برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 2 12 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 12
dqw
  1. امیر بهرامی ?????? ??
    امیر بهرامی

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    April 2010
    قزوین
    96
    تعداد تشکر : 390

??? ??? در ایران چقدر دانشجو خلبانی داریم که بیکار هستند؟علتش چیه؟

به نام خدا

سلام

در بین دانشجویان خلبانی غیر نظامی عده ای استخدام میشن و عده ای هم نه

می خواستم بدونم ایا این عده ای که نشدن به خاطر کمبود تلاش و بد بودن وضعیتشون استخدام نشدن؟

چرا استخدام نشدن؟

این عزیزان چه تعداد هستند به نظرتون
    الهی عهد و پیمان من تنها برای رسیدن به رضای توست
    یاریم کن
    #1 ارسال شده در تاريخ July 20th, 2010 در ساعت 18:26:12

2. The Following 4 Users Say Thank You to امیر بهرامی For This Useful Post:

Ali Pilot (July 20th, 2010), Mohammadme (September 28th, 2011), mona (March 4th, 2012), orasess (July 20th, 2010)

3. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

??? ??? پاسخ : در ایران چقدر دانشجو خلبانی داریم که بیکار هستند؟علتش چیه؟

فکر کنم تنها سئوالی که باید می پرسیدید تعداد دوستان خلبان بیکار هستش بقیه ی سئوال ها متاسفانه جوابشون مشخصه...
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #2 ارسال شده در تاريخ July 20th, 2010 در ساعت 18:35:13

4. The Following 2 Users Say Thank You to Morpheus For This Useful Post:

امیر بهرامی (July 20th, 2010), mona (March 4th, 2012)

5. امیر بهرامی ?????? ??
    امیر بهرامی

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    April 2010
    قزوین
    96
    تعداد تشکر : 390

??? ??? پاسخ : در ایران چقدر دانشجو خلبانی داریم که بیکار هستند؟علتش چیه؟

??? ??? ????? ???? ???? cpt reza ????? ??? ??
    فکر کنم تنها سئوالی که باید می پرسیدید تعداد دوستان خلبان بیکار هستش بقیه ی سئوال ها متاسفانه جوابشون مشخصه...
    والا من نمیدونم

میشه بگید جواب اون سوالاتو؟
    الهی عهد و پیمان من تنها برای رسیدن به رضای توست
    یاریم کن
    #3 ارسال شده در تاريخ July 20th, 2010 در ساعت 19:12:23

6. The Following 2 Users Say Thank You to امیر بهرامی For This Useful Post:

mona (March 4th, 2012), orasess (July 20th, 2010)

7. aviator_bac ?????? ??
    aviator_bac
    هوانورد عادی-استوار دوم
    July 2009
    Shiraz
    133
    تعداد تشکر : 14

??? ??? پاسخ: در ایران چقدر دانشجو خلبانی داریم که بیکار هستند؟علتش چیه؟

من تعداد دقیق رو نمی دونم اما متاسفانه کم نیست اما علتش این هست که آموزش خلبانی به یک تجارت تبدیل شده و تعداد آموزشگاه های خلبانی زیاد شده و هرکس که پولش را داشته باشه می تواند برای آموزش اقدام کند و از سوی دیگر شرکت های هواپیمایی ایران قادر به خرید هواپیما نیستند پس خلبان هم لازم ندارند و اگر هم لازم داشته باشند..................................
    Airplane Can Fly Without Engine But Pilot Cannot Fly Without KNOWLEDGE
    #4 ارسال شده در تاريخ December 28th, 2010 در ساعت 08:36:47

8. The Following 6 Users Say Thank You to aviator_bac For This Useful Post:

Ali Pilot (December 28th, 2010), Amiralikarimi (December 28th, 2010), Mohammadme (September 28th, 2011), mona (March 4th, 2012), SKY MAN (December 28th, 2010), Yasser_Maximus (December 28th, 2010)

9. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

خوب عرض کنم خدمت دوست عزیزم که
    اولا تعداد فارغ التحصیلان رشته ی خلبانی زیاده! اما استخدام شدنشون کم!!
    در وهله ی اول در اینکه امروزه خلبانی به تجارت تبدیل شده اصلا شکی نیست!!! و اصلا و ابدا هم منکر پارتی و چه و چه نمی شم!
    اما این چیزی هست که زیاد به چشم دیدم! ما خلبان های زیادی داریم که واقعا از نظر هندلینگ فوق العاده هستند! اما از نظر دانش تئوری واقعا ضعیف هستن! خلبانی که سر کلاس های ATPL می شینه یعنی عملا بارها و بارها با تایپ های متداول پریده ولی وقتی ازش سوالی می پرسن که دانشجوهای CPL هم بلد هستن رو نمی تونه جواب بده!!! شما خودت باشی چیکار می کنی؟
    یه چیز رو که عینا دوست عزیزی که دست اندرکار بود برام آورد و من واقعا شوکه شده بودم این بود که یکی از سوالات آزمون استخدامی ماهان برای چند سال پیش این بود: Five main Components of Aircraft!!!!! و این سوال رو تقریبا اکثر دانشجوها غلط جواب دادن!!! مطلبی که اولین مطلب کتاب PPM هست!! شما خودت باشی چیکار می کنی؟ واکنشت به این دانشجو چی هست؟
    ماهان داره 15 فروند هواپیمای جدید اضافه می کنه! ما میگیم 80% خلبانا رو از پارتی بازی بگیره، بقیه اش چی؟؟؟ ام دی هایی که جدیدآ داره وارد می شه و ...
    به هر حال هیچ کس!!! تاکید می کنم هیچ کس نمی تونه از خیر یک خلبان ششدانگ بگذره!!!
    خیلی ها دانش رو به هندلینگ می دونن! اما دانش یعنی هم تئوری هم عملی!!

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#5 ارسال شده در تاريخ December 28th, 2010 در ساعت 15:47:01

10. The Following 11 Users Say Thank You to orasess For This Useful Post:

Ali Pilot (December 28th, 2010), ams (September 28th, 2011), bozorg2011 (June 4th, 2013), IR Blue SKY (September 28th, 2011), Mohammadme (September 28th, 2011), mona (March 4th, 2012), sd-787 (December 28th, 2010), SKY MAN (December 28th, 2010), Skylight (September 27th, 2011), Yasser_Maximus (December 28th, 2010), دارا (March 4th, 2012)

11. bahareh@ghasemi ?????? ??
    bahareh@ghasemi
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    August 2011
    اصفهان
    2
    تعداد تشکر : 5
    تعداد تشکر :Thanked 3 Times in 1 Post

سلام خدمت شما مدیریت محترم...
    من یه سوالی دارم....؟؟؟!!!
    در ایران دختر ها هم میتونن خلبان بشن؟؟؟
    از چه راهی؟چطوری؟
    #6 ارسال شده در تاريخ September 27th, 2011 در ساعت 23:13:54

12. The Following 3 Users Say Thank You to bahareh@ghasemi For This Useful Post:

IR Blue SKY (September 28th, 2011), mona (March 4th, 2012), orasess (September 27th, 2011)

13. Skylight ?????? ??
    Skylight
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    August 2011
    شيراز
    34
    تعداد تشکر : 440

??? ??? ????? ???? ???? bahareh@ghasemi ????? ??? ??
    از چه راهی؟چطوری؟
    .................................................. .........................................
    با سلام
    البته كه مي تونيد خلبان بشيد اگر هزينه 50 ميليوني را داشته باشيد واز نظر پزشكي مشكلي نداشته باشيد و البته قدتون هم بايد 165 باشه .
    اگر تهرانيد مي تونيد از آموزشگاههاي خلباني آرتا كيش يا معراج يا.... اقدام كنيد
    اگر واقعا عاشق پروازيد از يك جا استارت بزنيد و به خدا توكل كنيد اگر به صلاحتون باشه حتما خدا كمكتون مي كنه...
    موفق باشيد ...
    (البته من مدير سايت نيستم)
    #7 ارسال شده در تاريخ September 27th, 2011 در ساعت 23:46:54

14. The Following User Says Thank You to Skylight For This Useful Post:

mona (March 4th, 2012)

15. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? ????? ???? ???? bahareh@ghasemi ????? ??? ??
    از چه راهی؟چطوری؟
    ببینید دوست عزیز
    زن بودن مانع نیست! الآن من چندین و چند استاد خلبان زن می شناسم که مشغول هستن و مشکلی هم ندارن! و به نظر من اساتید فوق العاده ای هم هستن.
    برای خلبان شدن راه های زیادی وجود داره! باید همه ی اونها رو بررسی کنین و وضعیت خودتون رو بسنجین!
    یه دو دو تا چهارتا کنین ببینین این کاری که می خواین شروع می کنین آیا ارزش داره ؟ اگه داره چقدر؟ آیا با دیدن خیلی چیزهایی که توی این صنعت و این حرفه هست جا نمی زنین؟ اگه نه شروع کنین! همین فردا!
    ولی باید بگم راه آسونی نیست اما نشدنی هم نیست.

