برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 3 123 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 21
dqw
  1. mona ?????? ??
    mona

هوانورد ارشد- مدير سابق
    September 2009
    Iran
    985
    تعداد تشکر : 13,048

??? ??? ادعای وجود بیگانگان فضایی از زبان یک فضانورد!!

دکتر میچل که ۷۷ سال سن دارد، در یک مصاحبه رادیویی گفت؛ آژانس فضایی که مصاحبه با بیگانگان را انجام داده است آنها را موجوداتی با ظاهری غریب برای ما انسان ها توصیف کرده است.

او گفت شکل این موجودات به تصور عمومی از موجودات فضایی با سرهای بزرگ و چشم هایی درشت نزدیک است. او تکنولوژی این موجودات را بسیار پیچیده تر از تکنولوژی ما زمینی ها خواند و گفت اگر بنا بود آنها از در دشمنی با ما دربیایند، تا به حال زمین و ساکنانش کاملاً نابود شده بودند. دکتر میچل به همراه فرمانده آپولو ۱۴- آلن شپارد - رکورد طولانی ترین راهپیمایی بر سطح ماه را دارند. آنها طی این عملیات در ۱۹۷۱ ، ۹ ساعت و ۱۷ دقیقه بر سطح ماه راه رفتند. او گفت؛«من از حدی از اعتبار برخوردار هستم که بتوانم چنین ادعایی بکنم زیرا روی ماه قدم برداشته ام و می‌دانم یوفوها واقعاً وجود دارند… بیش از ۶۰ سال است که این واقعیت توسط دولت مخفی شده، اما اکنون کم کم این موضوع درز کرده است و بعضی از ما توانسته ایم به بخشی از آن آگاهی پیدا کنیم… من در حلقه های نظامی و اطلاعاتی حضور داشته ام. همه میدانیم زیر لایه بی اعتبار اطلاعاتی که در اختیار عموم قرار میگیرد واقعیت جریان دارد.» دکتر میچل که در زمینه فضانوردی مدرک دکترای خود را اخذ کرده است، می گوید بخشی از اتفاقات مبهمی که گفته می شد پای بیگانگان فضایی در میان است حقیقت دارند و اینکه این بیگانگان بارها به زمین آمده اند کماکان در حال بررسی است. او به مجری برنامه رادیویی که مبهوت مانده بود، گفت؛«من فکر می‌کنم زمان فاش سازی این اطلاعات رسیده است و بسیاری از سازمان ها نیز در همین راستا در حال حرکت هستند.» مجری پس از سخنان وی افزود؛«من پیش از این چیزهایی در مورد شوخی های فضانوردها شنیده بودم، اما میچل به صورتی کاملاً جدی باور دارد که فضایی ها وجود دارند و دولت وجود آنها را مخفی می کند.» مقامات ناسا به سرعت در بیانیه یی به این مصاحبه جواب دادند؛«ناسا تاکنون رد هیچ یوفویی را نیافته است و همین طور در هیچ پروژه یی برای پنهان کردن اطلاعات در مورد بیگانگان احتمالی در زمین یا هر کجای دیگر از فضا شرکت نکرده است.
    منبع: news.p30vel.ir
    #1 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2010 در ساعت 19:20:52

2. The Following 14 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

ANADOLU (August 2nd, 2010), black-pilot (October 7th, 2011), complexcoding (December 21st, 2012), Djmerikhi (August 3rd, 2010), Eshghe Parvaz (August 2nd, 2010), F-35 (October 8th, 2011), IRIS 74 SAHAND (August 2nd, 2010), jahedi_mohamad (August 2nd, 2010), mirak_amir (October 11th, 2011), modela (October 8th, 2011), persian_astro (August 3rd, 2010), Real Flight (August 2nd, 2010), tom cat (August 2nd, 2010)

3. svenskpojke ?????? ??
    svenskpojke

اخراج دائم
    July 2010
    sweden
    64
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ : ادعای وجود بیگانگان فضایی از زبان یک فضانورد!!

