برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot مراسم معارفه مديركل فرودگاههاي گلستان برگزار شد

  (تیک آف - Takeoff.ir) - مراسم معارفه مديركل جديد فرودگاههاي استان گلستان و قدرداني از مديركل سابق فرودگاههاي اين استان، دیروز دوشنبه در فرودگاه گرگان برگزار شد.

  بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور در اين مراسم كه رئيس هيات مديره ومديرعامل شركت عبدالرحيمي عضو هيات مديره، معاونين و مشاورين شركت، معاون سياسي استاندار گلستان، مديركل سابق فرودگاههاي استان ، فرمانده سپاه و پليس فرودگاههاي استان و روساي ادارات و واحدهاي مسقر در فرودگاه حضور داشتند، محمد علي ملكيان به عنوان مديركل فرودگاههاي استان گلستان معرفي شد.

  اسماعيلي با اشاره به اينكه فرودگاه گرگان طي مقطعي خاص 330 درصد رشد پرواز و 350 درصد رشد مسافر داشته افزود: ما از پرواز در همه ساعات استقبال مي كنيم و از مديركل جديد انتظار داريم برقراري پرواز صبحگاهي را كه خواست مردم استان است ، پيگيري كند كه مهمترين موضوع در استان گلستان توسعه فرودگاه گرگان است .
  مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور در ادامه به خصوصيات شخصيتي مديركل جديد فرودگاههاي استان اشاره كرد و گفت:ملكيان از جمله مديراني است كه دوره مديريت فرودگاهي را در فرانسه گذرانده و داراي توانايي هاي زيادي است.
  وي ضمن تشكر از مديركل سابق فرودگاههاي استان ، براي سيد محمد داودي و محمد علي ملكيان در سمت هاي جديد آرزوي موفقيت كرد.

  همچنين نوري معاون سياسي استاندار گلستان در اين مراسم با اعلام اينكه به منظور قدرداني از زحمات دو ساله سيد محمد داودي و خير مقدم به محمد علي ملكيان در جلسه حاضر شده است، گفت: فرودگاه گرگان از اهميت بالايي برخوردار است و بايد براي توسعه آن سرمايه گذاري شود.
  وي با اشاره به اينكه فرودگاه استان داراي رتبه نخست اعزام زائران است ابراز اميدواري كرد با حمايت مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور زيربناهاي لازم و تسهيلات ضروري براي توسعه فرودگاههاي استان بيش از گذشته فراهم شود.

  در اين مراسم سيد محمد داودي گزارشي از عملكرد فرودگاههاي استان ارائه كرد و در ادامه محمد علي ملكيان در سخناني با اعلام اينكه وزارت راه و ترابري فرودگاه گرگان را به عنوان فرودگاه برتر در زمينه بهره وري برگزيده است گفت: بايد براي توسعه فرودگاه نخست مطالعه و سپس برنامه ريزي كرد.

  رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت پيش از حضور در اين مراسم، از سطوح پروازي ، سالن ترانزيت ،ترمينال ، سالن فرودگاه، ساختمان يگان حفاظت هواپيمايي و ساختمان پليس فرودگاه گرگان بازديد كرد و از نزديك در جريان فعاليت هاي فرودگاه گرگان قرار گرفت.
  takeoff.ir
  #1 ارسال شده در تاريخ August 3rd, 2010 در ساعت 13:59:55

 2. The Following User Says Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 3rd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0