برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot ایران، روی جلد مجله بین المللی كنترلر

  تین نیوز: مجله تخصصی و بین المللی كنترلر ویژه متخصصان صنعت هوایی، بخش های قابل توجهی از تازه ترین شماره خود را به ایران و صنعت هوایی كشورمان اختصاص داده است.
  بنابر گزارش روابط عمومی شركت فرودگاه های كشور كنترلر با چاپ تصویر پرنده افسانه ای ایران "هما" بر روی جلد خود با عنوان "فوكوس روی ایران"، اقدام به معرفی ایران و صنعت هوایی آن كرده است.
  این مجله همچنین در 6 صفحه از صفحات میانی خود ضمن مصاحبه با دست اندركاران شبكه حمل و نقل هوایی بویژه مسئولان جامعه متخصصان مراقبت پرواز ایران، به بررسی وضعیت فرودگاه ها و شبكه حمل و نقل و بویژه مراقبت پرواز درایران پرداخته است.
  مرادی دبیركل جامعه متخصصین مراقبت پرواز ایران با اشاره به چاپ چنین مطلبی در مجله كنترلر، تاكید این مجله بر موضوع ایران را افتخاری درخور توجه دانست و گفت: برگزاری همایش بزرگ CRM كه در زمستان پارسال و با حمایت شركت فرودگاه های كشور و هواپیمایی جمهوری اسلامی صورت گرفت، موجب توجه بیشتر جهانیان و دست اندركاران بین المللی موضوعات هوایی به ایران شده است.
  مرجع : سايت خبری شرکت فرودگاه های کشور
  #1 ارسال شده در تاريخ August 1st, 2010 در ساعت 16:46:52

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Djmerikhi (August 2nd, 2010), Eshghe Parvaz (August 1st, 2010), Mohammad Tomcat (August 1st, 2010), orasess (August 1st, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0