برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Mohammadme ?????? ??
  Mohammadme

  مدیر انجمن E&E
  October 2009
  تهران
  943
  تعداد تشکر : 12,603
  Thanked 5,559 Times in 934 Posts

  new_2 شركت هاي هواپيمايي براي پرواز به عراق راغب تر شده اند

  رويترز گزارش داد: انحلال شركت هواپيمايي ملي عراق و بازگشت نسبي آرامش به اين كشور جنگ زده، موجب شده است شركت هاي هواپيمايي خارجي نسبت به برقراري پرواز به اين كشور ترغيب شوند.

  در همين راستا خطوط هوايي لوفت هانزا از اواخر سپتامبر سال جاري پروازهاي مستقيم خود را از فرانكفورت به بغداد آغاز خواهد كرد.

  پيش از اين، هواپيمايي لوفت هانزا با انجام يك پرواز مستقيم ميان فرانكفورت-اربيل، پس از 20 سال، نخستين پرواز خود را به مقصد اين كشور انجام داده بود.

  بر اساس اين گزارش اكثر شركت هاي هواپيمايي خاورميانه نيز پروازهاي چارتر و عادي خود را به بغداد افزايش داده اند و شركت هواپيمايي رويال جت نيز هفته اي دو پرواز از فرودگاه ابوظبي به بغداد انجام مي دهد.

  "جان مورگان"، مدير عامل هواپيمايي رويال جت، در اين خصوص مي گويد: "بهبود مستمر اوضاع امنيتي و تدوام سرمايه گذاري در زير ساخت هاي هوانوردي عراق، شركت هاي هواپيمايي را نسبت به برقراري پرواز به فرودگاه هاي اين كشور ترغيب كرده است."

  اين در حالي است كه پس از انحلال شركت هواپيمايي ملي عراق، با توجه به اين كه دولت كويت نمي تواند از شركت هاي هواپيمايي خصوصي تقاضاي غرامت كند، دولت عراق همواره از سرمايه گذاران داخلي و خارجي براي راه اندازي شركت هاي هواپيمايي خصوصي در اين كشور دعوت بعمل آورده است و پيش بيني مي شود تا يك سال آينده، حداقل سه شركت هواپيمايي خصوصي در عراق تقاضاي مجوز نمايند.


  منبع : شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور


  #1 ارسال شده در تاريخ July 17th, 2010 در ساعت 16:55:26

 2. The Following User Says Thank You to Mohammadme For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (July 17th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0