برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_3 با 25 میلیارد تومان به 54 فرودگاه كشور رسیدگی می‌شود

  تین نیوز: رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شركت فرودگاه‌های كشور گفت: با اعتبارات بسیاری كمی در امور فرودگاهی مواجه هستیم به این صورت كه فقط با مبلغ 25 میلیارد تومان به امور اعتباری 54 فرودگاه در سطح كشور رسیدگی می‌شود.

  مدیر عامل شركت فرودگاه‌های كشور در جمع مدیران استان گلستان با اشاره به رشد چشمگیر فرودگاه گرگان اظهار داشت: این تحول عظیم قابل بررسی شركت‌های هواپیمایی است كه بازار خوبی را در پی داشته است.
  وی افزود: استان گلستان طی مدت چهار سال 330 درصد رشد پرواز و 350 درصد در میزان مسافرت رشد داشت.
  محسن اسماعیلی شركت‌های فرودگاهی را به عنوان سازمان درآمد هزینه‌ای معرفی و تصریح كرد: با اعتبارات بسیاری كمی در امور فرودگاهی مواجه هستیم، به این صورت كه با مبلغ فقط 25 میلیارد تومان به امور اعتباری 54 فرودگاه در سطح كشور رسیدگی می‌شود.
  وی با محدود دانستن منابع درآمدی این شركت‌ها خاطرنشان كرد: تنها درآمد از طریق نشست و برخواست هواپیماها و پروازهای عبوری است.
  مدیر عامل شركت فرودگاه‌های كشور ادامه داد: در جذب این منابع نیز دچار محدودیت هستیم و این به دلیل ناامن بودن كشورهای همسایه و مشكلات عبوری است كه نوسان منابع درآمدی ما را در پی دارد.
  اسماعیلی به رقم ریالی هزینه شده در فرودگاه گرگان اشاره كرد و گفت: این فرودگاه با 500 تا 600 میلیون تومان درآمد، هزینه‌ای بالغ بر 3 میلیارد تومان را در بر داشته است.
  وی با اعلام نظر مثبت نسبت به درخواست گلستانی‌ها در خصوص پروازهای صبحگاهی و خروج مسافران به پایتخت در ابتدای روز پاسخ مثبت داد و افزود: از لحاظ زیرساخت‌ها شركت هواپیمایی آمادگی لازم را دارد كه در هر ساعت از شبانه‌روز به درخواست مردم جوابگو باشد.
  لازم به ذكر است پروازهای كنونی كه از گرگان به مقصد تهران در حال انجام است از ساعت 11 صبح به بعد می‌باشد.
  طرح توسعه ترمینال فرودگاه گرگان كه به تبع استقبال از پروازهای زیارتی به وجود آمده است و نیز افزایش میزان پرواز برای مسیرهایی كه در آن كشش مسافر وجود دارد از موارد مطروحه در این نشست بود.
  مرجع : خبرگزاری فارس
  #1 ارسال شده در تاريخ August 3rd, 2010 در ساعت 14:56:59

 2. The Following User Says Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 3rd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0