برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  hot قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

  به نام خدا

  قوانين بزرگترین مرکز مجازی هوافضا و هوانوردی ایران Aerocenter.ir

  در ابتدا باید خدمت عزیزان عرض کنیم این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل مینماید , و اعضا محترم باید از این قوانین پیروی نمایند.در غیر این صورت عضویت شما لغو خواهد شد و برای همیشه از ورود شما به این سایت جلوگیری خواهد شد.

  قانون شماره 1) كد كاربر - شناسه يا ID


  قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در انجمنهای گفتگوی این سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

  - ضمنا از ايجاد چندين شناسه کاربری پرهيز نماييد. چون باعث اخراج دائمی شما و حذف تمامی شناسه های کاربری شما خواهد شد.


  قانون شماره 2) زبان رسمي سايت

  زبان رسمی اين انجمن فارسی است . مطالب خود را حتما با اين زبان بنويسيد.

  از بکار بردن نگارش های مانند Pinglish (يا Finglish) که باعث می‌شود خوانندگان از خواندن مطلب شما منصرف شوند و یا درخواندن به مشکل مواحه شوند خودداری فرمایید . بنا به همین اصل پست هاي پينگليش پاك خواهند شد !

  دوستانی که در تایپ فارسی مشکل دارند می توانند از برنامه های تبدیل همزمان تایپ انگلیسی به فارسی و یا پینگلیش به فارسی که در اینترنت موجود باشند استفاده نمایند.

  براي ارسال مطالب انگليسي به بخش(English Corner) انجمن مراجعه كنيد.

  لطفا کلمات تخصصی انگليسی را فقط با حروف انگليسی بنويسيد و از نگارش کلمات انگليسی با حروف فارسی پرهيز نماييد.

  سعی کنيد در نگارش خود دقت لازم را بکار گيريد که تا حد امکان غلط های املايی در مطالب کاهش يابد.

  به کار گيری نکات فوق در زمينه نگارش، باعث سهولت دسترسی خود شما و ديگران به نوشته ها از طريق جستجو می‌باشد.


  قانون شماره 3) امضاء (متن - گرافيك)

  امضاء هر فرد نمايانگر هويت اوست. از قرار دادن مطالب و جملات و شعار های تبليغاتی در امضاء خود پرهيز نماييد.

  - نوشتن ادرس وبلاگ شخصي بلامانع ميباشد

  - ارتفاع عكس در امضا بيشتر از 30 پيكسل نباشد و عرض ان حداكثر 400 باشد


  قانون شماره 4) Avatar


  در انتخاب تصوير (Avatar) برای خود دقت نظر بيشتری داشته باشيد. تصويری که انتخاب می‌کنيد، بيانگر نوع شخصيت و منش شماست.

  از انتخاب تصاوير نامناسب (از نظر حجم، اندازه، محتوای اخلاقی و تبليغاتی و . . .) پرهيز نماييد

  آواتـار حداكثر 200 * 150 پيكسل و زير 40 كيلو و ترجيحا با فرمت jpg باشد


  قانون شماره 5) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال مطلب یا پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 6) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنید ، خیلی مهم ، هر كی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یك برنامه ، جطوری میتونم ، كرك برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید كه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :‌برای انتخاب موضوع میتوانید از كلمات كلیدی سوال خود استفاده كنید.

  قانون شماره 7 ) پیش از مطرح کردن سوال یا پاسخ و یا ارسال مطلب، از عدم وجود آن در انجمن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می‌توانید از قسمت جستجوی انجمن استفاده نمایید.
  سعي نمائيد تا از كلمات كليدي در تيتر و موضوع تاپيكها استفاده نمائيد.با اين كار دسترسي سايرين را در مواقع جستجو تسهيل مي نمائيد


  قانون شماره 8) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

  قانون شماره 9) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از جاي دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

  قانون شماره 10) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

  قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

  قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

  قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

  قانون شماره 14) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایت های تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

  قانون شماره 15) از نوشتن یك سوال و یا یك نامه در انجمنهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 5 انجمن مناسب و مرتبت به نامه خود را انتخاب كنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنید.

