چیزه کلی رو من چجوری توضیح بدم.شما بفرما تا کجا پیشرفتی.یا کجا مشکل داری من در حد توانم عرض بکنم.
    #21 ارسال شده در تاريخ May 12th, 2012 در ساعت 11:24:34

2. mojtaba_gh ?????? ??
    mojtaba_gh
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    May 2013
    bushehr
    3
    تعداد تشکر : 0

دوستانی که میخوان پاراموتور بسازن میتونن از یک انجین موتور سیکلت 200 سی سی ایرانی استفاده کنن
    #22 ارسال شده در تاريخ May 24th, 2013 در ساعت 17:53:23

3. The Following User Says Thank You to mojtaba_gh For This Useful Post:

M.R.H (August 24th, 2013)

4. mehdi5 ?????? ??
    mehdi5
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    August 2013
    تهران
    1
    تعداد تشکر : 3

دوستانی ک با انجین موتور سیکلت پارا موتور ساختن در مورد تنظیم کاربراتور و ...تو ارتفاع یه توضیح بدن
    #23 ارسال شده در تاريخ August 24th, 2013 در ساعت 17:23:12

5. hamid rad ?????? ??
    hamid rad
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    November 2014
    زنجان
    1

سلام به همه دوستان در مورد ساخت موتور : توی بازار موتور تک سیلندر کامل با دریچه گاز قابل کنترل ، ساسات ، استارتر دستی (با بند )، مخزن سوخت سر خود ، فلنچ برای بستن یا سوار کردن هر چیزی ، شافت خروجی نری و پایه خلاصه همون چیزی که شما دنبالش میگردین از 500.000 تومان به بالا هست با قدرتهای مختلف (hp) هر کسی خواست خودم براش تهیه میکنم الانم تو انبارم یه نوشو دارم . کار من تولید کمپرسور باده از این موتورا تو کمپرسورای پورتابل استفاده میکنم قدرت بالایی داره وزنشم کمه ....
    دوست دارم با این گروه کار کنم حالا موتورو کارای مکانیکیش با من بقیه از شما یا علی...
    #24 ارسال شده در تاريخ November 8th, 2014 در ساعت 03:19:44

6. reza-area-51 ?????? ??
    reza-area-51
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2012
    ahwaz
    4

??? ??? ????? ???? ???? hamid rad ????? ??? ??
    سلام به همه دوستان در مورد ساخت موتور : توی بازار موتور تک سیلندر کامل با دریچه گاز قابل کنترل ، ساسات ، استارتر دستی (با بند )، مخزن سوخت سر خود ، فلنچ برای بستن یا سوار کردن هر چیزی ، شافت خروجی نری و پایه خلاصه همون چیزی که شما دنبالش میگردین از 500.000 تومان به بالا هست با قدرتهای مختلف (hp) هر کسی خواست خودم براش تهیه میکنم الانم تو انبارم یه نوشو دارم . کار من تولید کمپرسور باده از این موتورا تو کمپرسورای پورتابل استفاده میکنم قدرت بالایی داره وزنشم کمه ....
    دوست دارم با این گروه کار کنم حالا موتورو کارای مکانیکیش با من بقیه از شما یا علی...
    دوست عزیز تبدیل انجین موتور سیکلت به انجین ارکرفت استاندارد نیست البته کار جالبی هست اما بجاش اگه یه موتور روتکس ادم بخره بهتره یا کوازاکی 440 اینا انجین تبدیل شده نیستن مخصوص فوق سبک ها هستن
    #25 ارسال شده در تاريخ November 12th, 2014 در ساعت 14:04:29

???? 3 ?? 3 ???????? 123

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0