البته من به وجود موجوداتی در دیگران کرات و اسمان ها اعتقاد دارم
    و الان خیلی از مدارک نیز موجود است و مهمتر در قران کریم هم اشاره شده است
    ولی یک طور شک در من وجود دارد اینقدر میگویند وجود ندارد ان هم از طرف بالاترین سازمان فضایی جهان ناسا
    و بیشتر اعتقاد دارم وجود د ارد
    مدارک زیاد ی است
    #2 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2010 در ساعت 21:10:46

4. The Following User Says Thank You to svenskpojke For This Useful Post:

mona (October 13th, 2011)

5. svenskpojke ?????? ??
    svenskpojke

اخراج دائم
    July 2010
    sweden
    64
    تعداد تشکر : 0

در رابطه با مدارک بیشتر شان در اینترنت است مثل مصاحبه ها و عکسها و گزارشها و حادثه های گوناگون
    #3 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2010 در ساعت 21:11:28

6. The Following User Says Thank You to svenskpojke For This Useful Post:

7. persian_astro ?????? ??
    persian_astro

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    May 2010
    زمین - ایران - شیراز
    67
    تعداد تشکر : 273

برای شرکت در نظر سنجی موجودات فضایی اینجا را کلیک کنید.
    من و تو با هم برای ایران
    No Limit...No Imposibility

ما اینجا هستیم که تغییری در جهان به وجود آوریم، در غیر این صورت چرا هم اکنون اینجا هستیم؟
    #4 ارسال شده در تاريخ August 3rd, 2010 در ساعت 00:19:29

8. The Following User Says Thank You to persian_astro For This Useful Post:

Real Flight (August 3rd, 2010)

9. HS368 ?????? ??
    HS368
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2011
    ایران
    6
    تعداد تشکر : 1

??? ??? پاسخ: ادعای وجود بیگانگان فضایی از زبان یک فضانورد!!

اگه کسی راز یا سری رو فاش سرویس های اطلاعاتی آمریکا سریعا طرف از روی زمین محو میکنن یا یه با یه حادثه ساختگی اونو می کشند! حالا چرا این آقا هنوز زنده مونده عجیبه! مثل اینکه اوناهم دوست دارند این اطلاعات فاش بشه! فکر نمیکنید دستشون تو یه کاس است؟! حالا چرا ناسا تکذیب کرده؟! یا ناسا داره دروغ میگه که اگه اینجور باشه بعدا که حقیقت رو بشه آبروی ناسا میره و وجهه اش خراب میشه! و یا اینکه ناسا داره راست میگه! شما چی فکر می کنید؟!
    #5 ارسال شده در تاريخ October 7th, 2011 در ساعت 20:57:33

10. The Following User Says Thank You to HS368 For This Useful Post:

11. nasir ?????? ??
    nasir
    هوانورد عادی-استوار دوم
    September 2010
    قطب جنوب!
    120
    تعداد تشکر : 460

منشاء حیات روی زمین آسمان هست.....اینو الآن خیلی از دانشمندان قبول دارن.....

در قرآن و روایات هم ذکر شده....

خود من شخصآ فکر می کنم موجودات بیگانه فرازمینی در واقع چیزی جز موجوداتی از خانواده خود ما انسان ها که فقط چند هزار یا چندصدهزار سال زودتر اقدام به تمدن سازی کرده اند نباشند!!.......

البته به غیر از صدها هزار حیات غیر هوشمند فرا زمینی....
    #6 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 01:06:47

