برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot گمرک فرودگاه امام قابلیت پذیرش تمام بارهای تجاری را دارد

  تین نیوز: در 4 ماه نخست امسال درآمد گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، نسبت به مدت مشابه پارسال 115 درصد افزایش داشته است.
  این مطلب را رضا قدیمی عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه های کشور و مدیر کل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اعلام کرد و گفت: با فراهم کردن زیرساخت های لازم در گمرک فرودگاه، که مهمترین آن بهره برداری از انبار 10 هزار متری گمرک، توسعه اپرون بار و همچنین برخی ساختمان های جانبی برای استقرار ارگان های ذیربط است، در حال حاضر گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) یکی از فعال ترین گمرک های کشور می باشد و قابلیت پذیرش تمامی بارهای تجاری و حتی داروئی را دارد.
  مدیر کل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) افزود : یکی از مهمترین افتخارات بدست آمده در این فرودگاه به خصوص در بخش حمل و نقل کالا و بار، پویائی گمرک با فراهم شدن امکانات لازم در گمرک فرودگاه بود که منجر شد تا در 4 ماهه نخست امسال ، 115 درصد درآمد گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) افزایش داشته باشد و از این طریق درآمدی حدود 900 میلیارد ریال عاید کشور شود.
  عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه های کشور با تأکید براینکه تا دو سال گذشته گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) غیر فعال بود و شرکت های هواپیمائی به دلیل وجود مشکلات فراوان از پذیرش بار به این فرودگاه امتناع می کردند تصریح کرد: در چهار ماه نخست امسال قریب به 6 هزار تن کالا به ارزش حدود 1 میلیارد و 700 میلیون دلار از طریق گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد کشور شد که در مقایسه با پارسال از لحاظ وزن 17 درصد و از نظر ارزش 110 درصد افزایش داشته است.
  رضا قدیمی گفت: ترانزیت خارجی گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در 4 ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر ارزش با 256 درصد افزایش به حدود 60 میلیون دلار و از نظر وزن با 237 درصد افزایش به 500 هزار کیلوگرم رسیده است.
  رضا قدیمی عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه های کشور و مدیر کل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در پایان، کسب درآمد 900 میلیارد ریالی گمرک این فرودگاه را طی مدت 4 ماه، دستاوردی ارزشمند برای کشور دانست که علیرغم کارشکنی های طاقت فرسا، محقق شده است.
  وی اضافه کرد: افزایش 115 درصدی درآمد 4 ماهه گذشته گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) که در سال های گذشته نیز بی سابقه بوده، تأثیر مثبتی در روند درآمد فرودگاه ، شرکت های هواپیمائی مرتبط و شرکت های هندلینگ کننده داشته است به گونه ای که گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) رده نخست تعداد مسافران ورودی و خروجی، از نظر اظهار نامه های وارداتی رتبه دوم و ارزش اظهارنامه ها رتبه پنجم را در سطح گمرگات کشور دارد.
  مرجع : سايت خبری فرودگاه بين المللی امام خمینی
  #1 ارسال شده در تاريخ August 7th, 2010 در ساعت 22:50:56

 2. The Following User Says Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 7th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0