  قانون شماره 16) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

  قانون شماره 17) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

  قانون شماره 18) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 19) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست به شدت پرهیز نمایید كه در این صورت، دسترسی كاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

  قانون شماره 20 ) طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در انجمنها ممنوع می باشد و اینگونه ارسالها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

  قانون شماره 21) حجم و ابعاد تصاويـر

  از تصاوير با حجم بيشتر از 100 كيلوبايت استفاده نكنيد.
  از قرار دادن تصاوير با عرض و ارتفاع بيشتر از 800*600 استفاده خودداري كنيد
  در غير اين صورت فقط آدرس عكس را بنويسيد


  قانون شماره 22) گزارش هرگونه مشكل يا تخلفي به مسئول انجمن و مديريت

  لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید.
  و ضمنا همچنين خطاهای فني سايت را نيز سریعا به مدیران گزارش دهيد.

  قانون شماره 23) اصلاح - ويرايش - حذف - اخطار و اخراج


  در راستاي اهداف انجمن , مسئولان AEROCENTER حق ويرايش ، جابجايی ، بستن و يا حذف هر مطلبی از هر شخصی را برای خود محفوظ می‌دارند و هیچ شخصی حق اعتراض ندارد .

  كاربراني هم كه مرتكب خطاي عمد و خارج از قوانين سايت شوند اخطار كتبي دريافت خواهند كرد . و در صورت تکرار خطا از سایت اخراج خواهند شد.


  تـوجه :

  عضويت در اين انجمن هيچگونه بار مالی و هزینه ای برای شما در بر ندارد. ولی ما بر پايبند بودن شما به قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن اصرار می‌ورزيم.

  لذا عضويت در اين انجمن به منزله پذيرفتن قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن و تعهد به پايبند بودن به آنهاست.  همانطور كه اين فروم بر اصل احترام متقابل و پايبندي به قوانين استوار است يقين داشته باشيد كه اگر برخلاف اين قوانين عمل شود با شخص خاطي طبق قانون برخورد خواهد شد.
  ضمنا تمامی اطلاعات گرفته شده از شما در بانک اطلاعاتی انجمن ذخيره می‌شود.این اطلاعات به هيچ وجه در اختيار اشخاص قرار نمی‌گيرد.اما اگر درخواستی از سوی مراجع قضایی و امنیتی برای در اختیار گرفتن این اطلاعات به دست ما برسد بلافاصله به انها تقدیم خواهد شد.

  بار ديگر تكرار مي شود

  مسئولان AEROCENTER حق ويرايش، جابجايی، بستن و يا حذف هر مطلبی از هر شخصی را برای خود محفوظ می‌دارند.


  پیشاپیش از توجه و پایبندی شما به قواعد و قوانین و چهارچوب های انجمن سپاسگذاریم.


  با تشکر.
  مديریت سايت
  #1 ارسال شده در تاريخ August 10th, 2007 در ساعت 19:53:05

