برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot قرارداد فروش هواپيمای توپولف روسيه به ايران لغو شد

  تین نیوز: یك شركت روسی مجبور به لغو قرارداد فروش هواپیماهای «توپولف-204 اس.ام» به جمهوری اسلامی ایران گردید، چرا كه در موتور آن از فناوری های آمریكایی استفاده شده است.

  تحریم‌های اعمال شده از سوی دولت آمریكا در قبال ایران باعث شدند تا قرارداد مربوط به فروش هواپیماهای «توپولف-204 اس.ام» روسیه به جمهوری اسلامی لغو شود.
  علت لغو این قرار داد استفاده از فناوریهای آمریكایی در ساخت این نوع هواپیما است كه بر اساس تحریمهای بكجانبه آمریكا در قبال ایران نباید به ایران ارسال شوند.
  طرف روسی امیدوار است كه این ممنوعیت برداشته شود، ولی بعید نیست كه این اتفاق بطور مكرر رخ دهد و روسیه مجبور به انتخاب بین انجام تعهدات بر عهده گرفته قرارداد امضاء شده دوجانبه و منافع سیاسی گردد.
  "الكساندرا روبتسوا " مدیر عامل شركت لیزینگ «ایلوشین فاینانس كو» اعلام كرد كه طرف روسی قصد دارد تا به مقامات ایران پیشنهاد دهد از این نوع مدل هواپیما كه در موتور آن از فن آوریهای آمریكایی استفاده نشده باشد، خریداری كنند.
  وی با توضیح علت لغو قرارداد مذكور گفت: «ما به طرف ایرانی خرید هواپیمای دارای موتور «پی. اس.90 آ» را پیشنهاد می كنیم كه زیرساختار آن در همان درجه حرارت مشابه قادر به فعالیت مناسب است تا بدین ترتیب فن آوری آمریكایی در ساخت هواپیما بكار گرفته نشده باشد.»
  در اوایل ماه جولای "باراك اوباما " رئیس جمهوری آمریكا قانون مربوط به تشدید تحریم های این كشور در قبال ایران را امضاء كرد. روسیه با این اقدام یكجانبه دولت آمریكا، برخلاف توافقات صورت گرفته در چارچوب شورای امنیت سازمان ملل مخالفت كرد.

  مرجع : فارس
  #1 ارسال شده در تاريخ August 4th, 2010 در ساعت 22:25:29

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Djmerikhi (August 5th, 2010), Eshghe Parvaz (August 4th, 2010), nd_blacky (August 5th, 2010), orasess (August 4th, 2010)

 3. Djmerikhi ?????? ??
  Djmerikhi
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  September 2007
  ایران
  367
  تعداد تشکر : 1,295
  Thanked 895 Times in 230 Posts

  ??? ??? پاسخ : قرارداد فروش هواپيمای توپولف روسيه به ايران لغو شد

  درسته موتور روسي كيفيت نوع آمريكايي چه از لحاظ مصرف و تعميرات رو نداره ولي فعلا با شرايط به نظرم بهتره چند نمونه از اين پرنده با موتور روسي دريافت و تست شود در صورت جواب دادن خريداري عمده شود ولي اينكه كل قرارداد كنسل بشه به نظرم بيشتر به ضرر ما هست با اين عمر بالاي ناوگان تا روسها
  #2 ارسال شده در تاريخ August 5th, 2010 در ساعت 07:34:19

 4. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ : قرارداد فروش هواپيمای توپولف روسيه به ايران لغو شد

  شركت روسی با اشاره به تحریم‌های اعمال شده در قبال ایران، قرارداد فروش هواپیماهای «توپولف-204 اس.ام» به ایران را ملغی اعلام كرد.

  یک شرکت روسی مجبور به لغو قرارداد فروش هواپیماهای «توپولف-204 اس.ام» به ایران گردید، چرا که در موتور آن از فناوری‌های آمریکایی استفاده شده است.

  تحریم‌های اعمال شده از سوی دولت آمریکا در قبال ایران باعث شدند تا قرارداد مربوط به فروش هواپیماهای «توپولف-204 اس.ام» روسیه به جمهوری اسلامی لغو شود.

  علت لغو این قرار داد استفاده از فناوری‌های آمریکایی در ساخت این نوع هواپیما است که بر اساس تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا در قبال ایران نباید به ایران ارسال شوند.

  طرف روسی امیدوار است که این ممنوعیت برداشته شود، ولی بعید نیست که این اتفاق به‌طور مکرر رخ دهد و روسیه مجبور به انتخاب بین انجام تعهدات بر عهده گرفته قرارداد امضاء شده دوجانبه و منافع سیاسی گردد.

  الکساندرا روبتسوا مدیر عامل شرکت لیزینگ «ایلوشین فاینانس کو» اعلام کرد که طرف روسی قصد دارد تا به مقامات ایران پیشنهاد دهد از این نوع مدل هواپیما که در موتور آن از فنآوری‌های آمریکایی استفاده نشده باشد، خریداری کنند.

  وی با توضیح علت لغو قرارداد مذکور گفت: «ما به طرف ایرانی خرید هواپیمای دارای موتور «پی. اس.90 آ» را پیشنهاد می‌کنیم که زیرساختار آن در همان درجه حرارت مشابه قادر به فعالیت مناسب است تا بدی
  ?????? ???? Amiralikarimi : August 5th, 2010 ?? ???? 15:39:49
  #3 ارسال شده در تاريخ August 5th, 2010 در ساعت 15:37:57

 5. The Following User Says Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Djmerikhi (August 7th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0