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#8 ارسال شده در تاريخ September 27th, 2011 در ساعت 23:56:13

16. The Following 3 Users Say Thank You to orasess For This Useful Post:

IR Blue SKY (September 28th, 2011), mona (March 4th, 2012), دارا (March 4th, 2012)

17. pasco2 ?????? ??
    pasco2
    محرومیت موقت
    December 2010
    iran کرج
    29
    تعداد تشکر : 13

تا الان 400 نفر به بالا خلبان غیر نظامی بیکار مدرک بدست داریم نپرسید منبع خبر از کجاست که من اجازه ندارم بگم ولی حدودا این عدد موثق است علتش هم مشخص است تحریم ونداشتن هواپیما و نداشتن سیستم مدیریتی استخدامی درست و عدم مسئولیت پذیری بعضی از ارگان های مختلف دولتی و خصوصی و عوامل دیگه که نام ببریم تازه سر حرف خیلی از دعواها شروع میشه که نام نبریم بهتر دیگه خودتان بخوانید تا انتهای شاهنامه را تیز باشی میفهمی من چی میگم پس بهتر خودت تحلیل کنی در ذهنت ان موقع متوجه خیلی مشکلات میشوی ؟؟؟؟؟؟
    #9 ارسال شده در تاريخ September 28th, 2011 در ساعت 02:10:36

18. The Following User Says Thank You to pasco2 For This Useful Post:

mona (March 4th, 2012)

19. pasco2 ?????? ??
    pasco2
    محرومیت موقت
    December 2010
    iran کرج
    29
    تعداد تشکر : 13

والله اون چه که تا الان ما دیدیم اکثرا پارتی بازی بوده تک و توک بعضی از بچه ها خودشان میتوانند در لاین جذب شوند این هم که نشد راه استخدام به زور و ان هم با شانس و تک وتوک اخه بچه ها دلشان به چی خوش باشه یعد از این همه زحمت و هزینه و وقت گذاشتن درمورد md ها هم انچه که ما دیدیم اکثرا خلبان اول همه اوکراینی و مال ملیت های دیگه بودند اما چرا کمک خلبان ها ایرانی هم در کنار خلبان اول ای تایپ هواپیما نشسته اند اما حالا این دسته که جذب شدند از طریق بند پ بوده یا نه یا رابطه ای بوده یا نه که تعدادشان هم کم نیستند که این گونه جذب میشوند اما بیچاره کسانی اند که نه بند پارتی دارند نه پول همین طوری باید انگشت به دهن بمانند و تماشا کنند نامردی و بی حساب کتابی بعضی از امور ها را من خودم پولش داشتم تا پایان دوره ppl هم در ارتا گذاراندم اما یک صحنه هایی من در این فضا در رابطه با استخدام افراد دیدم که دیگه خلبانی که که عشقم بود و هنوز هم است رو بی خیالش شدم من ادمی نبودم که به راحتی کوتاه بیام ولی چون با روسای بعضی از ایرلاین ها که نام هم نمیبرم از طریق پدرم چون که در این ارگان هوایی مسئولیتی داشت ما در ارتباط بودیم کلا نظرم در رابطه با خلبانی و ادامه تحصیل در این رشته 180 درجه برگشت شاید حقایقی تلخ که به گوشم از طریق کاپیتان های مختلف خورده بود من را به این نقطه رسانده بود ولی هنوز هم عشق پرواز را دارم
    #10 ارسال شده در تاريخ September 28th, 2011 در ساعت 02:28:04

20. The Following 3 Users Say Thank You to pasco2 For This Useful Post:

Captain Mostafavi (March 29th, 2012), m-z (September 28th, 2011), mona (March 4th, 2012)

???? 1 ?? 2 12 ??????????

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0