برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot یکی از نشانه های توسعه یافتگی هر کشور فرودگاه آن است

  تین نیوز: مهمترین بخش مطالبات مسافران از مسئولان فرودگاه، برخورد مناسب و برقراری پرواز ایمن است.
  این مطلب را سردار سرتیپ پاسدار نبی الله حیدری، رئیس پلیس فرودگاه های کشور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: ارایه تسهیلات و امکانات به مردم در کنار امنیت و ایمنی باید در رأس برنامه های این فرودگاه باشد.
  رئیس پلیس فرودگاه های کشور افزود: یکی از نشانه های آداب، سنن، فرهنگ و درجه توسعه یافتگی هر کشور فرودگاه آن است و افزایش رضایتمندی مسافران از خدمت رسانی و نحوه برخورد با مردم در ارتقای درجه توسعه یافتگی کشور نقش بسزائی دارد.
  سردار سرتیپ پاسدار نبی الله حیدری با اشاره به اهمیت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به عنوان بزرگترین و مهمترین دروازه ورودی بین المللی کشور تصریح کرد: وجود مدیریت فعال و خلاق در کنار نخبگان صنعت، و همچنین بهره گیری از امکانات و تجهیزات نوین، افزایش بهره وری و رضایت مردم در این فرودگاه را موجب شده است.
  رضا قدیمی عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه های کشور و مدیر کل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده، هدف اصلی در این فرودگاه را ایجاد امنیت و ایمنی پرواز و افزایش رضایتمندی مسافران اعلام کرد.
  عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه های کشور افزود: با اشاره به این که مدیریت فرودگاه سخت ترین و پیچیده ترین مدیریت در کشور است، افزود: نیاز به هماهنگی و همکاری بین تمامی نهادهای در این فرودگاه ضرورت دارد و وظیفه پلیس در این میان بسیار حساس است.
  مدیر کل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) همچنین اخلاق، رفتار و برخورد شایسته با مسافران، مستقبلان و بدرقه کنندگان را مکمل انجام وظایف ذاتی و اصلی در این فرودگاه دانست.
  در این مراسم، سرهنگ پاسدار ایرج ذوالفقاری به سمت فرمانده پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) منصوب و از تلاش های ارزنده سرهنگ حسن شعبانیان و سرهنگ پناهی تقدیر شد.
  مرجع : سايت خبری فرودگاه بين المللی امام خمینی
  #1 ارسال شده در تاريخ August 3rd, 2010 در ساعت 13:59:08

 2. The Following User Says Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 3rd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0