برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. akbar e&e ?????? ??
  akbar e&e
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  May 2010
  THR
  153
  تعداد تشکر : 1,315
  Thanked 1,010 Times in 159 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  Arrow هیچ پروازی به دلیل گرما زمینگیر نشده است

  مصیبی در گفتگو با مهر :

  هیچ پروازی به دلیل گرما زمینگیر نشده است


  سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه تا کنون هیچ پروازی به دلیل افزایش دمای هوا لغو نشده است دلیل برخی تاخیرهای به وجود آمده را حفظ ایمنی پروازها اعلام کرد. عباس مصیبی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تاخیر در ساعت برخی پروازها گفت: با توجه به گرمای هوا در روزهای جاری جهت حفظ ایمنی، برخی پروازها در چند فرودگاه کشور با تاخیر انجام می شود.
  وی با بیان اینکه دلیل تاخیرها به مسافران در فرودگاهها توضیح داده می شود اعلام کرد: پیش بینی های لازم برای انجام پرواز در ساعات خنک تر روز انجام شده است ضمن اینکه درحال حاضر هر شرکتی با توجه به مدیریت خودش به وضعیت مسافران در فرودگاهها رسیدگی می کند.
  سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه باید در شرایط جوی کنونی در پرواز برخی هواپیماها حساسیت بیشتری داشت تصریح کرد: چون طراحی هواپیمای بوئینگ md و همچنین هواپیماهای ساخت کشور روسیه برای مناطق سرد بوده است باید در چنین هوایی برای حفظ ایمنی آنها دقت بیشتری انجام شود.
  مصیبی ادامه داد: در روزهای جاری برای حفظ ایمنی پروازها اقداماتی همچون کاهش وزن هواپیماها به وسیله انتقال بار با هواپیمایی دیگر و یا کاهش تعداد مسافران هر پرواز انجام گرفته است که این روند با بازگشت هوا به دمای متعادل به شرایط اولیه خود باز می گردد.
  تغییرات جوی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که انجام پروازها را با مشکل مواجه می کند. در شرایط افزایش دمای هوا این موضوع تا آنجا جدی است که کارشناسان انجام پرواز در هوای گرم را در مواردی دشوارتر از پرواز در هوای سرد می دانند. از جمله مشکلات برای هواپیما و پرواز در هوای گرم افزایش زمان برخاستن و اوج گرفتن هواپیما، عدم قدرت هواپیما در حمل بار به مقدار زیاد و افزایش دست اندازهای هوایی است که نتیجه آن افزایش تکانهای هواپیمای در زمان انجام پرواز است.
  در روزهای قبل احتمال تاخیر و لغو برخی پروازها به علت افزایش دمای هوا وجود داشته است.
  گرچه از خاکيم و مشتي خاک زير انداز ماست
  آسمان کوچکترين بازيچه ی پرواز ماست
  گوشواره گوش گردون حلقه ی آواز ماست
  مدعي هرگز نداند مرگ ما آغاز ماست...

  #1 ارسال شده در تاريخ July 11th, 2010 در ساعت 18:17:08

 2. The Following 5 Users Say Thank You to akbar e&e For This Useful Post:

  misha (July 11th, 2010), Mohammadme (July 11th, 2010), Real Flight (July 11th, 2010), SKY MAN (July 11th, 2010), داوديان (July 11th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0