برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 مذاكرات سازمان هواپيمايي كشوري و زيمبابوه در زمينه توسعه حمل ونقل هوايي
  رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با وزير گردشگري و صنعت مهمانداري زيمبابوه در زمينه گسترش همكاريهاي حمل و نقل هوايي بين دوكشور ديدار و گفت وگو كرد.

  والتر زمبي وزير گردشگري و صنعت مهمانداري زيمبابوه كه در راس هياتي به ايران سفر كرده است علت حضورش در ايران را، اجرايي شدن يادداشت تفاهم نامه اي در زمينه توسعه گردشگري كه توسط روساي جمهور دو كشور ايران و زيمبابوه به امضاء رسيده بود عنوان كرد و اظهارداشت: به منظور اجرايي كردن يادداشت تفاهم مزبور به ايران آماده ايم تا در صورت نهايي شدن هر تفاهم نامه ها به سرعت در كشور خود به مرحله اجرا درآوريم.

  وزير گردشگري و صنعت مهمانداري زيمبابوه خاطرنشان كرد: در سال 1996 در حدود 45 كشور به زيمبابوه پرواز داشتند و به عنوان هاب اين منطقه به شمار مي رفت اما با شروع تحريم عليه كشور ما اين نقش به آفريقاي جنوبي واگذار شد به همين منظور قصد داريم با كمك كشورهاي دوست اين نقش مجددا احيا شود.

  زمبي با اشاره به اين مطلب كه صنعت گردشگري به شدت وابسته به ساير صنايع از جمله حمل ونقل و ارتباطات است اظهارداشت: دسترسي به ساير مقاصد يكي از نكات مهم در توسعه گردشگري قلمداد مي شود كه در اين ميان حمل ونقل هوايي نسبت به ساير شقوق نقش مهمتري ايفا مي كند. چرا كه تنها در سايه حمل ونقل هوايي، راحتي و سهولت پرواز به اين كشور امكان پذير خواهد بود.

  وي ادامه داد: توسط حمل ونقل هوايي در كمتر از 12 ساعت كشور زيمبابوه قابل دسترسي خواهد بود. بنابراين سازمان هواپيمايي كشوري ايران نقش بسيار كليدي در بهبود توسعه گردشگري دو كشور ايفا مي كند.

  وزير گردشگري و صنعت مهمانداري زيمبابوه از سازمان هواپيمايي كشوري ايران خواستار ايجاد يك پرواز مستقيم بين دوكشور شد و اظهارداشت: البته اين امر به تمايل دو كشور بستگي دارد يا اينكه اين اقدام از طريق كشورهاي همسايه به صورت غير مستقيم صورت گيرد.

  وي افزود: در صورت توسعه صنعت گردشگري بين دو كشور ضريب اشغال صندلي اين مسير بيش از 70 درصد قابل ارتقا خواهد بود به همين منظور چنانچه مورد ضمانت سازمان هواپيمايي قرار گيرد دولت زيمبابوه نيز اين فعاليت را تشويق و پشتيباني خواهد كرد.

  كاپيتان رضا نخجواني معاون وزير و رييس سازمان هواپيمايي كشوري نيز در اين خصوص ضمن اعلام آمادگي اين سازمان به منظور اجرايي كردن دستورات رياست محترم جمهوري كشورمان گفت: به منظور تسريع در روند مذاكرات صورت گرفته ضروريست تا اطلاعات لازم از فعاليت هاي كشور شما در اختيار اين سازمان، همچنين شركت هاي هواپيمايي ايران به منظور عملياتي كردن اقدامات لازم توسط بخشهاي بازرگاني شركت هاي هواپيمايي و ارائه راهكارهاي عملياتي و پشتيباني قرار گيرد.

  كاپيتان نخجواني همچنين خواستار تشكيل كميته فني تخصصي در خصوص پيگيري مذاكرات هوايي ايران و زيمبابوه شد و اظهارداشت: در اين كميته حضور نماينده شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران نيز ضروري است تا بتواند تصميمات اجرايي مشخصي را دنبال كند همچنين قبل از تشكيل اين كميته اطلاعات مربوط به پتانسيل هاي توريسم زيمبابوه شناسايي و به كشور ايران ارائه شود.

  رئيس سازمان هواپيمايي كشوري نيز خواستار شد به منظور اجرايي كردن اين امر بايستي نقش بخش خصوصي و انجمن هاي صنفي فعال در اين زمينه پيش بيني و به عنوان يكي از اعضاي اين كميته به شمار روند. همچنين از موسسات و NGOهاي فعال در زمينه گردشگري كشور زيمبابوه نيز دعوت به عمل آيد تا به منظور تسهيل در اجرايي شدن اين فعاليت ها به عضويت كميته فني مزبور درآيند.

  كاپيتان نخجواني در پايان خطاب به وزير گردشگري و صنعت مهمانداري زيمبابوه افزود: در صورتيكه مذاكرات و گفت وگو هاي اين نشست به صورت جدي در كشور شما مورد پيگيري قرار گيرد مذاكرات اين نشست به منظور اجرايي شدن نسخه رييس جمهوري ايران در اختيار مراجع مربوطه قرار خواهد گرفت.
  منبع: روابط عمومي سازمان هواپيمائي كشوري
  #1 ارسال شده در تاريخ July 28th, 2010 در ساعت 21:06:24

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (July 28th, 2010), SKY MAN (July 28th, 2010)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: July 25th, 2011, 10:04:49
 2. ????: 0
  ????? ?????: June 5th, 2011, 09:31:32
 3. ????: 6
  ????? ?????: March 10th, 2011, 18:56:25
 4. ????: 2
  ????? ?????: April 26th, 2010, 00:03:19

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0