برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot واردات هواپیما در شرایط تحریم آسان نیست

  تین نیوز: واردات هواپیما در شرایط تحریم آسان نیست اما طی30 سال اخیر توانسته‌ایم از بحران‌ها و تحریم‌ها عبور و ناوگان هوایی كشور از نظر كمی و كیفی ارتقا دهیم و صنعت هوانوردی كشور با وجود همه مشكلات همچنان روبه پیشرفت بوده است.
  مدیرعامل شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با بیان این مطلب گفت: در هر فرصتی به دنبال نوسازی ناوگان هستیم، بخش دولتی باید اعتبارات و تسهیلات خرید هواپیما را بپردازد؛ در حال حاضر نیز شرایط برای واردات هواپیما فراهم است و می‌توان هواپیما خرید اما فرآیند جایگزینی ناوگان توپولوف شركت هواپیمایی ایران ایرتور بر سر راه است وبه شدت پیگیری می‌شود.
  فرهاد پرورش افزود: موفقیت‌هایی هم در این راستا داشته‌ایم و در آینده نزدیك ناوگان جدید به جای توپولوف‌های شركت ایران ایرتور جایگزین خواهیم كرد.
  پرورش گفت: طی فرصت پنج ماهه كه به این شركت داده شده و یا شاید تا پایان سال، ناوگان دیگری جایگزین توپولوف‌های ملكی شركت‌های هواپیمایی شود.
  مدیرعامل شركت هواپیمایی هما درباره عدم تامین منابع بانكی برای جایگزینی 13 فروند ناوگان توپولوف ایران ایر تور، گفت: پیگیری برای دریافت تسهیلات دولتی به منظور خرید هواپیما انجام می‌شود اما اگر تا پایان فرصت داده شده، نتوانیم هواپیمای ملكی بخریم، ناوگان استیجاری غربی به جای توپولوف‌های ملكی تامین خواهیم كرد.
  مدیرعامل شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به حذف نام شركت هواپیمایی ایران ایر تور از فهرست بورس، واگذاری این شركت از طریق فرابورس یا مزایده انجام می‌شود و خصوصی سازی این شركت منتفی نشده بلكه نوع واگذاری آن در حال بررسی است.
  وی درباره نتیجه بازدید كارشناسان سافا از ناوگان شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: بر این اساس پرواز چند نوع هواپیما از جمله ایرباس 320 و بوئینگ 747 به اروپا ممنوع شده اما این پروازها با ناوگان ایرباس جایگزین انجام می‌شود و هیچ یك از پروازهای هما به اروپا تاكنون لغو نشده و همچنان ادامه دارد.
  پرورش درباره مشكل سوخت‌گیری ناوگان هوایی ایران در برخی از فرودگاه‌های اروپایی گفت: مشكلاتی در این زمینه وجود داشت كه با تغییر قراردادها برطرف شده و در حال حاضر مشكلی نداریم.


  مرجع : خبرگزاری ايسنا
  #1 ارسال شده در تاريخ August 5th, 2010 در ساعت 15:12:25

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Mohammad Tomcat (August 7th, 2010), بهرام 0098 (August 5th, 2010), داوديان (August 5th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0