 2. The Following 144 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  12345a (August 25th, 2014), 917689272 (October 24th, 2013), A-2727 (February 12th, 2012), adin (June 17th, 2013), afar (September 28th, 2013), ahnourian (December 31st, 2012), AIR BUS (January 1st, 2012), airbus f21 (October 24th, 2009), airplane (January 6th, 2013), akbar e&e (April 22nd, 2012), Ali Pilot (July 14th, 2010), ali.67 (July 12th, 2011), ali7676 (July 12th, 2013), aligmc (October 5th, 2012), alijjk (September 23rd, 2016), Alireza Sayah (July 25th, 2013), alireza3258 (June 21st, 2014), aminoasid (April 24th, 2010), amir.fly (October 10th, 2011), Amiralikarimi (June 6th, 2010), ANADOLU (June 1st, 2010), arra (February 19th, 2011), Asdolakhan (January 15th, 2014), att89 (November 4th, 2012), azeeznikpeyman (April 20th, 2010), امیررضا (March 5th, 2013), B727 (March 28th, 2013), bhessam (September 10th, 2013), black-pilot (February 27th, 2010), cp amirhossein (October 1st, 2013), dadaartin (August 7th, 2010), dandelion (June 1st, 2012), darya (September 16th, 2010), davar_73 (January 27th, 2015), Delina (August 5th, 2012), Djmerikhi (October 16th, 2009), Dream Bird (November 29th, 2013), ehsan777 (January 19th, 2012), emkan78 (May 7th, 2014), EP-IBZ (March 19th, 2014), Eshghe Parvaz (March 5th, 2010), Esmaiel_F4 (January 18th, 2013), F.A (July 21st, 2011), fakhary (March 6th, 2014), Farhan (January 31st, 2013), FPSDoug (December 24th, 2013), Ghanaati (July 11th, 2012), hamed-airship (July 14th, 2010), Hamidreza rt (July 15th, 2014), HassanTakno (April 27th, 2013), hbagheri (February 4th, 2011), Henrik (October 22nd, 2010), Hero Flight (January 17th, 2013), IR Blue SKY (January 1st, 2011), iranianboy (January 24th, 2011), iranmanesh (June 22nd, 2013), IRIAF F-14A (September 23rd, 2013), IRIAF-TFB4 (April 2nd, 2010), IRIS 74 SAHAND (July 24th, 2010), irufo (October 15th, 2009), jahromparvaz (February 2nd, 2012), le_tehran (February 27th, 2012), leader (August 23rd, 2011), M Michael Watson (May 5th, 2012), M.Abbasi (October 13th, 2009), magid123 (September 11th, 2013), mahdi.Flanker (October 22nd, 2015), mahnia66 (August 20th, 2011), MAJ!D (October 19th, 2012), maverick100 (October 21st, 2012), Mehrdad32 (November 12th, 2014), Mercury (March 14th, 2012), mobinall (September 1st, 2011), mohamadbaha (July 15th, 2012), mohammad hossein (June 4th, 2012), mohammad_m (November 8th, 2009), Mohammadme (May 27th, 2010), mohammadnt (January 30th, 2011), mohsen abi (October 20th, 2012), mojibala (July 7th, 2011), Monalisa (April 27th, 2015), MrezaT (October 15th, 2014), navid sky (September 5th, 2012), Naz Shb (May 5th, 2014), neda pilot (March 16th, 2012), NightVision (November 19th, 2009), niiloofar (October 23rd, 2011), Nima Amini (August 27th, 2012), novice (July 9th, 2013), odin (October 1st, 2014), omnia001 (August 31st, 2010), pakradm (May 28th, 2012), parsa pilot (March 22nd, 2012), pbh_206 (April 20th, 2010), pejmanmhatc (January 18th, 2011), Persian Tom Cat (July 25th, 2011), pilot 747 (August 21st, 2012), Pilot FSX (July 4th, 2016), Pilot96 (August 17th, 2011), pilotmilad (October 15th, 2013), PILOTSAEED (March 15th, 2013), pooya_h380 (September 21st, 2011), pouyaashabi65 (November 4th, 2013), ppilot (April 24th, 2013), R.N.F (April 12th, 2014), rango (March 24th, 2013), Real Flight (March 29th, 2010), reza dezfuli (October 17th, 2010), REZAAKBARIASBAGH (November 26th, 2014), ryhane985 (November 4th, 2012), saman9086 (June 15th, 2012), sani (September 2nd, 2010), sara.a (February 25th, 2011), scramble0075 (May 30th, 2011), scud (February 2nd, 2016), shahla miri (June 30th, 2013), shayan.iran131 (March 21st, 2013), skyiran (December 15th, 2014), SOBHAN (April 18th, 2010), Su-37 (September 26th, 2012), tom cat (September 22nd, 2010), Victor (February 24th, 2014), vmanafi (August 30th, 2012), W mahan 5 (January 30th, 2014), WARWOLF (August 28th, 2013), Yakuza (November 22nd, 2010), YASHAR A&P (January 30th, 2012), yasini-phantom (August 23rd, 2012), Yasser_Maximus (November 26th, 2010), yusuf (August 5th, 2012), zashra (May 14th, 2010), بهرام 0098 (October 16th, 2009), پریسا1 (May 6th, 2014), خلبان زهرا (November 16th, 2012), دوست دار پرواز (August 29th, 2015), سجیل (March 25th, 2016), سعید بوشهر (December 13th, 2011), سلیمانیان (November 4th, 2011), سينا حمزانلويي (November 7th, 2013), شهیدعباس بابایی (July 29th, 2013), عبدالاحد (March 24th, 2012), علی مقدس (November 27th, 2012), نويد خردمند (April 5th, 2010)

??????? ?????

 1. جزييات تحريم ايران اير: حتي خريد بليت هاي داخلي
  ???? Persian Tom Cat ?? ????? اخبار ایران ایر
  ????: 9
  ????? ?????: June 3rd, 2012, 12:09:21
 2. بركناري نخجواني را تاييد نكردم كه تكذيب كنم
  ???? SKY MAN ?? ????? اخبار غیر نظامی
  ????: 2
  ????? ?????: March 9th, 2010, 11:13:28
 3. مديرعامل شرکت فرودگاههاي کشور تغيير کرد
  ???? SKY MAN ?? ????? فرودگاههای ایران
  ????: 1
  ????? ?????: March 7th, 2010, 21:42:27
 4. ????: 0
  ????? ?????: January 10th, 2010, 20:51:03
 5. ????: 0
  ????? ?????: November 30th, 2009, 14:34:58

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0