برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Mohammadme ?????? ??
  Mohammadme

  مدیر انجمن E&E
  October 2009
  تهران
  943
  تعداد تشکر : 12,603
  Thanked 5,559 Times in 934 Posts

  new_2 تايوان براي رشد صنعت فرودگاهي خود از اينچان الگوبرداري مي كند

  وزارت حمل و نقل و ارتباطات چين تاپيه اعلام كرد: "كميته ي بهسازي فرودگاه ها" ماموريت دارد در مدت سه سال، با ارتقاي زير ساخت ها و خدمات فرودگاه بين المللي تايوان، آن را در ميان 10 فرودگاه برتر جهان جاي دهد.

  به گزارش رويترز اين فرودگاه، كه از لحاظ كيفيت خدمات، در سال هاي 2007 و 2008 ميلادي به ترتيب چهاردهمين و هجدهمين فرودگاه جهان بود، در نظرسنجي سال گذشته ي اتحاديه ي بين المللي فرودگاه ها با 9 پله سقوط، به رده ي بيست و هفتم تنزل كرد.

  "چانگ يو هنگ"، كه مديريت كميته ي بهسازي فرودگاه ها را بر عهده دارد، در تشريح برنامه هاي خود گفت: فرودگاه تايوان براي رشد، جهش، و ارتقا به سطوح مطلوب تر، از مديريت و برنامه ريزي هاي فرودگاه اينچان الگوبرداري خواهد كرد.

  وي با بيان اين كه مهم ترين عامل سقوط فرودگاه تايوان در رده بندي اتحاديه ي بين المللي فرودگاه ها كاهش كيفيت خدمات آن بوده است، افزود: "تنزل جايگاه ما عمدتا به دليل مواردي مانند كمبود تاكسي سرويس، ظرفيت محدود پاركينگ، خدمات رساني ضعيف در بخش كترينگ، و كمبود چرخ دستي رخ داد."

  چانگ ادامه داد: "كميته ي بهسازي وظيفه دارد با شناسايي نقاظ ضعف فرودگاه، نسبت به برطرف ساختن آنها اقدام نمايد. همچنين، با بازرسي هاي دقيق، از عملكرد مناسب پرسنل، تجهيزات، و وضعيت ايمني و امنيت پروازها اطمينان حاصل خواهيم كرد."

  اين مقام تايواني تصريح كرد: "در نخستين گام، با توزيع 600 برگ نظرسنجي، كه با الگوبرداري از پرسشنامه هاي اتحاديه ي بين المللي فرودگاه ها تهيه شده است، نسبت به شناسايي نقاط ضعف اقدام، و در مرحله ي بعد اين نواقص را برطرف خواهيم كرد."

  منبع : شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور


  #1 ارسال شده در تاريخ July 17th, 2010 در ساعت 16:52:57

 2. The Following User Says Thank You to Mohammadme For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (July 17th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0