12. The Following User Says Thank You to nasir For This Useful Post:

13. HS368 ?????? ??
    HS368
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2011
    ایران
    6

من هم منکر موجودات فضایی نیستم، من هم اون احادیث خوندم. اما باید روی هر مسئله ای که ارائه میشه خوب فکر کرد.
    اونا به رئیس جمهور خودشون رحم نمیکنند و اگه خلاف خواستشون حرف بزنه ترور می کنند نمونه اش جان اف کندی، حالا جای شک داره این فرد هنوز زنده مونده! پس به ذهن می رسونه داره در راستای اهداف اونا پیش میره.
    بر فرض که حرف های این آقا درسته، حالا چرا فضایی ها فقط با آمریکا همکاری می کنند؟ چرا با کشورهای دیگه مثل ایران، کره و ... همکاری نمیکنند؟ مگه نمیخوان با ما انسان ها ارتباط برقرار کنند؟ این فضایی ها این همه سال دارند روی کره زمین تحقیق میکنند(به قول خودشون) هنوز نفهمیدن کشورهای دیگه ای وجود دارند؟ چرا های زیادی تو این موضوع هست که جواب نداره!
    فیلم Transformers Dark of the Moon 2011 ببینید دقایق اول فیلم حرف های این آقا رو به تصویر کشیده!
    من موضوعات زیادی در این مورد خوندم، حتی رویدادهایی که شبیه فیلم نامه های فیلم های تخیلی بود. من هم مثل شما تحقیق کردم (نزدیک به یکسال نیمه این موضوع رو دنبال میکنم) و به این نتیجه رسیدم که این موضوع شبیه یک فریب بزرگ برای ماست! با این حال هنوز هم کاملا مطمئن نیستم که این حرفها کاملا راسته یا دروغه! بشقاب پرنده ها وجود دارند ولی من خیلی شک دارم که فضایی باشند کلی هم کلیپ ازشون دیدم، در مورد نحوه ساخت اونا و چیزهای دیگه.
    به نظر شما چرا از سال 2010 بیشتر فیلم ها در مورد فضایی هاست!؟ نه اینکه دارند ما رو آماده پذیرش فضایی ها میکنند!؟ اما کدوم فضایی ها؟! فضایی های زمینی؟!! جدیدا کلیپ هایی تو یوتیوب هست که میاد تحلیل میکنه پیامبرها بوسیله موجودات فضایی به زمین فرستاده شده اند و ... !
    واقعا دارند اعتقادات ما انسان ها رو به کجا ثوق می دهند؟
    #7 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 12:53:36

14. The Following User Says Thank You to HS368 For This Useful Post:

15. cpt.sadegh ?????? ??
    cpt.sadegh

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    May 2011
    بوشهر
    69
    تعداد تشکر : 4

به نظر من تو هر کهکشانی یک حیات وجود دارد و من شخصا به موجودات فضایی اعتقاد دارم واقعی ترین روئیت یوفو برمیگرده به سال 57که توی تهران بوده که 4 فروند اف 4 اونو رهگیری کردند که هر وقت بهش نزدیک میشدند تمام دستگاههای هواپیما از کار میافتاد حتی سیتم مکانیکی اجکت
    #8 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 13:59:45

16. The Following User Says Thank You to cpt.sadegh For This Useful Post:

17. mahnia66 ?????? ??
    mahnia66
    اخراج دائم
    August 2011
    shiraz
    158
    تعداد تشکر : 328

[QUOTE=cpt.sadegh;63513]به نظر من تو هر کهکشانی یک حیات وجود دارد و من شخصا به موجودات فضایی اعتقاد دارم واقعی ترین روئیت یوفو برمیگرده به سال 57که توی تهران بوده که 4 فروند اف 4 اونو رهگیری کردند که هر وقت بهش نزدیک میشدند تمام دستگاههای هواپیما از کار میافتاد حتی سیتم مکانیکی اجکت[/QUOTEاين شرايط دقيقا مثل شرايط مثلث بروموداست كه تمام هواپيماها وقتي به اون نقطه ميرسن ارتباطشون در 1 لحظه قطع ميشه .....حتي احتمال اين رو دادن كه در اعماق دريا و اون نقطه مقر موجودات فضايي هست واسه كشف زميني ها////
    #9 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 14:17:25

18. The Following User Says Thank You to mahnia66 For This Useful Post:

19. HS368 ?????? ??
    HS368
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2011
    ایران
    6

بله، من هم در مورد برامودا همچین چیزایی خوندم، ولی کتاب های دیگه ای هم هست که این موضوعات رو نفی میکنه، حتی تو اون کتابی که خوندم نوشته اینها بر اساس شایعه از قدیم بزرگ شده! اصل ماجرا رو هم تعریف میکنه، این کتاب پارسال خوندم و چیز زیادی ازش یادم نیست.
    ببینید یه چیزی هست که شما دوست دارید در موردش بخونید و هر چیزی که خلاف دوست داشتنتون باشه رو یا رد میکنید و یا اصلا نمیرید سراغش! در عوض هر دروغی رو بهتون بدن قبول می کنید! باید هر دو رو خوند و دید با عقل جور در میاد یا نه!
    پیشنهاد می کنم به سایت حقیقت خاموش سربزنید مطالب با ارزشی که بیشترش علمی هست در این سایت جمع آوری شده.
    #10 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 18:54:32

20. The Following 3 Users Say Thank You to HS368 For This Useful Post:

mona (October 13th, 2011), omid reza (October 8th, 2011), Su-37 (September 22nd, 2012)

???? 1 ?? 3 123 ??????????

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0