برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_3 پروازهای داخلی کشور در تیر ماه افزایش یافت

  تین نیوز: پروازهای داخلی در فرودگاه های کشور طی تیر ماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافت.
  بنابر گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور معاون عملیات هوانوردی شرکت با اعلام این خبر گفت : پروازهای داخلی از 12859 مورد در تیرماه پارسال به 14183 مورد در تیرماه امسال رسید که افزایش بیش از 10 درصدی را نشان می دهد.
  محمود رسولی نژاد از افزایش پروازهای عبوری در این ماه نسبت به تیرماه پارسال هم خبر داد و گفت : طی تیرماه امسال 12977 پرواز عبوری بر فراز کشور انجام شده که در مقایسه با تیرماه پارسال 6/12 درصد افزایش داشت.
  به گفته رسولی نژاد نشست وبرخاست بین المللی در فرودگاه های کشور نیز در تیرماه امسال 6195 مورد بود که نشانگر افزایش 7/9 درصدی در مقایسه با تیرماه پارسال بود.
  معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه های کشور در همین حال ضمن مقایسه پروازهای تیرماه امسال با ماه قبل از آن اعلام کرد: در تیرماه در مقایسه با خرداد ماه در زمینه پروازهای داخلی 1324 مورد افزایش ، پروازهای عبوری 511 مورد کاهش و نشست و برخاست بین المللی نیز 546 مورد افزایش مشاهده می شود.
  مرجع : سايت خبری شرکت فرودگاه های کشور
  #1 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2010 در ساعت 22:12:04

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 2nd, 2010), Real Flight (August 2nd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0